Mohamed Ihattaren gaat PSV alsnog verlaten. De aanvallende middenvelder gaat een contract tekenen bij de Italiaanse grootmacht Juventus, dat hem meteen gaat verhuren aan Sampdoria.
Ihattaren had in 2022 een aflopend contract bij PSV, waar hij in onmin leefde met trainer Roger Schmidt. Om die reden zagen beide partijen een
transfer zitten, maar lange tijd bleef het stil. Inmiddels is duidelijk dat hij met zaakwaarnemer Mino Raiola naar Italië afreist. Juventus koopt Ihattaren van PSV, waarna hij zich mag laten zien bij Sampdoria. Dat heeft transferspecialist Fabrizio Romano naar buiten gebracht. Andere media berichten dat Juventus 5 à 6 miljoen euro zou betalen voor de aanvallende middenvelder.
UPDATE 31/08
Juventus heeft Mohamed Ihatarren aangetrokken. De middenvelder kwam niet voor in de plannen van Roger Schmidt en Juve haalt hem dus naar de Serie A. PSV maakte het nieuws officieel bekend. Het is wachten op meer nieuws van Juventus, dat de speler wellicht zal uitlenen. Zo werd Sampdoria al genoemd.
LEES OOK:
Kompany kent tegenstander bekerfinale, doelpuntenkermis PSV