Club Brugge maakt nieuwe recordtransfer wereldkundig

door
Club Brugge maakt nieuwe recordtransfer wereldkundig

Club Brugge werd donderdagavond in de Champions League gekoppeld aan Manchester City, PSG en RB Leipzig en staat de komende maanden dus voor een loodzware opdracht om Europees te overwinteren. Het zal zich daarvoor echter zo goed mogelijk wapenen. De komende dagen zal de landskampioen nog stevig uithalen op de transfermarkt.

Het Laatste Nieuws weet dat er nog drie stevige aanwinsten zullen neerstrijken de komende dagen. Naast de verwachte komst van Kamal Sowah zou ook de terugkeer van Wesley Moraes snel in orde moeten zijn. De Braziliaanse spits wordt vrijdag immers in België verwacht voor zijn medische proeven, waarna zijn uitleenbeurt van Aston Villa afgerond kan worden.

Daarnaast zou ook nog het Cypriotische toptalent Loizos Loizou op weg naar Jan Breydel zijn. Enkele dagen geleden verschenen al berichten over een bod van Club, maar Omonia Nicosia wou pas na de match tegen Antwerp beslissen over een transfer. Nu de Cyprioten uitgeschakeld zijn in de Europa League, kan de transfer dus doorgedrukt worden.

UPDATE 27/08

Zoals u vanochtend al kon lezen, staat Club Brugge op het punt om nog enkele stevige versterkingen toe te voegen aan zijn kern. Één daarvan is alvast helemaal in kannen en kruiken. Zo meldt Blauw-Zwart via haar officiële kanalen immers dat Kamal Sowah officieel een speler van Club Brugge is.

Club stelt zijn aanwinst voor in een filmpje, waar er over een transfersom niet wordt gesproken. Echter geraakte via diverse media al bekend dat die transfersom rond de 9 à 10 miljoen euro zou schommelen. Sowieso wordt de flankspeler de nieuwe recordtransfer van de Bruggelingen. Sowah tekent op Jan Breydel een contract tot 2025.

LEES OOK: Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Goede aanwinst?

Meest recent

Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

32
32
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

45
45
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

47
47
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

346
346
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

99
99
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

93
93
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

407
407
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

358
358
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

107
107
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

219
219
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

660
660
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

315
315
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

209
209
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

59
59
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

33
33
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

252
252
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

86
86
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

538
538
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

196
196
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

191
191
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

40
40
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

425
425
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

409
409
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

316
316
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

164
164

Meer sportnieuws