Juventus reageert meteen op 'Ronaldo-bom'

door
Juventus reageert meteen op 'Ronaldo-bom'

Dit weekend heeft ook de Italiaanse Serie A zich op gang getrokken. Op zondag was het onder meer uitkijken naar de prestatie van Juventus, dat op bezoek ging bij Udinese. Massimiliano Allegri had bij zijn terugkeer als hoofdcoach op de Italiaanse velden wel meteen een grote verrassing in petto.


Zo was er zijn basisopstelling geen spoor te bekennen van Cristiano Ronaldo. De Portugese superster is nochtans topfit en Allegri liet deze week nog verstaan dat een transfer voor de aanvaller niet aan de orde is. Het leek dus louter een sportieve en tactische keuze om Ronaldo te passeren en op de bank te laten starten. Maar transferspecialist Fabrizio Romano laat een heel ander licht schijnen over de zaak.

Volgens de doorgaans betrouwbare Italiaan heeft CR7 immers zelf gevraagd om niet aan de wedstrijd te beginnen. Hij zou namelijk nog steeds met een transfer in zijn hoofd zitten. Al is de kans klein dat die er deze zomer nog van zal komen. Binnen een dikke week sluit de mercato immers alweer zijn deuren en voorlopig ontving Juventus nog geen concrete aanbiedingen.

UPDATE 18u51
Diverse andere bronnen bevestigden inmiddels dat Ronaldo met een transfer in het achterhoofd zit. Maar Juventus-directeur Pavel Nedved was er als de kippen bij om aan 'damage control' te doen. De Tsjechische ex-speler liet tijdens een interview met DAZN verstaan dat speler en club in samenspraak beslist hebben om de aanvaller op de bank te laten starten. Nedved benadrukte ook nog eens dat 'Ronaldo 100% zeker zal blijven'. Dat verklaarde de vice-voorzitter echter al meermaals, toch blijven de geruchten steeds hardnekkiger terugkeren. Het blijft dus wachten op een officiële reactie uit kamp-Ronaldo.

LEES OOK: Loïs Openda breekt het internet met erg bizarre foto

Ronaldo maakte destijds een foute keuze met Juventus ...

Meest recent

Enorme boost Genk: Heymans benoemt twee opstekers

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

34
34
Eén valse noot voor Genk: El Ouahdi geeft opvallende reactie

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

48
48
UEL/UECL: grote stunt in Europa League, Palace speelt met vuur

In de Conference en Europa League werden donderdagavond de heenwedstrijden van de 1/8ste finales ...

41
41
Genk ruikt kwartfinale: El Ouahdi matchwinner met pareltje

KRC Genk heeft donderdagavond zijn hand uitgestoken naar een plek in de kwartfinales van de Europa ...

60
60
'Manchester City grijpt fors in met twéé topaanwinsten'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

58
58
De Cat mee naar WK? Voetbalfans geven duidelijke mening

Nathan De Cat maakt dit seizoen ondanks zijn prille leeftijd serieus indruk bij RSC Anderlecht. De ...

228
228
Code oranje bij Duivels: steunpilaar wordt zorgenkind

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

55
55
'Druk op Gheysens stijgt: groot slachtoffer bij verkoop Antwerp'

Antwerp FC heeft enkele gouden jaren beleefd onder voorzitter Paul Gheysens. Maar door ...

235
235
Kopzorgen bij AA Gent: De Mil geeft blessure-update

AA Gent kon zich afgelopen weekend weer in de top zes knokken. Het wordt nu echter zaak om het ...

98
98
UEL/UECL: Onana doet ex-club pijn, AZ geeft Nederland hoop

In de Europa en Conference League werden donderdagavond de heenmatchen van de 1/8ste finales ...

42
42
Hayen verrast bij Genk: vijf wissels in Europese basiself

KRC Genk zal de Belgische eer moeten hoog houden in de rest van het Europese seizoen. De Limburgers ...

64
64
‘Leko onder vuur bij Club Brugge: onrust groeit’

Ivan Leko voelt de druk toenemen bij Club Brugge. Na het gelijkspel tegen Anderlecht groeit de ...

345
345
Tresoldi, Heymans of Thorgan: 'Speler vd Maand' bekend

De maand februari leverde in de Jupiler Pro League verschillende mooie wedstrijden op. En ook aan ...

140
140
'Eerste zomertransfer Club Brugge bepaald: contract tot 2031'

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de twintigste landstitel uit zijn ...

386
386
Genk oogst lof in Duitsland: TD geeft fraai compliment

Donderdagavond komt de enige overgebleven Belgische club op het Europese toneel in actie. In de ...

479
479
'Club, Anderlecht, Union, ...: reuzenstrijd om CPL-uitblinker'

De ontknoping van de Jupiler Pro League nadert met rasse schreden, vlak na de komende ...

317
317
Kompany-ball verovert Europa: Del Piero kan ogen niet geloven

Verschillende kandidaten voor de eindzege maakten deze week indruk in de 1/8ste finales van de ...

124
124
Hoofdrol Peeters: spectaculaire beelden op Bevers titelfeest

Het ticket voor de Jupiler Pro League was al een tijdje binnen, woensdagavond legde SK Beveren ook ...

135
135
Hayen houdt adem in: Europees rampscenario voor Genk

Of ze het nog tot de top zes zullen schoppen valt voorlopig af te wachten, maar in de achtste finale ...

196
196
'Overmars stelt veto: Antwerp legt miljoenen klaar'

Ongeacht het verdere verloop van het seizoen gaat Antwerp een zomer vol vraagtekens tegemoet. ...

343
343
'Garcia ontdekt RSCA: trio in preselectie Rode Duivels'

Met dank aan (interim)coach Jérémy Taravel is er van een crisis plots geen sprake meer ...

323
323
'Essevee kan cashen: smaakmaker naar JPL-topclub?'

De nederlaag tegen Standard betekende de zwanenzang voor Sven Vandenbroeck als trainer van Zulte ...

286
286
'Hayen hakt knopen door: derbykoorts bij KRC Genk'

In de achtste finale van de Europa League neemt KRC Genk het straks op tegen SC Freiburg. De zenuwen ...

138
138
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

908
908
'Leko versus Rigaux: transferclash bij Club Brugge'

Club Brugge stevent af op een heuse leegloop, want tal van goudhaantjes lijken rijp voor een ...

478
478

Meer sportnieuws