Juventus reageert meteen op 'Ronaldo-bom'

door
Juventus reageert meteen op 'Ronaldo-bom'

Dit weekend heeft ook de Italiaanse Serie A zich op gang getrokken. Op zondag was het onder meer uitkijken naar de prestatie van Juventus, dat op bezoek ging bij Udinese. Massimiliano Allegri had bij zijn terugkeer als hoofdcoach op de Italiaanse velden wel meteen een grote verrassing in petto.


Zo was er zijn basisopstelling geen spoor te bekennen van Cristiano Ronaldo. De Portugese superster is nochtans topfit en Allegri liet deze week nog verstaan dat een transfer voor de aanvaller niet aan de orde is. Het leek dus louter een sportieve en tactische keuze om Ronaldo te passeren en op de bank te laten starten. Maar transferspecialist Fabrizio Romano laat een heel ander licht schijnen over de zaak.

Volgens de doorgaans betrouwbare Italiaan heeft CR7 immers zelf gevraagd om niet aan de wedstrijd te beginnen. Hij zou namelijk nog steeds met een transfer in zijn hoofd zitten. Al is de kans klein dat die er deze zomer nog van zal komen. Binnen een dikke week sluit de mercato immers alweer zijn deuren en voorlopig ontving Juventus nog geen concrete aanbiedingen.

UPDATE 18u51
Diverse andere bronnen bevestigden inmiddels dat Ronaldo met een transfer in het achterhoofd zit. Maar Juventus-directeur Pavel Nedved was er als de kippen bij om aan 'damage control' te doen. De Tsjechische ex-speler liet tijdens een interview met DAZN verstaan dat speler en club in samenspraak beslist hebben om de aanvaller op de bank te laten starten. Nedved benadrukte ook nog eens dat 'Ronaldo 100% zeker zal blijven'. Dat verklaarde de vice-voorzitter echter al meermaals, toch blijven de geruchten steeds hardnekkiger terugkeren. Het blijft dus wachten op een officiële reactie uit kamp-Ronaldo.

LEES OOK: Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Ronaldo maakte destijds een foute keuze met Juventus ...

Meest recent

Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

17
17
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

20
20
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

11
11
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

14
14
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

136
136
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

49
49
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

295
295
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

125
125
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

139
139
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

327
327
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

30
30
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

341
341
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

280
280
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

101
101
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

199
199
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

500
500
Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

139
139
"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

104
104
United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Manchester United maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Champions League. Door de resultaten ...

71
71
De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

AA Gent dreigt opnieuw het kneusje te worden in de Champions' Play-Offs. Met nog slechts vier ...

243
243
Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Na een knotsgekke wedstrijd heeft Standard vandaag de vloer aangeveegd met Antwerp. In het eerste ...

156
156
Taravel dropt verrassing in basiself, Leko maakt statement

Staat er zondagavond een nieuwe ploeg aan de leiding in de Champions' Play-Offs? Die kans is ...

128
128
Pijnlijke middag Milan-Belgen, ook Lille-Duivels vloeken

Ook in de grote Europese competities is de ontknoping volop aan de gaan. In Italië ...

18
18
Kleedkamer Genk davert: Hayen zet spelers hard op hun plaats

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk opnieuw een bijzonder slechte zaak gedaan. De Limburgers ...

383
383
Verwittiging Club voor Anderlecht: "Dan krijgen ze probleem"

Club Brugge kan zondagavond een gouden zaak doen in de titelstrijd. Door de nederlaag van Union SG ...

293
293

Meer sportnieuws