TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht pusht voor nieuwe spits, PSG niet te stoppen'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht pusht voor nieuwe spits, PSG niet te stoppen'

Hoewel het nieuwe seizoen goed en wel begonnen is, loopt de transfermarkt nog tot eind augustus. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook nog druk in de weer om hun zaakjes te regelen. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge heeft zich opnieuw laten gelden op de transfermarkt. Zo rondde Blauw-Zwart twee inkomende transfers af. Middenvelder Owen Otasowie komt definitief over van Wolverhampton, flankaanvaller Ruben Providence wordt met aankoopoptie gehuurd van AS Roma. Blauw-Zwart zou echter nog een flankaanvaller willen, Mohamed Daramy blijft het topdoelwit. Transferkenner Fabrizio Romano liet dan weer verstaan dat Noa Lang momenteel níét onderhandelt met Leeds United.

Volgens Aftonbladet heeft Anderlecht meer dan 1,5 miljoen euro veil voor Bénie Traoré. Dat is een 18-jarige flankaanvaller uit Ivoorkust die sinds januari voor BK Häcken speelt. De prioriteit is echter een nieuwe spits. Christian Kouamé is het topdoelwit, maar Fiorentina blijft moeilijk doen over de transfersom. De Engelsman Liam Delap (Manchester City) wordt genoemd als alternatief. Ook Myziane Maolida (OGC Nice) blijft volgens RMC in beeld.

De interesse van Olympique Marseille dreigde roet in het eten te gaan gooien bij KRC Genk, maar de Limburgers zouden weer op beide oren kunnen slapen. Volgens Het Laatste Nieuws is Ike Ugbo dan toch goed op weg naar de Luminus Arena. De 22-jarige moet weliswaar nog zijn opwachting maken voor de medische testen, het Genkse bestuur zou echter goede hoop hebben dat de deal met Chelsea FC snel kan worden afgerond.

KV Mechelen heeft een jong talent tijdelijk laten vertrekken. Onze redactie kon alvast vernemen dat Senne Ceulemans op huurbasis trekt naar Thes Sport. De transfer zou zelfs al officieel zijn, want de 19-jarige maakt zaterdagavond normaliter zijn debuut in de oefenwedstrijd tegen Bocholt.

BUITENLAND
Zoals bekend wil PSG er ook nog een middenvelder bij. Paul Pogba is echter onhaalbaar deze zomer en daarvoor is het vizier nu op Eduardo Camavinga gericht. Volgens Le Parisien dringen de Parijzenaars al enkele maanden aan voor het supertalent van Stade Rennes. De twee ploegen zouden momenteel aan het onderhandelen zijn over de transfersom, de gesprekken lopen over een basisbedrag van zo'n 30 miljoen euro.

Karim Benzema gaat nog een tijdje door bij Real Madrid. Zo heeft de spits zijn kribbel mogen zeggen onder een nieuw contract bij de Madrilenen. De aanvaller tekende een overeenkomst die hem tot medio 2023 aan de club verbindt. Spaanse media beweren dat er in het contract een afkoopclausule van liefst één miljard euro werd opgenomen.

Chelsea FC heeft de stekker uit een toptransfer getrokken. Wekenlang trokken ze aan de mouw van de Franse EK-ganger Jules Koundé, maar de onderhandelingen met Sevilla verliepen bijzonder moeizaam. Volgens verschillende Engelse media is de overgang nu zelfs van de baan, omdat Thomas Tuchel een andere optie gevonden heeft. De coach wil Trevoh Chalobah voluit zijn kans geven.

Manchester United heeft op zijn website de overgang van Andreas Pereira naar Flamengo bekendgemaakt. De Braziliaanse Belg zal er een seizoen op huurbasis doorbrengen. Zijn nieuwe club is momenteel nog in de running om de Copa Libertadores, de Zuid-Amerikaanse tegenhanger van de Champions League, te winnen. En daar moet Pereira dus aan meehelpen.

Volgens de Spaanse krant Marca dient een oplossing zich aan in het netelige dossier van Ilaix Moriba. Het dagblad weet namelijk dat RB Leipzig overweegt om een bod uit te brengen bij FC Barcelona. Het tienertalent is nog steeds niet zinnens om zijn aflopend contract te verlengen en Barça mikt op een transfersom van 15 miljoen euro.

JOUW MENING TELT:
Had u meer verwacht van Club Brugge deze mercato?

Meest recent

'Exit Simons: Westerlo heeft opvolger helemaal beet'

Bij Westerlo blijft het zeer onrustig. Nadat ze vorig seizoen drie trainers versleten, kenden ze ...

61
61
Club wrijft zich in handen: Tresoldi van goudwaarde op EK

Bij Club Brugge richten ze dezer dagen opvallend vaak hun vizier op de Duitse tweede klasse. Met ...

130
130
PSG maakt na CL ook op WK voor clubs fors statement

Een tweetal weken geleden schreef Paris Saint-Germain nog de Champions League op haar palmares. Het ...

47
47
'Anderlecht mag aanwinst definitief van lijstje schrappen'

Er zal deze zomer nog maar eens zeer veel bewegen bij Anderlecht. De vele verschuivingen in de ...

71
71
Kompany is nu al enthousiast: "Wordt een speciale match"

Voor Bayern München is het WK voor clubs begonnen met een spectaculaire zege. De troepen van ...

58
58
'Anderlecht heeft beet: target heeft laatste match gespeeld'

Het zijn drukke tijden voor Olivier Renard. De sportief directeur zal deze zomer heel wat ...

560
560
Nieuwe Denkey? Cercle-spits schittert op prestigieus toernooi

Cercle Brugge blikt terug op een lastig seizoen, waarin het uiteindelijk maar op het nippertje ...

105
105
'Geraerts neemt meteen oude bekende mee naar nieuwe club'

De voorbije weken werd er hard getrokken aan de mouw van Karel Geraerts, die klaar was om weer aan ...

137
137
'Blunder Belgische topclubs: transfer van 40 miljoen'

De Belgische topploegen hebben de afgelopen jaren toch een aantal pareltjes laten schieten. Zo zijn ...

318
318
Zit het écht fout bij de jeugd van Anderlecht?

We lazen vandaag in La Dernière Heure dat RSC Anderlecht meer mentaliteit moet tonen in de ...

422
422
'Knapste voetbalster' ter wereld laat Instagram ontploffen

Het vrouwenvoetbal zit de afgelopen jaren flink in de lift. Het niveau wordt hoger en er zijn meer ...

209
209
Bayern wint met dubbele cijfers, Müller schrijft geschiedens

Op het WK voor clubs stond vanavond de tweede match op het programma. Het Bayern München van ...

247
247
Nmecha bezorgt Anderlecht dubbele transferdomper

Bij RSC Anderlcecht gaat er heel veel gebeuren. De Brusselaars gaan wellicht een aantal topspelers ...

360
360
Antwerp-fans duidelijk: "Haal hem als nieuwe coach"

Royal Antwerp FC is allerminst klaar voor de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De club heeft na ...

916
916
"Hij wil liefst weg" - extra vertrekker bij Anderlecht

Binnen een week wordt bij RSC Anderlecht de voorbereiding op het komende seizoen ingezet. Maar de ...

500
500
'Barça heeft buik vol: spraakmakende transfer Ter Stegen'

Marc-André Ter Stegen was jarenlang de vaste nummer één bij FC Barcelona. Maar ...

147
147
Club strikt ruwe diamant: experts verrast na transfer

Club Brugge hield het tot dusver behoorlijk rustig op de zomerse transfermarkt. Al haalde de ...

1388
1388
'Afscheid met prijs: Son maakt verrassende transfer'

Tottenham Hotspur FC won afgelopen seizoen de Europa League en pakte zo zijn eerste prijs in ...

287
287
KVM lanceert transferoffensief: "Vier à vijf aanwinsten nabij"

Verschillende ploegen uit de Jupiler Pro League beginnen komende week al aan de voorbereiding op het ...

604
604
'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over vertrek Tzolis'

De landstitel zat er uiteindelijk niet in, voorts heeft Club Brugge een sterk seizoen achter de ...

981
981
Sensationele wending: Marc Brys nieuwe coach Ronaldo?

Marc Brys werkte de voorbije jaren in helse omstandigheden als bondscoach van Kameroen. Maar ...

185
185
'Anderlecht-vertrek Dolberg: voorwaarden zijn bekend'

Op de Raad van Bestuur werd afgelopen dinsdag beslist dat RSC Anderlecht extra middelen zal ...

789
789
'Liverpool niet te houden: derde topaanwinst vlak na Wirtz'

Liverpool FC verzekerde zich afgelopen seizoen van zijn 20ste landstitel, in de komende jaargang wil ...

136
136
België zet zich schrap: Wullaert bereidt zich voor op grootste strijd

Binnenkort staat er voor de Red Flames een uiterst belangrijk tornooi op het programma. Vanaf begin ...

91
91
'Renard drukt door: Anderlecht op zucht van vierde zomeraanwinst'

Binnen een dikke week begint RSC Anderlecht aan de voorbereiding op het komende seizoen. Hoofdcoach ...

607
607

Meer sportnieuws