Xavi heeft benadrukt dat zijn club FC Barcelona in de toekomst weer betere en grotere dingen zal gaan verrichten. Volgens de middenvelder is het verlies van woensdagavond niet het begin van het einde voor de Catalanen.
Barça werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League door Bayern München met een aggregaat van 7-0. Volgens Xavi is dit echter geen reden tot paniek. "We moeten nu niet dramatisch gaan doen. Het team heeft een toekomst, we hebben goed gestreden tot nu toe. We zullen vanzelf weer terugkomen", aldus de Spaanse international tegenover
The Sun.
De club van coach Tito Vilanova kan dit weekeinde bij een zege op Real Betis Sevilla landskampioen van Spanje worden. Dan moet nummer twee Real Madrid wel punten verspelen. "We hebben de finales van de Champions League en de Copa del Rey dan wel niet bereikt, maar we moeten doorgaan als team", besloot Xavi.
LEES OOK:
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'