'Club Brugge moet wachten tot winter op gegeerde winger'

507 stemmen
'Club Brugge moet wachten tot winter op gegeerde winger'

Club Brugge heeft zich ietwat herpakt na de slipper op de openingsspeeldag en haalde het zondag met 0-1 op het veld van Union. Maar het niveau bij de landskampioen moet verder naar omhoog, zeker de eerste helft was ondermaats. Extra versterking blijft dan ook welgekomen. En daar maakt het bestuur ook werk van.


Zondag geraakte bijvoorbeeld bekend dat de Spaanse (flank)aanvaller Alex Collado onderweg is naar Jan Breydel. De 22-jarige Spanjaard komt normaal gezien een seizoen over op huurbasis van FC Barcelona, waar hij tot dusver niet kon doorbreken bij de hoofdmacht. Collado vertrok alvast op het trainingskamp van de Catalanen om zijn transfer te kunnen afronden. Hij moet wel nog een persoonlijk akkoord vinden met Bauw-Zwart alvorens de deal beklonken kan worden. Van een aankoopoptie is evenwel geen sprake.

Volgens Het Laatste Nieuws is de transferhonger van de landskampioen op de flanken daarmee echter niet gestild. Zo zou Club, dat eerder ook eigen jeugdproduct Tibo Persyn terughaalde bij Inter, mikken op minstens nog één extra winger. Het voornaamste target lijkt Sebastian Villa, die zelf een vertrek wil afdwingen bij Boca Juniors. Voorlopig zou de 25-jarige Colombiaan evenwel te duur zijn. Nog volgens HLN ligt ook het dossier van de 22-jarige Canadees Tajon Buchanan (New England Revolution) nog steeds op tafel in Westkapelle.

UPDATE 19u30
Terwijl voorlopig vooral Villa een concrete piste blijft, houdt Blauw-Zwart dus ook de situatie van Buchanan verder in het oog. Op een akkoord hoeft het deze zomer echter niet te rekenen, althans als het van Bruce Arena afhangt. De hoofdcoach en sportief directeur van New England Revolution bevestigde bij The Sports Hub dat diverse Europese clubs hengelen naar het toptalent zijn diensten, waarbij er zelfs reeds stevige sommen zouden zijn geboden. Van een transfer wil hij in de huidige mercato evenwel niet weten. Reden daarvoor zijn de sportieve ambities van New England, dat mede dankzij Buchanan meestrijdt om de titel.

Vermits het seizoen in de MLS afloopt in december, is een transfer dus pas nadien aan de orde. "Als er iets gebeurt, zal het in januari zijn", aldus Arena, die zonder namen te noemen nog meegaf dat hij reeds met clubs uit vier landen sprak omtrent een overstap van de gegeerde winger. Volgens de officiële website van de MLS gaat het dan wellicht om Lens, Augsburg, Club Brugge en een onbekende vierde kandidaat. Zelf deed Buchanan de voorbije weken op de Gold Cup alvast flink zijn best om zichzelf nog wat meer in de kijker te zetten. De jonge Canadees werd er verkozen tot beste youngster van het toernooi.

LEES OOK: Club Brugge houdt hart vast: tóch toptransfer voor Seys?

Denkt u dat Club erin zal slagen om Buchanan binnen te halen?

Meest recent

Italië op stelten: ‘Pirlo-ramp, Maldini en co furieus'

Het gaat van kwaad naar erger met de Italiaanse ploeg. Afgelopen WK zagen we de Europese grootmacht ...

19
19
‘Nieuwe Karetsas-wending: grootmacht plots in de running’

Konstantinos Karetsas is op weg naar een zomerse knaltransfer. De clubs staan in de rij voor het ...

80
80
'Maziz verlaat OHL voor droombestemming'

Youssef Maziz vertrok een maandje geleden geruisloos bij OH Leuven. De aanvallende middenvelder zijn ...

21
21
Hayen komt met bizarre uitspraken na match tegen Ajax

Nicky Hayen werkt bij Burnley volop aan het klaarstomen van zijn team voor het seizoen in de ...

69
69
PSG koos nét niet voor Belgische coach: "Gesprek in Parijs"

In een voetbalcarrière hangt het vaak af van details. Soms vindt een toptransfer verrassend ...

173
173
'Rigaux plant volgende aanwinst in Jupiler Pro League'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens uitgaande transfers kunnen afronden. ...

37
37
Imke Courtois kampte wekenlang met opvallend probleem

Imke Courtois maakt al geruime tijd furore als analiste bij de openbare omroep en ook als veel ...

151
151
Infantino met vlammend statement over Balogun-zaak

Puur op voetballend vlak zagen we een bij momenten zeer goed WK. Alleen waren er bepaalde zaken die ...

447
447
Euvrard geeft ambities van Standard prijs

Standard verloor met 0-1 van Juventus. De Rouches trekken met de nodige ambities het nieuwe seizoen ...

125
125
De Bruyne geniet op vakantie in gezelschap ... De Ketelaere

Alvorens ze straks weer bij hun respetievelijke clubs worden verwacht, genieten de meeste Belgische ...

101
101
Club Brugge houdt hart vast: tóch toptransfer voor Seys?

Club Brugge verwacht deze week zijn Belgische WK-gangers terug op training. Ook Joaquin Seys zal dan ...

576
576
Dé wissel van het WK: Courtois doet eindelijk boekje open

Ondanks een geslaagd WK, besloot de KBVB om het aflopende contract van Rudi Garcia als bondscoach ...

1436
1436
'Karetsas-climax in zicht: derde club komt zich moeien'

De transfersoap rond Konstantinos Karetsas blijft maar aanslepen. Borussia Dortmund drukt al een ...

220
220
'Man City breekt de bank: grote WK-smaakmaker onderweg'

Aan de top van de Europese voetbalpiramide lijkt nog heel wat transfervuurwerk op komst. Zo drukt ...

220
220
‘Club slaat toe: Leko krijgt zijn droomaanvaller van 9M’

Club Brugge drukt door voor de droomaanvaller van Ivan Leko. Blauw-zwart heeft negen miljoen euro ...

940
940
Uittocht bij Anderlecht: nieuwste vertrekker al genoemd

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op de Europese terugwedstrijd tegen Hammarby IF. ...

531
531
Volgende Rode Duivel transfereert: deal van 3 miljoen

Leandro Trossard, Youri Tielemans, Thomas Meunier, ... verschillende Rode Duivels veranderden de ...

129
129
'Leko gerustgesteld: Club Brugge plant twee extra transfers'

De start van het nieuwe seizoen is in zicht bij Club Brugge. Aanstaande vrijdag begint de ...

853
853
'Union ziet kassa rinkelen: transfersom Scherpen bekend'

Union maakte zich op voor een leegloop, maar de grote uitgaande transfers bleven tot dusver nog uit. ...

169
169
Charaï legt verdere transferplannen Westerlo op tafel

Het is bij Westerlo al een zeer drukke transferzomer geweest. In totaal staat de teller in 't Kuipje ...

56
56
Wat een soap: toch geen Real-akkoord, vlammend statement PSG

Sinds het einde van het WK zijn ook de allergrootste clubs in actie geschoten op de transfermarkt. ...

198
198
'Anderlecht krijgt boodschap: speler kiest bestemming'

Anderlecht is nog volop bezig met zijn transferhuiswerk, ook al is de Europese campagne enkele dagen ...

415
415
Simons stuurt boodschap naar mogelijke vertrekkers OHL

We zijn amper twee weken verwijderd van de start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League. De ...

185
185
'Dortmund legt nieuw plan voor Karetsas op tafel'

Het is voor KRC Genk niet de makkelijkste zomermercato. De Limburgers zien vooral aan uitgaande ...

523
523
'Here we go: Real heeft topaanwinst van 100 miljoen beet'

Real Madrid haalt deze zomer fors uit op de transfermarkt, want na een tegenvallend seizoen wil het ...

150
150

Meer sportnieuws