TU: 'Antwerp haalt grote naam, Genk kan toptalent aan concurrentie verliezen'

door
TU: 'Antwerp haalt grote naam, Genk kan toptalent aan concurrentie verliezen'

De start van de competities in binnen- en buitenland komt steeds dichterbij, maar heel wat clubs zijn nog lang niet klaar met hun huiswerk op de transfermarkt. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.

JUPILER PRO LEAGUE

Antwerp heeft nog maar eens uitgehaald op de transfermarkt. Het heeft zich vrijdag versterkt met Viktor Fischer, die in het verleden nog aan de slag was bij Ajax. De 27-jarige Deense winger komt over van FC Kopenhagen en tekende een overeenkomst voor vier seizoenen op de Bosuil.



De Great Old zou nog een opvallende transfer kunnen realiseren. Samen met Club Brugge zouden ze immers interesse tonen in Pierre Dwomoh, het 17-jarige toptalent dat bij KRC Genk in de B-kern verkommert. Ook AC Milan werd de voorbije weken al aan de middenvelder gelinkt. Op zijn sociale media flirtte Dwomoh alvast met Club door een foto van Noa Lang te delen.

Bij Club komt de mercato ook alsmaar meer op gang. Na de komst van Nsoki en Persyn lijkt ook Sebastian Villa alsmaar meer op weg naar Brugge. De transfer van de Colombiaanse flankaanvaller leek nochtans in het slop te zitten nadat Boca Juniors het tweede bod van Club geweigerd had. De speler bleef echter aandringen op een transfer en nu zou Boca alsnog besloten hebben om mee te werken aan een transfer. Ze zouden wel nog de bonusstructuur in het bod van Club willen aanpassen, maar de deal zou binnen enkele dagen al rond kunnen zijn.



De komst van Tajon Buchanan is wel niet meer aan de orde bij Club. De Canadese rechterflankspeler was de voorbije weken in beeld bij Club, maar zijn transfer is niet meer nodig nu de landskampioen zich verzekerd heeft van de komst van Persyn, die net als Buchanan alle posities op de rechterflank kan bezetten.

Aan de andere kant zouden een aantal spelers wel nog kunnen gaan vertrekken. Federico Ricca, David Okereke en Youssouph Badji zouden aansturen op een vertrek omdat ze weinig uitzicht op speelminuten hebben. In het geval van Badji kan er wel enkel sprake zijn van een uitleenbeurt zonder aankoopoptie, want bij Club geloven ze nog te veel in zijn potentieel.



Anderlecht
werd de voorbije dagen gelinkt aan Joshua Zirkzee en Vincent Kompany lijkt de deur voor de aanvaller van Bayern München nu open te zetten. Hij gaf op zijn persconferentie immers aan dat Anderlecht nog steeds open staat om spelers te huren, als het gaat om uitzonderlijke talenten. In die categorie zou ook Liam Delap gezet kunnen worden, maar de Engelsman komt wellicht niet. Manchester City zou hem uitlenen aan Stoke City.

Een ander Nederlands talent dat straks mogelijk in België beland, is Jurgen Ekkelenkamp. De middenvelder mag vertrekken bij Ajax om zich elders verder te ontwikkelen. Hij zou concrete belangstelling genieten uit ons land, maar ook uit de Serie A en van Hertha BSC.



BUITENLAND

Opmerkelijke transfer in Spanje. DUX Inter Madrid, de derdeklasser die deels in handen is van Thibaut Courtois, heeft zich namelijk versterkt met Seppe Brulmans. De 27-jarige middenvelder was vorig seizoen actief in eerste nationale bij Patro Eisden en is een boezemvriend van Courtois. Hij kreeg een contract voor één jaar.

Jean-Charles Castelletto kon enkele jaren geleden niet doorbreken bij Club Brugge, maar de Frans-Kameroense verdediger zou nu wel op het punt staan om een mooie transfer te maken. Hij speelde zich vorig seizoen in de kijker bij FC Nantes en zou nu belangstelling genieten van Norwich City en Celta Vigo. Zij zouden 2 à 3 miljoen euro moeten neertellen om de 26-jarige te strikken.



Chelsea lijkt eindelijk verlost te raken van Kepa Arrizalabaga. De doelman was vorig seizoen aan de bank gekluisterd bij de Blues, die destijds nochtans 80 miljoen euro voor hem neertelden. Hij zou nu een nieuwe kans krijgen bij Lazio, dat de Spanjaard wil huren. Daar zou Kepa herenigd worden met Maurizio Sarri.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Heeft Antwerp nog versterking nodig?

Meest recent

Nainggolan beslissend, Lommel wint op valreep

Radja Nainggolan maakte deze winter een veelbesproken transfer van Lokeren naar Patro Eisden. ...

5
5
Leko en Verhaeghe niet op zelfde lijn: "Ik kon niet kwaad zijn"

Club Brugge heeft zaterdagavond gedaan wat het moest doen door Zulte Waregem te kloppen. Ze moesten ...

140
140
'KV Mechelen schiet in actie voor opvolger Lauberbach'

KV Mechelen hoopt zondag tegen Westerlo op een zege om zo zijn plaats in de top zes veilig te ...

74
74
'Union blijft gaan en wil nog een spits binnenhalen'

Het blijft Union maar voor de wind gaan. Nadat het vorig seizoen al de landstitel veroverde prijkt ...

13
13
'Club slaat meteen weer toe: tweede aanwinst op komst'

Club Brugge heeft zaterdag een eerste keer weten toe te slaan op de transfermarkt. Het rondde immers ...

261
261
Liverpool krijgt nieuwe mokerslag na goal in slotminuut

Liverpool blijft op de sukkel in de Premier League. De uittredende kampioen kon zaterdagavond al ...

28
28
Club moet bibberen tot einde maar knoopt weer aan met zege

Club Brugge heeft zich nu ook in eigen land weer hersteld van de pijnlijke nederlagen tegen ...

105
105
‘Lukaku verrast: Napoli krijgt transferbom om de oren’

Romelu Lukaku traint eindelijk weer volledig mee bij Napoli. Maar nog voor hij écht terug ...

194
194
Saintfiet haalt met straf verhaal keihard uit naar JPL-clubs

Tom Saintfiet is een Belgische coach die een zeer groot aanzien heeft in Afrika. Vreemd genoeg ...

88
88
Kompany ziet oorzaak voor nederlaag Bayern München

Bayern München verloor met 1-2 van FC Augsburg. Het was een verdiende eerste nederlaag in de ...

75
75
Sensatie bij Club Brugge: fans viseren één man

Club Brugge begon om 18u15 aan zijn thuisduel tegen Zulte Waregem. De eerste 45 minuten liggen ...

454
454
Bormans geeft geheim Union prijs: "Zelfs Mourinho niet"

Philippe Bormans levert goed werk bij Union SG. De Brusselaars zijn uitgegroeid tot een topclub in ...

51
51
Sterke Bounida gidst Ajax naar zeer belangrijke zege

Ajax begint nog maar eens opnieuw met Jordi Cruijff. Na de dramatische passages van Sven Mislintat ...

32
32
Hasi ziet kwaliteitsinjectie: "Extra concurrentie"

Bij RSC Anderlecht werden er al een aantal in- en uitgaande transfers afgerond. Trainer Besnik Hasi ...

150
150
Beerschot schiet zichzelf in voet, Lokeren met straffe reeks

In de Challenger Pro League hebben Lokeren en Beerschot de punten onder mekaar verdeeld. In de ...

143
143
Man City veert recht, Tottenham blijft op de dool

We zijn dit seizoen niet onder de indruk van het algemene niveau in de Premier League. Veel topclubs ...

8
8
STVV grijpt koppositie: droomseizoen krijgt vervolg

Het sprookjesachtige seizoen van STVV blijft maar verder vorm krijgen. De Kanaries wisten nu ook een ...

127
127
Sensatie in Bundesliga: Bayern verliest in eigen huis

Van een titelstrijd is geen sprake meer in Duitsland. Het is alleen nog maar de vraag wanneer Bayern ...

83
83
Club Brugge aan zet: Leko voert twee wissels door

Club Brugge speelt om 18u15 tegen Zulte Waregem. Een partij die ze moeten winnen na de nederlaag ...

137
137
'Topclub legt bod neer, Lierse SK haalt opgelucht adem'

Bij Lierse SK hebben ze met Bryan Adinany een zeer interessante spits in hun rangen. Aan interesse ...

123
123
Gouden zet van Hasi: "Hij is zeer belangrijk voor Anderlecht"

Besnik Hasi maakt tot op heden weinig indruk als coach van RSC Anderlecht. Maar de trainer heeft wel ...

277
277
Club Brugge slaat toe: eerste wintertransfer is een feit

Dat Club Brugge versterking nodig heeft, dat is duidelijk. Het bestuur weet dit ook en heeft vandaag ...

341
341
Lukaku naar Anderlecht: icoon stelt zich grote vragen

Bij RSC Anderlecht haalden ze ondertussen al bijna zeven jaar geleden Vincent Kompany terug naar het ...

334
334
Antwerp met sterke zet, STVV absoluut niet verrast

STVV verkocht Rein Van Helden voor 1,5 miljoen euro aan Royal Antwerp FC. Het is geen verrassing dat ...

224
224
'Renard speelt hoog spel: zéér bizarre transferwending'

Yasin Özcan is een miscast van Olivier Renard, niet zijn eerste sinds hij in Brussel de ...

344
344

Meer sportnieuws