TU: 'Antwerp haalt grote naam, Genk kan toptalent aan concurrentie verliezen'

door
TU: 'Antwerp haalt grote naam, Genk kan toptalent aan concurrentie verliezen'

De start van de competities in binnen- en buitenland komt steeds dichterbij, maar heel wat clubs zijn nog lang niet klaar met hun huiswerk op de transfermarkt. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.

JUPILER PRO LEAGUE

Antwerp heeft nog maar eens uitgehaald op de transfermarkt. Het heeft zich vrijdag versterkt met Viktor Fischer, die in het verleden nog aan de slag was bij Ajax. De 27-jarige Deense winger komt over van FC Kopenhagen en tekende een overeenkomst voor vier seizoenen op de Bosuil.



De Great Old zou nog een opvallende transfer kunnen realiseren. Samen met Club Brugge zouden ze immers interesse tonen in Pierre Dwomoh, het 17-jarige toptalent dat bij KRC Genk in de B-kern verkommert. Ook AC Milan werd de voorbije weken al aan de middenvelder gelinkt. Op zijn sociale media flirtte Dwomoh alvast met Club door een foto van Noa Lang te delen.

Bij Club komt de mercato ook alsmaar meer op gang. Na de komst van Nsoki en Persyn lijkt ook Sebastian Villa alsmaar meer op weg naar Brugge. De transfer van de Colombiaanse flankaanvaller leek nochtans in het slop te zitten nadat Boca Juniors het tweede bod van Club geweigerd had. De speler bleef echter aandringen op een transfer en nu zou Boca alsnog besloten hebben om mee te werken aan een transfer. Ze zouden wel nog de bonusstructuur in het bod van Club willen aanpassen, maar de deal zou binnen enkele dagen al rond kunnen zijn.



De komst van Tajon Buchanan is wel niet meer aan de orde bij Club. De Canadese rechterflankspeler was de voorbije weken in beeld bij Club, maar zijn transfer is niet meer nodig nu de landskampioen zich verzekerd heeft van de komst van Persyn, die net als Buchanan alle posities op de rechterflank kan bezetten.

Aan de andere kant zouden een aantal spelers wel nog kunnen gaan vertrekken. Federico Ricca, David Okereke en Youssouph Badji zouden aansturen op een vertrek omdat ze weinig uitzicht op speelminuten hebben. In het geval van Badji kan er wel enkel sprake zijn van een uitleenbeurt zonder aankoopoptie, want bij Club geloven ze nog te veel in zijn potentieel.



Anderlecht
werd de voorbije dagen gelinkt aan Joshua Zirkzee en Vincent Kompany lijkt de deur voor de aanvaller van Bayern München nu open te zetten. Hij gaf op zijn persconferentie immers aan dat Anderlecht nog steeds open staat om spelers te huren, als het gaat om uitzonderlijke talenten. In die categorie zou ook Liam Delap gezet kunnen worden, maar de Engelsman komt wellicht niet. Manchester City zou hem uitlenen aan Stoke City.

Een ander Nederlands talent dat straks mogelijk in België beland, is Jurgen Ekkelenkamp. De middenvelder mag vertrekken bij Ajax om zich elders verder te ontwikkelen. Hij zou concrete belangstelling genieten uit ons land, maar ook uit de Serie A en van Hertha BSC.



BUITENLAND

Opmerkelijke transfer in Spanje. DUX Inter Madrid, de derdeklasser die deels in handen is van Thibaut Courtois, heeft zich namelijk versterkt met Seppe Brulmans. De 27-jarige middenvelder was vorig seizoen actief in eerste nationale bij Patro Eisden en is een boezemvriend van Courtois. Hij kreeg een contract voor één jaar.

Jean-Charles Castelletto kon enkele jaren geleden niet doorbreken bij Club Brugge, maar de Frans-Kameroense verdediger zou nu wel op het punt staan om een mooie transfer te maken. Hij speelde zich vorig seizoen in de kijker bij FC Nantes en zou nu belangstelling genieten van Norwich City en Celta Vigo. Zij zouden 2 à 3 miljoen euro moeten neertellen om de 26-jarige te strikken.



Chelsea lijkt eindelijk verlost te raken van Kepa Arrizalabaga. De doelman was vorig seizoen aan de bank gekluisterd bij de Blues, die destijds nochtans 80 miljoen euro voor hem neertelden. Hij zou nu een nieuwe kans krijgen bij Lazio, dat de Spanjaard wil huren. Daar zou Kepa herenigd worden met Maurizio Sarri.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Heeft Antwerp nog versterking nodig?

Meest recent

'Bom bij Club Brugge: Rigaux richting Feyenoord?'

Momenteel eist de titelrace uiteraard nog alle aandacht op bij Club Brugge, maar nadien zijn de ogen ...

39
39
Vanhaezebrouck verrast: "Union moet Boterberg bedanken"

Dankzij de 2-1 nederlaag tegen STVV gaf Union afgelopen weekend de koppositie uit handen. Achteraf ...

41
41
Pro League in paniek: vlammend statement AA Gent

Dinsdag stond tijdens de Algemene Vergadering van de Pro League opnieuw de discussie omtrent het ...

168
168
'Zorgenkind bij Anderlecht: zware gevolgen voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

104
104
"Competitievervalsing" - Club drastisch bevoordeeld in titelstrijd?

Met nog vier speeldagen te gaan is het momentum in de titelstrijd volledig gekanteld in het voordeel ...

448
448
'Superaanwinst Kompany: Bayern presenteert vijfjarig contract'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

76
76
Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

De titelstrijd heeft een wending gekregen afgelopen speeldag. Union SG ging onderuit tegen STVV en ...

124
124
Goots geeft Antwerp gouden transferraad: “Hem halen”

Royal Antwerp FC leek weer volop mee te doen voor winst in de Europe Play-Offs, maar afgelopen ...

185
185
Zeno Debast gaat viraal met ongeziene own-goal

Zeno Debast stond de afgelopen weken weer in de basis bij Sporting CP. Ook tegen Vitoria Guimaraes ...

77
77
Makelaar Lukaku dropt grote hint over toekomst

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kampt dit seizoen met veel blessureleed en ook ...

136
136
‘Wéér jackpot Union SG: smaakmaker flirt met knaller’

Union SG heeft de leiding afgelopen speeldag afgegeven aan Club Brugge. De Brusselse club mist al ...

83
83
Nozawa slaat ferm op tafel bij Antwerp: “Mag nooit!”

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. Op de Bosuil werd ...

152
152
Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Manchester City kreeg een uppercut in de Premier League. The Cityzens speelden 3-3 gelijk tegen ...

59
59
Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

39
39
KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

KV Mechelen boekte afgelopen speeldag een eerste overwinning in de Champions Play-Offs. Malinwa mag ...

257
257
Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Thibaut Courtois ligt in de lappenmand bij Real Madrid, maar de doelman lijkt op de weg terug. Ook ...

94
94
Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

360
360
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

361
361
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

103
103
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

201
201
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

393
393
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

186
186
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

394
394
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

160
160
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

395
395

Meer sportnieuws