TU: 'Antwerp haalt grote naam, Genk kan toptalent aan concurrentie verliezen'

door
TU: 'Antwerp haalt grote naam, Genk kan toptalent aan concurrentie verliezen'

De start van de competities in binnen- en buitenland komt steeds dichterbij, maar heel wat clubs zijn nog lang niet klaar met hun huiswerk op de transfermarkt. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.

JUPILER PRO LEAGUE

Antwerp heeft nog maar eens uitgehaald op de transfermarkt. Het heeft zich vrijdag versterkt met Viktor Fischer, die in het verleden nog aan de slag was bij Ajax. De 27-jarige Deense winger komt over van FC Kopenhagen en tekende een overeenkomst voor vier seizoenen op de Bosuil.



De Great Old zou nog een opvallende transfer kunnen realiseren. Samen met Club Brugge zouden ze immers interesse tonen in Pierre Dwomoh, het 17-jarige toptalent dat bij KRC Genk in de B-kern verkommert. Ook AC Milan werd de voorbije weken al aan de middenvelder gelinkt. Op zijn sociale media flirtte Dwomoh alvast met Club door een foto van Noa Lang te delen.

Bij Club komt de mercato ook alsmaar meer op gang. Na de komst van Nsoki en Persyn lijkt ook Sebastian Villa alsmaar meer op weg naar Brugge. De transfer van de Colombiaanse flankaanvaller leek nochtans in het slop te zitten nadat Boca Juniors het tweede bod van Club geweigerd had. De speler bleef echter aandringen op een transfer en nu zou Boca alsnog besloten hebben om mee te werken aan een transfer. Ze zouden wel nog de bonusstructuur in het bod van Club willen aanpassen, maar de deal zou binnen enkele dagen al rond kunnen zijn.



De komst van Tajon Buchanan is wel niet meer aan de orde bij Club. De Canadese rechterflankspeler was de voorbije weken in beeld bij Club, maar zijn transfer is niet meer nodig nu de landskampioen zich verzekerd heeft van de komst van Persyn, die net als Buchanan alle posities op de rechterflank kan bezetten.

Aan de andere kant zouden een aantal spelers wel nog kunnen gaan vertrekken. Federico Ricca, David Okereke en Youssouph Badji zouden aansturen op een vertrek omdat ze weinig uitzicht op speelminuten hebben. In het geval van Badji kan er wel enkel sprake zijn van een uitleenbeurt zonder aankoopoptie, want bij Club geloven ze nog te veel in zijn potentieel.



Anderlecht
werd de voorbije dagen gelinkt aan Joshua Zirkzee en Vincent Kompany lijkt de deur voor de aanvaller van Bayern München nu open te zetten. Hij gaf op zijn persconferentie immers aan dat Anderlecht nog steeds open staat om spelers te huren, als het gaat om uitzonderlijke talenten. In die categorie zou ook Liam Delap gezet kunnen worden, maar de Engelsman komt wellicht niet. Manchester City zou hem uitlenen aan Stoke City.

Een ander Nederlands talent dat straks mogelijk in België beland, is Jurgen Ekkelenkamp. De middenvelder mag vertrekken bij Ajax om zich elders verder te ontwikkelen. Hij zou concrete belangstelling genieten uit ons land, maar ook uit de Serie A en van Hertha BSC.



BUITENLAND

Opmerkelijke transfer in Spanje. DUX Inter Madrid, de derdeklasser die deels in handen is van Thibaut Courtois, heeft zich namelijk versterkt met Seppe Brulmans. De 27-jarige middenvelder was vorig seizoen actief in eerste nationale bij Patro Eisden en is een boezemvriend van Courtois. Hij kreeg een contract voor één jaar.

Jean-Charles Castelletto kon enkele jaren geleden niet doorbreken bij Club Brugge, maar de Frans-Kameroense verdediger zou nu wel op het punt staan om een mooie transfer te maken. Hij speelde zich vorig seizoen in de kijker bij FC Nantes en zou nu belangstelling genieten van Norwich City en Celta Vigo. Zij zouden 2 à 3 miljoen euro moeten neertellen om de 26-jarige te strikken.



Chelsea lijkt eindelijk verlost te raken van Kepa Arrizalabaga. De doelman was vorig seizoen aan de bank gekluisterd bij de Blues, die destijds nochtans 80 miljoen euro voor hem neertelden. Hij zou nu een nieuwe kans krijgen bij Lazio, dat de Spanjaard wil huren. Daar zou Kepa herenigd worden met Maurizio Sarri.

LEES OOK: ‘Antwerp gaat los: Gheysens reserveert monstersom’

Heeft Antwerp nog versterking nodig?

Meest recent

Degryse steekt tirade af nadat VAR Union nekt

Union is er dinsdagavond op het nippertje niet geslaagd om een knappe comeback tegen Olympique ...

55
55
De Ketelaere schittert, opluchting voor Barça en Liverpool

Er stond dinsdagavond nog heel wat Champions League-voetbal op het programma. Charles De Ketelaere ...

22
22
Anticlimax: Union strandt op milimeters van straffe comeback

Kwalificatie voor de play-offs van de Champions League wordt weer wat moeilijker voor Union. De ...

46
46
Beslissende De Ketelaere zorgt voor zeer straffe statistiek

Charles De Ketelaere stond dinsdagavond met Atalanta voor een lastige opdracht in de Champions ...

42
42
Jong Genk wint dankzij blitzstart prestigeduel tegen Futures

In de schaduw van de Champions League werd er dinsdagavond ook nog gevoetbald in de Challenger Pro ...

76
76
Arteta baalt om deze reden van trainerswissel bij Club

Dinsdag verzamelden de media in Brugge voor het traditionele persmoment aan de vooravond van de ...

209
209
Verrassende zet Anderlecht: spelers in etalage gezet

Anderlecht werd vorig weekend weer met de voetjes op de grond gezet, want het kreeg een 4-0 om de ...

172
172
Hayen komt met emotionele reactie op ontslag bij Club

Bij Club Brugge werd Ivan Leko dinsdag officieel aan de pers voorgesteld en woensdag zal de Kroaat ...

286
286
Bayern schrikt even, maar boekt nog vlotte CL-zege

In de Champions League mochten Bayern München en Sporting CP het om 18u45 tegen elkaar opnemen. ...

52
52
Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Club Brugge heeft 2025 afgesloten met beslissingen die Blauw-Zwart niet geliefd hebben gemaakt in de ...

358
358
De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Bij Olympique Marseille start Arthur Vermeeren wellicht in de basis tegen Union SG. De middenvelder ...

95
95
‘Salah uitgekotst: Liverpool zet icoon brutaal aan de deur’

Je voelt bijna de gêne in de kleedkamer. Een club die haar grootste icoon brutaal naar de deur ...

153
153
'Weggehoond' in België, nu waardevolle kracht bij Marseille

Union SG neemt het vanavond in het Lotto Park op tegen Olympique Marseille. Het is bij de Fransen ...

145
145
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

80
80
Ex-smaakmaker wil terug naar Union SG: "Waarom niet?"

Bij Union SG verkochten ze de afgelopen jaren héél veel spelers voor tientallen ...

115
115
Club Brugge-bestuur verdedigt ontslag Hayen: "Het was op"

Het tweede tijdperk van Ivan Leko als hoofdcoach van Club Brugge is officieel begonnen. Dinsdag ...

289
289
'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

 Terwijl ex-coach Ivan Leko voor het eerst de pers te woord stond als trainer van Club Brugge ...

935
935
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

390
390
Leko speelt open kaart over verhuis van Gent naar Club

Na een hectische dag stond Ivan Leko dinsdag voor het eerst opnieuw op het oefenveld bij Club ...

293
293
Vanaken doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge dropte maandag een bom van formaat door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko. Diens ...

791
791
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 18 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Via de officiële ...

222
222
'AA Gent vindt opvolger Leko: topkandidaat al bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel nam KAA Gent maandag afscheid van Ivan Leko, die door Club ...

733
733
Vuurwerk bij Club Brugge: solo slim van Verhaeghe?

Ivan Leko leidde zopas zijn eerste training als hoofdcoach van Club Brugge, straks verschaft hij ...

494
494
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

153
153
‘Leko grijpt genadeloos in: Club-smaakmaker afgedankt?'

Nicky Hayen out, Ivan Leko in. Club Brugge verraste vriend en vijand door de Kroaat weg te plukken ...

1059
1059

Meer sportnieuws