TU: 'Antwerp haalt grote naam, Genk kan toptalent aan concurrentie verliezen'

door
TU: 'Antwerp haalt grote naam, Genk kan toptalent aan concurrentie verliezen'

De start van de competities in binnen- en buitenland komt steeds dichterbij, maar heel wat clubs zijn nog lang niet klaar met hun huiswerk op de transfermarkt. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.

JUPILER PRO LEAGUE

Antwerp heeft nog maar eens uitgehaald op de transfermarkt. Het heeft zich vrijdag versterkt met Viktor Fischer, die in het verleden nog aan de slag was bij Ajax. De 27-jarige Deense winger komt over van FC Kopenhagen en tekende een overeenkomst voor vier seizoenen op de Bosuil.



De Great Old zou nog een opvallende transfer kunnen realiseren. Samen met Club Brugge zouden ze immers interesse tonen in Pierre Dwomoh, het 17-jarige toptalent dat bij KRC Genk in de B-kern verkommert. Ook AC Milan werd de voorbije weken al aan de middenvelder gelinkt. Op zijn sociale media flirtte Dwomoh alvast met Club door een foto van Noa Lang te delen.

Bij Club komt de mercato ook alsmaar meer op gang. Na de komst van Nsoki en Persyn lijkt ook Sebastian Villa alsmaar meer op weg naar Brugge. De transfer van de Colombiaanse flankaanvaller leek nochtans in het slop te zitten nadat Boca Juniors het tweede bod van Club geweigerd had. De speler bleef echter aandringen op een transfer en nu zou Boca alsnog besloten hebben om mee te werken aan een transfer. Ze zouden wel nog de bonusstructuur in het bod van Club willen aanpassen, maar de deal zou binnen enkele dagen al rond kunnen zijn.



De komst van Tajon Buchanan is wel niet meer aan de orde bij Club. De Canadese rechterflankspeler was de voorbije weken in beeld bij Club, maar zijn transfer is niet meer nodig nu de landskampioen zich verzekerd heeft van de komst van Persyn, die net als Buchanan alle posities op de rechterflank kan bezetten.

Aan de andere kant zouden een aantal spelers wel nog kunnen gaan vertrekken. Federico Ricca, David Okereke en Youssouph Badji zouden aansturen op een vertrek omdat ze weinig uitzicht op speelminuten hebben. In het geval van Badji kan er wel enkel sprake zijn van een uitleenbeurt zonder aankoopoptie, want bij Club geloven ze nog te veel in zijn potentieel.



Anderlecht
werd de voorbije dagen gelinkt aan Joshua Zirkzee en Vincent Kompany lijkt de deur voor de aanvaller van Bayern München nu open te zetten. Hij gaf op zijn persconferentie immers aan dat Anderlecht nog steeds open staat om spelers te huren, als het gaat om uitzonderlijke talenten. In die categorie zou ook Liam Delap gezet kunnen worden, maar de Engelsman komt wellicht niet. Manchester City zou hem uitlenen aan Stoke City.

Een ander Nederlands talent dat straks mogelijk in België beland, is Jurgen Ekkelenkamp. De middenvelder mag vertrekken bij Ajax om zich elders verder te ontwikkelen. Hij zou concrete belangstelling genieten uit ons land, maar ook uit de Serie A en van Hertha BSC.



BUITENLAND

Opmerkelijke transfer in Spanje. DUX Inter Madrid, de derdeklasser die deels in handen is van Thibaut Courtois, heeft zich namelijk versterkt met Seppe Brulmans. De 27-jarige middenvelder was vorig seizoen actief in eerste nationale bij Patro Eisden en is een boezemvriend van Courtois. Hij kreeg een contract voor één jaar.

Jean-Charles Castelletto kon enkele jaren geleden niet doorbreken bij Club Brugge, maar de Frans-Kameroense verdediger zou nu wel op het punt staan om een mooie transfer te maken. Hij speelde zich vorig seizoen in de kijker bij FC Nantes en zou nu belangstelling genieten van Norwich City en Celta Vigo. Zij zouden 2 à 3 miljoen euro moeten neertellen om de 26-jarige te strikken.



Chelsea lijkt eindelijk verlost te raken van Kepa Arrizalabaga. De doelman was vorig seizoen aan de bank gekluisterd bij de Blues, die destijds nochtans 80 miljoen euro voor hem neertelden. Hij zou nu een nieuwe kans krijgen bij Lazio, dat de Spanjaard wil huren. Daar zou Kepa herenigd worden met Maurizio Sarri.

LEES OOK: 'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Heeft Antwerp nog versterking nodig?

Meest recent

Nieuwe nummer één? Hayen onthult plannetje met Brughmans

KRC Genk vatte de Europe Play-Offs aan met de 17-jarige Lucca Brughmans in doel. Een gevolg van de ...

13
13
Arbitrage start 'dramatisch' aan Play-Offs: "Als Club dit ziet ..."

De Play-Offs in de Jupiler Pro League zijn nog maar net op gang getrapt, of de arbitrage heeft al ...

106
106
‘Kane verrast iedereen: Kompany overdonderd door exit’

Harry Kane blijft scoren alsof er niets aan de hand is, maar net nu groeit in München ook de ...

95
95
Grote verrijzenis bij Club, Anderlecht zonder sleutelspeler

De kalendermakers van de Play-Offs hebben op paasmaandag een mooi programma in mekaar geknutseld. ...

185
185
Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

76
76
Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

76
76
Mysterie rond rode kaart: exacte woorden Camara onthuld

Scheidsrechtersbaas Jonathan Lardot gaf tijdens de interlandbreak aan dat hij het niveau van de ...

90
90
Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Er stonden ook op zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

97
97
'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

60
60
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

16
16
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

42
42
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

378
378
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

168
168
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

39
39
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

99
99
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

443
443
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

197
197
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

32
32
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

79
79
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

436
436
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

379
379
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

104
104
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

313
313
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

369
369
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

533
533

Meer sportnieuws