'Nainggolan heeft gevraagde transfer eindelijk beet'

door
'Nainggolan heeft gevraagde transfer eindelijk beet'

Radja Nainggolan is tot nader order nog altijd een speler van Internazionale, al heeft het er alle schijn van dat de middenvelder snel de Italiaanse kampioen zal verlaten. Cagliari probeert al een hele tijd om Il Ninja na twee uitleenbeurten in de voorbije twee seizoenen nu definitief terug te halen, maar voorlopig werd er nog geen akkoord gevonden. Er zou nu echter een kaper op de kust zijn.

Volgens journalist Nicolo Schira heeft nu ook Besiktas zijn zinnen op Nainggolan gezet. De Turkse topclub zou de ex-Rode Duivel een aanlokkelijk aanbod gedaan hebben. Hij zou in Istanboel voor twee jaar kunnen tekenen en er jaarlijks 2,5 miljoen euro opstrijken. Die som kan door bonussen bovendien nog met een half miljoen oplopen.

Nainggolan lijkt echter niet meteen van plan om op het aanbod in te gaan, want hij wil nog steeds liefst van al terug naar Cagliari. Intussen onderhandelt onze landgenoot verder met Inter over de ontbinding van zijn contract. Hij zal Milaan dus transfervrij verlaten.

UPDATE 28/07
Toch weer een verrassende wending in het dossier van Nainggolan. De middenvelder staat volgens La Gazzetta dello Sport wel zoals verwacht op het punt om terug te keren naar Cagliari, maar dat zou niet gebeuren in de constructie waarover hierboven gesproken werd. In plaats van zijn nog één jaar lopende contract te ontbinden, zou hij voor de derde keer op huurbasis naar Sardinië trekken. De laatste details van de transfer zouden afgerond worden, maar in afwachting van een definitief akkoord staat Nainggolan woensdag wel nog aan de aftrap bij Inter in het oefenduel tegen Crotone.

LEES OOK: 'Brute exit bij Club: chouchou aan laatste maanden bezig'

Zal Nainggolan bij Cagliari een goed seizoen draaien?

Meest recent

JPL-topclub haakt af: Albert ziet top zes verdwijnen

Een aantal clubs kunnen de top zes stilaan vergeten. Eén club kende afgelopen weekend een ...

7
7
'Anderlecht met bommetje: Overmars en twee Belgen'

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Het ...

132
132
Rode Duivel bij Anderlecht: Hein vindt het geen goed idee

RSC Anderlecht speelde alweer geen goede match tegen La Louvière en bleef op 0-0 steken. De ...

45
45
Bayat baalt: "Maakte de coach daar een fout? Neen, wij!"

Sporting Charleroi kende een aantal weken een heropleving met Hans Cornelis, maar zoals wel vaker ...

22
22
Drama bij Ajax: einde seizoen voor winterse topaankoop

Ajax kent een zeer moeilijk seizoen en de club pakte in januari uit met een aantal stevige ...

25
25
Kritiek op keuze Anderlecht: "Laat hem daar!"

Bij RSC Anderlecht verloopt de zoektocht naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi bijzonder ...

198
198
'Atletico Madrid wil Club Brugge beroven van toptalent'

Atlético Madrid speelt woensdagavond op het veld van Club Brugge een belangrijk duel in de ...

185
185
Goots waarschuwt voor rampscenario bij Antwerp

Antwerp heeft zondag opnieuw een pijnlijke dag beleefd. In een ondergesneeuwde Bosuil ging het met ...

101
101
'Anderlecht zoekt TD: eerste naam doet de ronde'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard en de Brusselaars zijn ondertussen op zoek naar een opvolger. ...

325
325
'Schreuder naar Anderlecht: nieuwe wending in dossier'

De voorbije dagen was er even euforie bij Anderlecht na de straffe kwalificatie voor de bekerfinale, ...

294
294
Probleempositie Club? "In vergelijking met die toppers..."

Club Brugge deed afgelopen weekend een uitstekende zaak in de titelstrijd. Het naderde tot op drie ...

171
171
Alarmbellen gaan af bij Union na dramatische reeks

De titelstrijd is afgelopen weekend weer wat spannender geworden. STVV en Club Brugge boekten zeges ...

62
62
Clash bij Anderlecht? "Schreuder zal er niet mee lachen"

Het blijft wachten op een nieuwe trainer bij Anderlecht. Paars-Wit richt nog altijd zijn pijlen op ...

322
322
STVV komt met opmerkelijke reactie na racisme-incident

Er viel heel wat na te kaarten over de slotwedstrijd van de 25ste speeldag in de Jupiler Pro League ...

111
111
'Deco geobsedeerd: op één jaar van JPL naar Barça'

De Jupiler Pro League bleek de voorbije jaren een uitstekende springplank voor jongere spelers om de ...

67
67
Anderlecht kijkt met open mond: Vazquez valt in de prijzen

Bij Anderlecht blijven ze met een scoringsprobleem zitten. Tegen La Louvière vond het al voor ...

232
232
Vandenbempt keihard na sneeuwfarces: "Niet reglementair"

De 25ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft voor enkele zeer opmerkelijke taferelen gezorgd. ...

344
344
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

155
155
TRANSFERUURTJE: 'Deal Club en Barça, Anderlecht krijgt T1-nieuws'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

393
393
Taravel krijgt klappen: Anderlecht-pion springt in de bres

RSC Anderlecht speelde 0-0 gelijk in de competitie tegen La Louviere en de euforie na de ferme ...

310
310
Code rood bij Antwerp: rampscenario plots in zicht

Het is weer code rood bij Royal Antwerp FC. Joseph Oosting was goed begonnen op de Bosuil, maar de ...

367
367
Orban start rel na bizarre rode kaart: “Omdat ik zwart ben”

Gift Orban scoorde in het verleden doelpunten bij KAA Gent, maar inmiddels zit de aanvaller in ...

148
148
Vandenbempt scherp voor Club: "Niet normaal hoe zwak"

Club Brugge won al bij al onverdiend met 1-2 van Cercle Brugge. Via flitsen wist het de zege over de ...

398
398
Heynen verklaart ommekeer onder Hayen

KRC Genk komt steeds meer boven water. Ze staan op twee punten van de top zes en dat zorgt voor ...

241
241
'Anderlecht ontkent: deze coach nooit een piste'

In deze tijden delen voetbalinfluenceers heel veel nieuwtjes via hun sociale media. Zo ook over het ...

266
266

Meer sportnieuws