'Nainggolan heeft gevraagde transfer eindelijk beet'

door
'Nainggolan heeft gevraagde transfer eindelijk beet'

Radja Nainggolan is tot nader order nog altijd een speler van Internazionale, al heeft het er alle schijn van dat de middenvelder snel de Italiaanse kampioen zal verlaten. Cagliari probeert al een hele tijd om Il Ninja na twee uitleenbeurten in de voorbije twee seizoenen nu definitief terug te halen, maar voorlopig werd er nog geen akkoord gevonden. Er zou nu echter een kaper op de kust zijn.

Volgens journalist Nicolo Schira heeft nu ook Besiktas zijn zinnen op Nainggolan gezet. De Turkse topclub zou de ex-Rode Duivel een aanlokkelijk aanbod gedaan hebben. Hij zou in Istanboel voor twee jaar kunnen tekenen en er jaarlijks 2,5 miljoen euro opstrijken. Die som kan door bonussen bovendien nog met een half miljoen oplopen.

Nainggolan lijkt echter niet meteen van plan om op het aanbod in te gaan, want hij wil nog steeds liefst van al terug naar Cagliari. Intussen onderhandelt onze landgenoot verder met Inter over de ontbinding van zijn contract. Hij zal Milaan dus transfervrij verlaten.

UPDATE 28/07
Toch weer een verrassende wending in het dossier van Nainggolan. De middenvelder staat volgens La Gazzetta dello Sport wel zoals verwacht op het punt om terug te keren naar Cagliari, maar dat zou niet gebeuren in de constructie waarover hierboven gesproken werd. In plaats van zijn nog één jaar lopende contract te ontbinden, zou hij voor de derde keer op huurbasis naar Sardinië trekken. De laatste details van de transfer zouden afgerond worden, maar in afwachting van een definitief akkoord staat Nainggolan woensdag wel nog aan de aftrap bij Inter in het oefenduel tegen Crotone.

Zal Nainggolan bij Cagliari een goed seizoen draaien?

Meest recent

Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

2
2
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

140
140
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

183
183
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

242
242
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

234
234
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

169
169
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

303
303
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League, die intussen al naar de rechtbank trok, was de ...

351
351
Hayen houdt adem in: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

336
336
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

137
137
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

204
204
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

112
112
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

340
340
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

165
165
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

208
208
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

182
182
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

156
156
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

507
507
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

84
84
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

174
174
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

348
348
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

102
102
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

264
264
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

92
92
'Financiële mokerslag: dit zal nieuw tv-contract nog opleveren'

Het Belgische voetbal verkeert momenteel in grote onzekerheid. DAZN besloot deze week dat ze het ...

418
418

Meer sportnieuws