'Nainggolan heeft gevraagde transfer eindelijk beet'

door
'Nainggolan heeft gevraagde transfer eindelijk beet'

Radja Nainggolan is tot nader order nog altijd een speler van Internazionale, al heeft het er alle schijn van dat de middenvelder snel de Italiaanse kampioen zal verlaten. Cagliari probeert al een hele tijd om Il Ninja na twee uitleenbeurten in de voorbije twee seizoenen nu definitief terug te halen, maar voorlopig werd er nog geen akkoord gevonden. Er zou nu echter een kaper op de kust zijn.

Volgens journalist Nicolo Schira heeft nu ook Besiktas zijn zinnen op Nainggolan gezet. De Turkse topclub zou de ex-Rode Duivel een aanlokkelijk aanbod gedaan hebben. Hij zou in Istanboel voor twee jaar kunnen tekenen en er jaarlijks 2,5 miljoen euro opstrijken. Die som kan door bonussen bovendien nog met een half miljoen oplopen.

Nainggolan lijkt echter niet meteen van plan om op het aanbod in te gaan, want hij wil nog steeds liefst van al terug naar Cagliari. Intussen onderhandelt onze landgenoot verder met Inter over de ontbinding van zijn contract. Hij zal Milaan dus transfervrij verlaten.

UPDATE 28/07
Toch weer een verrassende wending in het dossier van Nainggolan. De middenvelder staat volgens La Gazzetta dello Sport wel zoals verwacht op het punt om terug te keren naar Cagliari, maar dat zou niet gebeuren in de constructie waarover hierboven gesproken werd. In plaats van zijn nog één jaar lopende contract te ontbinden, zou hij voor de derde keer op huurbasis naar Sardinië trekken. De laatste details van de transfer zouden afgerond worden, maar in afwachting van een definitief akkoord staat Nainggolan woensdag wel nog aan de aftrap bij Inter in het oefenduel tegen Crotone.

LEES OOK: Radja verklapt loon bij Patro: “Voor minder doe ik het niet”

Zal Nainggolan bij Cagliari een goed seizoen draaien?

Meest recent

'Antwerp verrast en kaapt smaakmaker weg bij STVV'

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen en prijkt na 21 speeldagen zowaar op de tweede plaats in ...

31
31
Bizarre beelden: Openda krijgt klets in gezicht van trainer

Op sportief vlak konden de Belgen geen hoofdrol opeisen in de Champions League woensdagavond. Union ...

18
18
Club krijgt nu al goed nieuws voor allesbeslissende kraker

De league phase van de Champions League kent volgende week zijn orgelpunt. Club Brugge mag daarbij ...

171
171
'AA Gent dumpt volgende transferflop'

Het is voor AA Gent al een zeer drukke wintermercato geweest. Daarin wisten de Buffalo's met Hong al ...

148
148
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Maar bekijk glas halfvol"

Union heeft woensdagavond niet voor een stunt kunnen zorgen in de Champions League. De landskampioen ...

16
16
'Ajax aast op dubbele JPL-slag: twee oude bekenden'

Ajax speelt dit seizoen alweer geen kampioen in Nederland. PSV is oppermachtig. Ze willen wel de ...

48
48
Standard kraait victorie: "Het was Union of de Vurige Stede"

Standard was al zeer actief op de transfermarkt. De Luikenaars wisten onder meer Teddy Teuma terug ...

108
108
'Club Brugge voelt bui hangen: Onyedika staat voor exit'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Raphael ...

313
313
Kane en Kompany met straffe woorden voor Union

Union SG deed een stuk beter dan Club Brugge op het veld van Bayern München. Ze verloren met ...

151
151
'Eén detail doet Club dromen: Sels-stunt komt dichterbij'

Het keepersdebat bij Club Brugge is weer open — en ineens valt de naam Matz Sels. Eén ...

533
533
'Lukaku pusht: grote naam terug naar Anderlecht?'

Romelu Lukaku is spits bij Napoli en de Rode Duivels, maar het is duidelijk dat hij achter de ...

439
439
KRC Genk baalt enorm: straf verhaal over ex-jeugdproduct

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding. De Limburgers zijn wat dat betreft Belgische top en ...

183
183
Westerlo baalt: gegokt en toch wel verloren

We lieten het al iets voor de wintermercato weten: KVC Westerlo moet deze mercato spelers verkopen. ...

46
46
Hasi opgelucht: Sikan lost Anderlecht-knoop in één klap

RSC Anderlecht haalde Danylo Sikan weg bij Trabzonspor. Dat kostte RSCA een stevige som. Navraag ...

254
254
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

43
43
'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

772
772
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

188
188
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

138
138
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

54
54
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

297
297
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

379
379
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

96
96
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

230
230
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

619
619
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

133
133

Meer sportnieuws