'Nainggolan heeft gevraagde transfer eindelijk beet'

door
'Nainggolan heeft gevraagde transfer eindelijk beet'

Radja Nainggolan is tot nader order nog altijd een speler van Internazionale, al heeft het er alle schijn van dat de middenvelder snel de Italiaanse kampioen zal verlaten. Cagliari probeert al een hele tijd om Il Ninja na twee uitleenbeurten in de voorbije twee seizoenen nu definitief terug te halen, maar voorlopig werd er nog geen akkoord gevonden. Er zou nu echter een kaper op de kust zijn.

Volgens journalist Nicolo Schira heeft nu ook Besiktas zijn zinnen op Nainggolan gezet. De Turkse topclub zou de ex-Rode Duivel een aanlokkelijk aanbod gedaan hebben. Hij zou in Istanboel voor twee jaar kunnen tekenen en er jaarlijks 2,5 miljoen euro opstrijken. Die som kan door bonussen bovendien nog met een half miljoen oplopen.

Nainggolan lijkt echter niet meteen van plan om op het aanbod in te gaan, want hij wil nog steeds liefst van al terug naar Cagliari. Intussen onderhandelt onze landgenoot verder met Inter over de ontbinding van zijn contract. Hij zal Milaan dus transfervrij verlaten.

UPDATE 28/07
Toch weer een verrassende wending in het dossier van Nainggolan. De middenvelder staat volgens La Gazzetta dello Sport wel zoals verwacht op het punt om terug te keren naar Cagliari, maar dat zou niet gebeuren in de constructie waarover hierboven gesproken werd. In plaats van zijn nog één jaar lopende contract te ontbinden, zou hij voor de derde keer op huurbasis naar Sardinië trekken. De laatste details van de transfer zouden afgerond worden, maar in afwachting van een definitief akkoord staat Nainggolan woensdag wel nog aan de aftrap bij Inter in het oefenduel tegen Crotone.

LEES OOK: 'Brute exit bij Club: chouchou aan laatste maanden bezig'

Zal Nainggolan bij Cagliari een goed seizoen draaien?

Meest recent

'Anderlecht strikt Schreuder: omkadering krijgt al vorm'

In de zoektocht naar een nieuwe T1 richt RSC Anderlecht zijn pijlen momenteel vol op Alfred ...

137
137
'Madou geeft toe: recordtransfer op til bij Club Brugge'

Club Brugge kon in januari nog maar eens gouden zaken doen op de transfermarkt, maar hoewel ...

162
162
'Hein maakt gehakt van Anderlecht: bestuur reageert'

Het bestuur is er stellig van overtuigd dat RSC Anderlecht versterkt uit de wintermercato kwam, maar ...

220
220
Leko kruist vingers: Club Brugge krijgt cruciale update

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

100
100
Vanhaezebrouck en Van der Elst geven RSCA gouden trainerstip

RSC Anderlecht heeft nog werk. Het is duidelijk dat deze periode een overgangsfase is voor de club. ...

213
213
'Man City tast diep in buidel voor opvolger Bernardo Silva'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

41
41
Anderlecht bereikt absoluut dieptepunt: ongezien in 89 jaar

RSC Anderlecht blijft voorlopig maar klappen krijgen in de Jupiler Pro League. De gevallen ...

248
248
Groot alarm bij Rode Duivels: "Dit is een ramp!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

200
200
Vanaken eerlijk: "Of ik mee zou kunnen bij ploegen als Bayern?"

Deze week is het weer zover: de knock out-fase van de Champions League gaat van start. Club Brugge ...

441
441
'Kompany helemaal verloren: monstertransfer op komst'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor een belangrijk ...

92
92
Spectaculaire ommekeer Genk: "Als ik hem zie spelen ..."

Met nog vijf speeldagen te gaan in de reguliere competitie, zijn al drie ploegen (quasi) zeker van ...

630
630
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak'

Club Brugge zet de toon voor de zomermercato: 40 miljoen bleek zelfs in januari niet genoeg om hen ...

1105
1105
Leko maakt statement: exit in mineur bij Club Brugge?

Club Brugge heeft op papier wellicht de breedste selectie in België. Wanneer iedereen fit is ...

407
407
'Antwerp houdt adem in: Overmars naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht hoopt eerstdaags Alfred Schreuder voor te stellen als nieuwe T1, maar op de ...

319
319
Under Review: Lardot eist sanctie, meeval voor STVV

Speeldag 25 in de Jupiler Pro League stond in het teken van de hevige sneeuwval, maar ook de ...

335
335
'Anderlecht gaat all-in voor Schreuder: plan B bekend'

RSC Anderlecht hoopt liever vandaag dan morgen een nieuwe hoofdcoach aan te stellen. De voornaamste ...

480
480
Leko vloekt: Club Brugge vreest mokerslag uit ziekenboeg

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de derbyzege tegen Cercle Brugge, want in de ...

503
503
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

226
226
Alderwereld geeft raad: "Kies daarom voor België of Marokko"

Toby Alderweireld is alomtegenwoordig. Op tv, in de kranten, online en ook in de Nederlandse pers. ...

443
443
Witte rook: Frutos heeft nieuwe club helemaal beet

Er was de afgelopen dagen wat spanning rondom Nicolas Frutos. Hij leek op weg naar Sporting ...

101
101
JPL-topclub haakt af: Albert ziet top zes verdwijnen

Een aantal clubs kunnen de top zes stilaan vergeten. Eén club kende afgelopen weekend een ...

236
236
'Anderlecht met bommetje: Overmars en twee Belgen'

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Het ...

1009
1009
Rode Duivel bij Anderlecht: Hein vindt het geen goed idee

RSC Anderlecht speelde alweer geen goede match tegen La Louvière en bleef op 0-0 steken. De ...

235
235
Bayat baalt: "Maakte de coach daar een fout? Neen, wij!"

Sporting Charleroi kende een aantal weken een heropleving met Hans Cornelis, maar zoals wel vaker ...

56
56
Drama bij Ajax: einde seizoen voor winterse topaankoop

Ajax kent een zeer moeilijk seizoen en de club pakte in januari uit met een aantal stevige ...

50
50

Meer sportnieuws