'Anderlecht slikt volgende domper op transfermarkt'

door
'Anderlecht slikt volgende domper op transfermarkt'

RSC Anderlecht is bijzonder actief op de transfermarkt. Met Lior Refaelov, Colin Coosemans, Wesley Hoedt, Sergio Gomez en Taylor Harwood-Bellis haalden de Brusselaars al vijf nieuwkomers in huis, terwijl Majeed Ashimeru definitief werd ingelijfd. Ondertussen wordt er ook gezocht naar een nieuwe spits.


Enkele dagen geleden raakte bekend dat Anderlecht interesse toonde in Taiwo Awoniyi. Volgens Liverpool Echo zouden de Brusselaars zelfs al een bod ingediend hebben bij Liverpool ter waarde van vijf miljoen euro, maar wees de moederclub van Awoniyi het voorstel resoluut af. Ondertussen lijkt er dan toch enige 'hoop' te zijn omtrent de aanvaller van de Reds. Zo merkte een supportersaccount van de Brusselaars op dat Awoniyi sinds kort onder meer Vincent Kompany is beginnen volgen op Instagram. Of dit voorval nu ook een reden is om vast te stellen dat de onderhandelingen tussen Liverpool en Anderlecht de goede richting uitgaan, valt nog te betwijfelen.

UPDATE 14/07
De acties van Awoniyi op de sociale media deden de hoop op zijn komst wat oplaaien, maar een transfer naar het Lotto Park lijkt op dit moment behoorlijk onwaarschijnlijk. Zo is de concurrentie voor Paars-Wit bijzonder groot. Volgens Goal.com deden tal van andere clubs in de voorbije weken navraag bij Liverpool. Onder meer Fulham, West Brom en Stoke City zijn geïnteresseerd, alsook een pak ploegen uit Duitsland. De meeste van deze clubs zijn bovendien een pak kapitaalkrachtiger, waardoor de kansen van RSCA er allesbehalve goed uitzien.

LEES OOK: Nog méér miljoenen? 'Grootmacht schudt Ordoñez-soap door mekaar'

🔥 Wat iedereen nu leest

Heel groot nieuws rond Antwerp-fan Viktor Verhulst
Heel groot nieuws rond Antwerp-fan Viktor Verhulst
'Seksschandaal ontploft bij Real Madrid: 2,5 jaar cel'
'Seksschandaal ontploft bij Real Madrid: 2,5 jaar cel'

Is de transfermarkt voorlopig een succes voor RSCA?

Meest recent

'KV Kortrijk verliest op de valreep nog sterkhouder'

Volgende week gaat ook in de Challenger Pro League het nieuwe seizoen van start. KV Kortrijk hoopt ...

51
51
Leko trekt belangrijke conclusie na nipte Gentse zege

Zijn debuut werd vorige week nog een ontgoocheling met een nederlaag op Stayen, maar zaterdagavond ...

56
56
'Antwerp kent duidelijke voorwaarde voor miljoenentransfer'

Bij Antwerp is het alweer een drukke transferzomer. De Great Old moest deze zomer alweer op zoek ...

72
72
AA Gent haalt opgelucht adem na zeer nipte zege

AA Gent begon vorige week dramatisch aan zijn seizoen met een nederlaag in Sint-Truiden. De ...

97
97
Club Brugge maakt stevig statement met Europese lijst

Club Brugge heeft vrijdag zijn eerste nederlaag van het nieuwe seizoen geleden door met 2-1 te gaan ...

347
347
'Antwerp blijft maar gaan: derde aanwinst in één klap'

Antwerp heeft nog heel veel transferhuiswerk voor de boeg, maar het lijkt erop dat ze op de Bosuil ...

255
255
Oude bekende behoedt Salzburg voor drama in aanloop naar Club

Club Brugge ging vrijdagavond verrassend onderuit op het veld van KV Mechelen. Het leed zo op de ...

114
114
Rednic kondigt volgende transfer bij Standard aan

Standard is er zaterdag niet in geslaagd om een foutloos rapport te behouden, want in de slotfase ...

195
195
Volgende smaakmaker hint op vertrek bij Westerlo

Westerlo heeft zich zaterdag herpakt na de zware nederlaag van vorige week op Anderlecht. Dankzij ...

72
72
'Antwerp gaat hard en rondt dubbelslag snel af'

Voor Antwerp wacht zondag alweer een grote test, want dan moeten ze op bezoek bij Genk. De Great Old ...

203
203
Standard geeft op 6 op 6 in slot nog uit handen

Standard heeft de kans laten liggen om met een zes op zes aan de leiding te komen in de Jupiler Pro ...

120
120
Vrancken brengt transfervuurwerk met spannende boodschap

STVV kende al een zeer lucratieve zomermercato. De Limburgers verkochten met Adriano Bertaccini ...

152
152
Karetsas lanceert zeer verrassende transferboodschap

Bij KRC Genk verkochten ze al stevig. Christopher Bonsu Baah bracht al heel wat geld op en Tolu ...

339
339
'Grote verrassing rond Leandro Trossard'

Leandro Trossard lijkt Arsenal te gaan verlaten. De club staat niet weigerachtig vertrek van de ...

261
261
Transferchaos bij Club: Vanaken doorbreekt het stilzwijgen

Bij Club Brugge halen ze nog geen goed niveau, dat beseffen ze ook. Tegen RB Salzburg zal het ...

1259
1259
'Topspeler verlaat Antwerp: bestemming lijkt bekend'

Michel-Ange Balikwisha gaat Antwerp FC deze zomer allicht verlaten. De dure flankaanvaller wordt al ...

738
738
Sporting CP verrast iedereen met Belgische transfer

Sporting CP heeft vandaag een toch wel verrassende Belgische transfer meegedeeld. De Portugezen ...

126
126
Westerlo zorgt in vernieuwd Kuipje meteen voor feest

Om 16u namen KVC Westerlo en Zulte Waregem het tegen elkaar op in 't Kuipje. De fans van de ...

75
75
'Knaltransfer Openda: jongensdroom wordt werkelijkheid'

Loïs Openda is gewild op de zomermercato. De aanvaller van RB Leipzig is klaar voor een nieuwe ...

131
131
'Transferbom bij AA Gent: Gudjohnsen op weg naar uitgang'

Gaat AA Gent weldra een volgende uitgaande transfer afronden? Het zou zomaar kunnen, want er beweegt ...

705
705
Westerlo wacht 'bang' af: "Wat als hij nog vertrekt?"

Bij KVC Westerlo zullen ze toch dringend versterking moeten halen. Daarmee bedoelen we: meer ...

58
58
'Mourinho choqueert Real Madrid met telefoontje'

In Turkije hebben ze blijkbaar ergens nog enorme zakken geld gevonden, want plots lijkt er alles te ...

219
219
Hasi scherp voor Dolberg en Hazard: "Moét anders bij hen"

Bij RSC Anderlecht lijkt het dezer dagen enkel en alleen nog maar over mentaliteit en intensiteit te ...

487
487
Straf! NBA-ster kijkt met open mond naar... Anderlecht-pion

Heel wat voetballers volgen de NBA en kijken ook wel op naar de sterren in de populaire Amerikaanse ...

65
65
'Cercle Brugge en Charleroi passeren langs de kassa'

Cercle Brugge en Sporting Charleroi moeten de kassa vullen met uitgaande transfers om de tekorten af ...

109
109

Meer sportnieuws