'Transfer Lamkel Zé toch aan de orde bij Antwerp'

door
'Transfer Lamkel Zé toch aan de orde bij Antwerp'

Antwerp FC werkt momenteel volop toe naar de competitieopener van binnen anderhalve week op het veld van KV Mechelen. Ondertussen staat de kern van coach Brian Priske wel nog niet helemaal op punt. Zowel uitgaand als inkomend zal er ongetwijfeld nog één en ander bewegen bij het stamnummer één.


Nu Dieumerci Mbokani definitief vertrokken is, is een extra spits bijvoorbeeld geen overbodige luxe. En ook een vervanger voor Martin Hongla op het middenveld mag er nog bij. Daarnaast moet er mogelijk geanticipeerd worden op bepaalde vertrekkers. Aurelio Buta kan alvast rekenen op heel wat buitenlandse interesse. En ook een vertrek van Didier Lamkel Zé lijkt niet volledig van de baan. Het enfant terrible liet onlangs nochtans verstaan dat hij alsnog zal blijven om zijn tweejarig contract uit te doen, maar bij SudPresse sluit men niet uit dat de Kameroense aanvaller toch verpatst zal worden.

Ook Mbokani liet in zijn afscheidsinterview met La Dernière Heure verstaan dat een vertrek de beste oplossing is. "Hij heeft nog een contract van jaar, maar het beste is als hij vertrekt. Op deze manier voortgaan heeft weinig zin", aldus de Congolese spits. De vraag is echter welke club zich bereid toont om te investeren in zijn komst. Want een talentvolle speler van 24 met nog een contract van twee seizoenen zal Antwerp ook niet voor niets laten gaan.

LEES OOK: 'Overmars per direct mercato op met Doumbia-miljoenen'

Lamkel Zé kan beter vertrekken bij Antwerp ...

Meest recent

D-day bij Anderlecht: opnieuw grote schoonmaak op komst?

RSC Anderlecht gaat grote veranderingen doorvoeren. De Raad van Bestuur komt vandaag samen en de ...

21
21
Tielemans bejubelt mede-Duivel: "Hij was héél goed"

Youri Tielemans werd begin deze week aangeduid als de nieuwe vaste aanvoerder van de Rode Duivels. ...

112
112
Fofana doet straffe onthulling na Duivelse glansprestatie

De Rode Duivels zijn een potentiële smaakmaker rijker. Malick Fofana startte donderdag in ...

97
97
Kranten vernietigend: één grandioze buis na zege Duivels

De Rode Duivels hebben donderdagavond gedaan wat moest op het veld van Liechtenstein. Zoals verwacht ...

366
366
WK-kwali's: afgang voor Duitsland, Oranje maakt dure slipper

Niet alleen de Rode Duivels kwamen donderdagavond in actie, ook elders in Europa stonden ...

262
262
Geen genade: Tielemans regisseert België naar monsterzege

In hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 hebben de Rode Duivels donderdagavond brandhout gemaakt ...

192
192
D-Day Anderlecht: Renard na nog geen jaar op straat?

RSC Anderlecht staat vrijdag voor een D-Day. Op de Raad van Bestuur zal onder meer het ontslag van ...

783
783
'Trainersbom in Nederland: Van Bommel grote kandidaat'

De eerste interland-break van het seizoen is begonnen en dat leidt traditiegetrouw ook tot de eerste ...

268
268
Afval bij Rode Duivels: één speler genadeloos afgemaakt

In hun queeste om een ticket voor het WK 2026 te veroveren, hielden de Rode Duivels donderdagavond ...

287
287
Mitrovic stinkend rijk na last-minute transferschok

In de grote Europese voetballanden zit de zomerse transferperiode er alweer op, maar in ...

403
403
'Club en Gent akkoord: transferprijs Skoras bekend'

Terwijl het transfergeweld in de grote Europese voetballanden inmiddels is gaan liggen, kunnen de ...

1325
1325
Onbegrip voor keuze Garcia: "Wat moet hij nog meer doen?!"

Donderdagavond nemen de Rode Duivels het op tegen Liechtenstein in de kwalificatiecampagne voor het ...

413
413
'Lammens krijgt meteen groot transfernieuws bij United'

Vlak voor het sluiten van de zomerse mercato in Engeland, wist Senne Lammens zijn droomtransfer naar ...

510
510
Joos en Hein ly-risch over Duivel: "Hij wordt dé ster"

In de kwalificatiecampagne voor het WK 2026 nemen de Rode Duivels het donderdagavond op tegen ...

369
369
Opstelling Duivels: één verrassing en spectaculaire voorlinie

De Rode Duivels hervatten donderdagavond hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026. Op het veld van ...

414
414
Vandenhaute stevig afgerekend: "Het was een ramp"

Waar een groot deel van de aanhang van RSC Anderlecht al ruime tijd om vroeg, hebben ze maandag ook ...

1024
1024
Penalty-debacle bezorgt Jonge Duivels ijskoude douche

De Belgische beloften zijn met een dure slipper aan hun kwalificatiecampagne voor het EK 2027 ...

248
248
'Genk vloekt luidop: Standard trekt stekker uit transfer'

De zomermercato is in België nog eventjes geopend, verschillende clubs proberen dan ook nog een ...

535
535
Kapiteinsdebat bij Duivels: "Verbazend dat hij het niet is"

De Rode Duivels hervatten donderdagavond hun kwalficatiecampagne voor het WK 2026. Daags voor de ...

358
358
Courtois velt Lammens-oordeel: waarschuwing komt hard aan

Senne Lammens heeft zijn droomtransfer beet. De doelman maakte afgelopen seizoen veel indruk bij ...

457
457
Fabio Silva maakt zich onsterfelijk belachelijk

Fabio Silva heeft een verleden bij RSC Anderlecht. Deze zomertransferperiode maakte de Portugese ...

152
152
'Transferbom bij AA Gent: miljoenendeal bij Club Brugge'

Gaat AA Gent nog een opvallende transfer afronden? Die kans is bestaande, want ze zouden nog een ...

1703
1703
Sensatiedeal: KRC Genk haalt “monster” in huis

KRC Genk zag met Tolu Arokodare de aanvalsleider van vorig seizoen vertrekken en bijna moest het ook ...

658
658
Aanwinst STVV: "Of de interesse van Anderlecht klopte?"

RSC Anderlecht heeft nog werk op de transfermarkt. Voorlopig komt er weinig beweging in. Olivier ...

243
243
Trésor en Delcroix weldra terug in de Jupiler Pro League?

Bij Burnley willen ze nog af van een aantal spelers. De ploegen uit de Jupiler Pro League kunnen ...

414
414

Meer sportnieuws