Standard beleeft alweer een voorbereiding met hoogtes en laagtes, waarbij Mbaye Leye voorlopig nog niet de ploeg kan smeden die hij wil. De trainer moet het vooralsnog immers zien te stellen met een pak jonge spelers, aangezien de Luikse mercato nog niet op gang geschoten is. Nieuwe spelers haalde Standard nog altijd niet aan boord, ook al is er nood aan vers bloed.
In gesprek met L'Avenir laat Leye alvast weten wat voor hem de twee grootste prioriteiten zijn op de transfermarkt. Hij wil in eerste instantie een extra middenvelder en een speler die een wedstrijd kan openbreken. Leye geeft ook aan dat hij ervan overtuigd is dat er nog versterkingen zullen komen de volgende weken.
Door een transferverbod duurde het even voor Standard spelers mocht aantrekken, maar dat probleem is nu van de baan. Bovendien kregen ze de nodige miljoenen binnen met de verkoop van Michel-Ange Balikwisha aan Antwerp en binnenkort ook Zinho Vanheusden aan Inter. Daarnaast mogen ook spelers als Maxime Lestienne, Mehdi Carcela en Obbi Oulare de komende weken nog andere oorden opzoeken.
LEES OOK: Euvrard waarschuwt Genk en Westerlo: "Ik voelde het"
Jannick Lanckriet