'AA Gent hakt knoop door over bod op Dorsch'

door
'AA Gent hakt knoop door over bod op Dorsch'

AA Gent is de voorbije weken al zeer actief geweest op de transfermarkt. Het haalde maar liefst zes nieuwe spelers binnen, maar om al die transfers te bekostigen zullen er ook spelers vertrekken. Eén van de spelers die deze zomer de nodige miljoenen zou moeten opleveren, is Niklas Dorsch.

De 23-jarige middenvelder was afgelopen seizoen geen vaste waarde bij de Buffalo's, maar speelde zich in de kijker op het EK U21. Daar was hij één van de uitblinkers bij de Duitse beloften, met onder meer een glansprestatie in de finale. Dat leverde Dorsch al interesse op van Lille en verschillende teams uit de Bundesliga. Eén van hen schiet nu in actie.

Sky Deutschland en Kicker melden immers dat FC Augsburg zich in de strijd mengt. Volgens Transfermarkt heeft de nummer dertien uit de Bundesliga zelfs al een bod bij Gent neergelegd ter waarde van 7 miljoen euro. Of dat voldoende zal zijn om Michel Louwagie en co te overtuigen, is nog niet duidelijk. Het is ook nog niet geweten of Dorsch zelf een transfer naar Augsburg ziet zitten.

UPDATE 25/06
Ook Het Laatste Nieuws bevestigt nu de informatie dat Augsburg 7 miljoen euro zou bieden voor Niklas Dorsch. Ze voegen er meteen ook aan toe dat AA Gent niet op het voorstel zal ingaan. Er zijn immers nog andere gegadigden voor de Duitse middenvelders, wellicht hopen ze in Gent dat die concurrentie ervoor zal zorgen dat de prijs nog omhoog schiet. Er is in ieder geval nog wat marge, want de huidige marktwaarde van Dorsch wordt door Transfermarkt op 8 miljoen euro geschat.

JOUW MENING TELT:
Zal AA Gent nog meer kunnen vangen?

Meest recent

Lukaku is het beu en geeft criticasters lik op stuk

Romelu Lukaku is de topscorer aller tijden van de Rode Duivels en de spits maakte furore bij onder ...

21
21
OHL slaat transferslag en rondt knappe deal af

Oud-Heverlee Leuven kon afgelopen seizoen geen potten breken in de Europe Play-Offs en is volop ...

25
25
'Saelemaekers dicht bij straffe stap: AC Milan eist jackpot'

Alexis Saelemaekers kende een topseizoen bij AS Roma, maar de polyvalente vleugelspeler ligt nog ...

45
45
Vannieuwkerke laat volgers in totale verbazing achter

Karl Vannieuwkerke is ongetwijfeld een van de bekendste sportjournalisten in Vlaanderen. Met zijn ...

55
55
‘Real Madrid lanceert grote plannen met Courtois’

Thibaut Courtois is al jaren de absolute nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. De Belgische goalie ...

60
60
'Laporta geeft groen licht voor supertransfer Barcelona'

FC Barcelona won afgelopen seizoen alles wat er te winnen valt in Spanje, maar wil in de komende ...

55
55
'KVM bijt in het stof: KV Kortrijk doet koopje in JPL'

KV Kortrijk slaagde er afgelopen seizoen niet om het behoud in de Jupiler Pro League te vrijwaren. ...

224
224
Transferdeal met Anderlecht? Frutos speelt open kaart

RSC Anderlecht is momenteel volop bezig met het aanwerven van versterking, maar zal in de komende ...

266
266
Vuurwerk op WK clubs: drie rode kaarten en straffe comeback

In de Verenigde Staten wordt momenteel het vernieuwde wereldkampioenschap voor clubteams afgewerkt. ...

60
60
'Onderhandelingen lopen: eerste grote vertrekker bij Club'

Bij Club Brugge gaat de voorbereiding op het komende seizoen weldra van start, aanstaande ...

600
600
'Exodus bij Man City: Premier League-transfer Walker'

Woensdagavond begint Manchester City aan zijn campagne op het WK voor clubteams tegen het ...

73
73
'Engelse miljoenen voor Union: grote smaakmaker naar exit'

Union SG zag de voorbije seizoen steevast een groot deel sterkhouders vertrekken in de zomermercato. ...

181
181
Transferbom dreigt Anderlecht-kleedkamer te splijten

Een onverwachte transfer kan de rust binnen Anderlecht flink verstoren. Terwijl de club mikt op ...

606
606
'Overmars aan zet: Antwerp zet zinnen op absolute goudpot'

Na het mislopen van het Europese ticket, zal Antwerp FC op een andere manier voor extra inkomsten ...

542
542
'Opvallende nieuwe club Van Bommel: gesprekken lopen'

In de Jupiler Pro League beginnen de trainersposities stilaan ingevuld te raken, maar in het ...

227
227
'Club Brugge drukt stevig door voor tweede zomeraanwinst'

Club Brugge wist zich inmiddels te versterken met de Duitse spits Nicolo Tresoldi, voorts is ...

850
850
'Wending bij Anderlecht: publiekslieveling richting uitgang'

RSC Anderlecht toonde zich al behoorlijk actief op de zomermercato en hoopt weldra zijn vierde en ...

892
892
'Anderlecht maakt werk van terugkeer verloren zoon'

Door de toevoeging van Lucas Bigla en Silvio Proto aan de technische staf van Besnik Hasi zit de ...

415
415
'Essevee vangt jackpot: goudhaantje levert nóg meer op'

Zulte Waregem hervatte bijna twee weken geleden als eerste eersteklasser de trainingen. De ...

124
124
'STVV pakt stevig uit met voormalige Beerschot-sensatie'

STVV stevent af op een drukke zomer, want om diverse redenen zijn tal van spelers op weg naar de ...

146
146
'Wilmots op dreef: Standard strikt oude bekende Anderlecht'

Marc Wilmots laat er geen gras over groeien bij Standard, dat na de aanstelling van Mircea Rednic ...

228
228
'Renard druk in de weer: Anderlecht verleidt verdediger'

RSC Anderlecht staat op het punt om al een vierde zomeraanwinst vast te leggen, maar de ...

276
276
'Grote kuis bij Club Brugge: volgende flop richting exit?'

Vooralsnog vond er nog geen uitgaand verkeer plaats, maar dat Club Brugge straks heel wat volk ziet ...

1342
1342
'Transferstrijd De Cuyper woedt: Club houdt been stijf'

Het heeft er alle schijn van dat Maxim De Cuyper deze zomer vertrekt bij Club Brugge. Verschillende ...

502
502
'Atlético Madrid wil Rode Duivel, Saudi's liggen op de loer'

Een aantal Rode Duivels kan terugblikken op een geslaagd seizoen bij hun respectievelijke clubs. ...

114
114

Meer sportnieuws