KV Oostende stelt verse verdedigende kracht voor

door
KV Oostende stelt verse verdedigende kracht voor

KV Oostende zag al een pak sterkhouders de club verlaten. CEO Gauthier Ganaye beloofde versterking en die is onderweg. De kustploeg gaat bij Arsenal shoppen.


Britse media melden dat Zech Medley de Engelse topclub definitief gaat inruilen voor KV Oostende. De 20-jarige centrale verdediger mocht blijven van coach Mikel Arteta, maar de jongeling wil aan spelen toekomen. Daarom kiest hij voor de Belgische club.

Medley werd de afgelopen jaren uitgeleend aan Kilmarnock en Gillingham. Arsenal haalde de voormalige Engelse jeugdinternational weg uit de jeugd van Chelsea. Bij Oostende hoopt hij de nodige ervaring op te doen.

UPDATE 21/06

KVO heeft de komst van Medley nu ook officieel medegedeeld. De 20-jarige verdediger komt definitief over van Arsenal en tekende een contract tot 2025. "Zech stond al een hele tijd op onze radar. Hij was één van onze belangrijkste targets in de mercato", toont sterke man Gauthier Ganaye zich uiterst tevreden.

UPDATE 22/06

Bij KV Oostende zitten ze niet stil. Ook vandaag werd er aan de kust een nieuwe verdedigende kracht voorgesteld. De Kustboys melden op hun website de komst van centrale verdediger Thomas Basila. De 22-jarige Fransman verbindt zijn toekomst voor vier seizoenen aan KVO, waarvan hij de eerste twee jaargangen op uitleenbasis zal doorbrengen bij Franse zusterclub AS Nancy. Eerder kwam Basila al uit voor FC Nantes, de club waar hij zijn jeugdopleiding genoot.   

CEO Gauthier Ganaye licht op de clubwebstek de komst van Basila toe. "Thomas heeft z’n kwaliteiten al kunnen tonen in de Ligue 1. Met zijn snelheid en fysieke capaciteiten kan hij een topverdediger in wording zijn. We volgen hem al heel lang en ik ben dan ook blij dat we deze deal in orde hebben gekregen. Hiermee steken we verscheidene Franse eersteklassers de loef af", vertelt Ganaye. 

Mooie aanwinst voor KVO?

Meest recent

Degryse snapt niets van keuze Leko bij Club Brugge

Club Brugge heeft afgelopen speeldag een mokerslag gekregen van Union SG. De Brusselse club won met ...

0
0
Grote opluchting: RWDM wendt faillissement voorlopig af

Het zijn donkere dagen voor RWDM Brussels. Drie jaar na de euforie over de terugkeer op het hoogste ...

46
46
Titel ver weg: Vandenbempt ziet énorm probleem Club

De titelstrijd heeft zondag mogelijk een beslissende wending gekegen. Met Union en Club Brugge ...

105
105
'Belgische clubs wagen nieuwe kans bij Engels toptalent'

De transferzomer nadert met rasse schreden en dus hebben de meeste clubs hun verlanglijstje al ...

29
29
Paars-wit lichtpunt: Anderlecht vindt joker voor bekerfinale

RSC Anderlecht speelde zaterdag weer geen goede wedstrijd, vooral de eerste helft op het veld van KV ...

344
344
Union nu al titelzeker? Deschacht ziet één groot onrecht

Nog zeven speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs, maar Union SG heeft zondag al een eerste ...

494
494
AA Gent maakt zich sterk: waarschuwing voor Anderlecht

AA Gent heeft zondagmiddag andermaal punten verspeeld in de Champions' Play-Offs. Op eigen veld ...

168
168
Club Brugge incasseert mokerslag: dissonant krijgt 4 op 10

Club Brugge is er niet in geslaagd om de titelstrijd zijn richting uit te trekken en verloor ...

226
226
De Bruyne schaamt zich kapot: Conte hakt er hard in

De vernedering was compleet: Kevin De Bruyne werd tegen Lazio al na één helft aan de ...

231
231
Kampioen Kompany naar City of Real? Bayern reageert

Vincent Kompany heeft zondag een nieuwe mijlpaal bereikt in zijn trainerscarrière. Met Bayern ...

355
355
'Nieuwe TD grijpt fors in: tabula rasa bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zondag een gouden zaak gedaan in de strijd om de top vier en won met 1-2 op het ...

570
570
Gent-sterkhouder genadeloos uitgefloten: "Voor niemand goed"

AA Gent blijft ook na drie speeldagen op zoek naar hun eerste zege in de Champions' Play-Offs. ...

389
389
"Maar wel geld tellen" - Club Brugge-leiding hard aangepakt

Club Brugge heeft zondagavond een serieuze tik gekregen in de strijd om de landstitel. Na de ...

351
351
Pijnlijke vaststelling Club: sterkhouder krijgt volle laag

Club Brugge had in de voorbije maanden zonder blozen van de titel zijn hoofddoel gemaakt, maar het ...

244
244
Essevee onthult nieuw doel na redding

Na drie speeldagen is de Relegation Play-Off al helemaal beslist. Rode lantaarn Dender kreeg immers ...

130
130
Zorgen om Vanaken: Leko brengt onrustwekkend nieuws

Club Brugge heeft zondag stevige averij opgelopen in de titelstrijd. Door de 2-1-nederlaag in het ...

256
256
Lyon stunt bij PSG: Franse titelstrijd weer razend spannend

Niet alleen in de Premier League is de titelstrijd zondag weer razend spannend geworden. Ook in ...

80
80
Hubert slaat titelkoorts meteen neer bij Union

Een tweede landstitel op rij lonkt alsmaar meer op Union. De Brusselaars prijken al maandenlang aan ...

61
61
Vermant ontsnapt meteen: dit vindt Lardot

Club Brugge heeft zondag zware averij opgelopen in de titelstrijd, want het ging in de topper met ...

215
215
Titel binnen, nu treble? Kompany blikt vooruit

Bayern München mocht zondag de champagne- of bierflessen al laten knallen. Het kroonde zich op ...

55
55
Dé grote verrassing bij Club: "Tevreden? Ja en nee"

Club Brugge heeft zondag een mokerslag gekregen in de titelstrijd. Het ging onderuit in de kraker ...

172
172
Titelstrijd beslist? Dit denken ze bij Club en Union

Het was zondagavond uitkijken naar de kraker tussen Union en Club Brugge. Het was uiteindelijk de ...

375
375
Essevee zadelt La Louvière met nieuwe sportieve kater op

Zulte Waregem is goed op weg om toch nog iets te maken van de (overbodige) degradatie PO's. Essevee ...

57
57
Club Brugge-fans spreken schande: grote zondebok aangeduid

Club Brugge heeft zondagavond een mokerslag opgelopen binnen de titelstrijd. Op het veld van directe ...

548
548
Pandoering in Nederlandse bekerfinale, Pocognoli vloekt

Slechts enkele dagen na de Europese uitschakeling, heeft AZ Alkmaar beslag gelegd op de KNVB-beker. ...

120
120

Meer sportnieuws