TRANSFERUURTJE: 'Transfers Lang en CDK niet van de baan, akkoord voor Lokonga'

door
TRANSFERUURTJE: 'Transfers Lang en CDK niet van de baan, akkoord voor Lokonga'

De zomermercato opent officieel pas begin juli zijn deuren, maar heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn nu al bezig met het ontrollen van hun transferplannen. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Het wordt nog een hete transferzomer voor Club Brugge. Een vertrek van Noa Lang en Charles De Ketelaere blijft immers tot de mogelijkheden behoren. Lang blijft hoog op het verlanglijstje van Leeds United staan, al zouden de Engelsen hun tijd willen nemen om een beslissing te nemen over transfers. De Ketelaere wordt dan weer nog steeds aan de mouw getrokken door Atalanta, dat werk zou blijven maken van zijn komst.



Ook Emmanuel Dennis zal Club in principe verlaten. Na een tegenvallend seizoen lijkt er niet bijster veel interesse te zijn voor de Nigeriaanse aanvaller, maar Galatasaray kan mogelijk een handje helpen. Dennis zou aangeboden zijn bij de Turkse topclub, die zijn dossier nu aan het bestuderen zou zijn.

Albert Sambi Lokonga staat weer een stapje dichter bij een transfer. De middenvelder zou inmiddels al een persoonlijk akkoord bereikt hebben met Arsenal, dat het wel nog steeds eens moet worden met Anderlecht. Het laatste bod van de Gunners zou 14 miljoen euro plus 3 miljoen aan bonussen bedragen, maar Anderlecht ging daar nog niet op in. Ze hopen de prijs nog op te kunnen drijven.



Het vertrek van Lokonga zou er weleens toe kunnen leiden dat de komst van Evann Guessard in een stroomversnelling komt. Anderlecht zou de vrijkomende middelen willen aanwenden om de transfer van de spits af te ronden. Ook Jessic Ngankam (Hertha BSC) zou echter een optie zijn. De jonge Duitser zou ook in beeld zijn bij KV Kortrijk, Zulte Waregem en enkele Nederlandse en kleinere Duitse clubs.

Roman Yaremchuk is ook alsmaar meer gegeerd na zijn sterke prestaties op het EK. AC Milan zou zelfs concreet in de markt zijn voor de spits van AA Gent. De Rossoneri zouden de Oekraïner komend seizoen willen huren voor 3 miljoen euro, met een (verplichte) aankoopoptie die 15 of 16 miljoen zou bedragen. Bij de Buffalo's zijn ze echter niet bereid om aan een dergelijke constructie mee te werken. Ze mikken op een som van maar liefst 25 miljoen.



Intussen blijft AA Gent zich ook versterken. Er zouden nog twee aanwinsten in de pijplijn zitten. Verdediger Joseph Okumu van Elfsborg zou al voor vier seizoenen getekend hebben, het is enkel nog wachten op de officiële bevestiging van zijn transfer. Daarnaast zou ook de 18-jarige Paraguayaan Diego Torres snel moeten neerstrijken op huurbasis met aankoopoptie.

De kern van de Buffalo's wordt zo stilaan wel zeer ruim en daarom werden enkele spelers naar de B-kern verwezen. Dino Arslanagic, Jordan Botaka en Dylan Mbayo hoeven zich voorlopig niet meer bij het eerste elftal te melden. Zij mogen deze zomer dus op zoek naar een nieuwe club.

BUITENLAND



Bij Manchester City zagen ze deze zomer tot dusver alleen spelers vertrekken, maar de Engelse kampioen zou van plan zijn om binnenkort zwaar uit te halen. Ze zouden namelijk van plan zijn om het Engelse transferrecord te breken voor de komst van Jack Grealish. Dat zou betekenen dat ze meer dan 105 miljoen euro zouden betalen om de Engelse international weg te kapen bij Aston Villa.

Carlo Ancelotti zou een opvallende naam willen terughalen bij Real Madrid. De Italiaanse trainer zou namelijk aansturen op een reünie met James Rodriguez, die de voorbije seizoenen onder Ancelotti bij Everton speelde. De Colombiaan werkte ook al samen met Ancelotti tijdens diens eerste passage bij Real én bij Bayern München.



Het lijkt er alsmaar meer op dat Ancelotti ook Gareth Bale een nieuwe kans zal geven in Madrid. De Welshe aanvaller zal zeker niet blijven bij Tottenham en heeft een goede band met Ancelotti. De twee werkten immers eerder al samen bij Real en toen maakte Bale regelmatig het verschil.

FC Barcelona wil deze zomer nog zo'n drie à vier aanwinsten binnenhalen en één daarvan zou Robin Gosens kunnen worden. Barça zou net als Borussia Dortmund al geïnformeerd hebben bij het management van de Duitse EK-sensatie. Atalanta wil wel 35 miljoen euro voor de linksachter en die prijs lijkt voor Barça aan de hoge kant te zijn.

LEES OOK: Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Denk je dat Club Lang en De Ketelaere allebei zal kunnen houden?

Meest recent

Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

63
63
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

50
50
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

18
18
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

17
17
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

155
155
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

57
57
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

338
338
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

140
140
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

149
149
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

346
346
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

33
33
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

355
355
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

289
289
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

108
108
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

210
210
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

521
521
Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

144
144
"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

109
109
United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Manchester United maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Champions League. Door de resultaten ...

74
74
De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

AA Gent dreigt opnieuw het kneusje te worden in de Champions' Play-Offs. Met nog slechts vier ...

250
250
Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Na een knotsgekke wedstrijd heeft Standard vandaag de vloer aangeveegd met Antwerp. In het eerste ...

158
158
Taravel dropt verrassing in basiself, Leko maakt statement

Staat er zondagavond een nieuwe ploeg aan de leiding in de Champions' Play-Offs? Die kans is ...

129
129
Pijnlijke middag Milan-Belgen, ook Lille-Duivels vloeken

Ook in de grote Europese competities is de ontknoping volop aan de gaan. In Italië ...

20
20
Kleedkamer Genk davert: Hayen zet spelers hard op hun plaats

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk opnieuw een bijzonder slechte zaak gedaan. De Limburgers ...

393
393
Verwittiging Club voor Anderlecht: "Dan krijgen ze probleem"

Club Brugge kan zondagavond een gouden zaak doen in de titelstrijd. Door de nederlaag van Union SG ...

295
295

Meer sportnieuws