Vukovic heeft drie maanden na vertrek bij Genk nieuwe club beet

door
Vukovic heeft drie maanden na vertrek bij Genk nieuwe club beet

KRC Genk nam in maart, midden in het seizoen, op een verrassend moment afscheid van Danny Vukovic. De 36-jarige doelman was even daarvoor zijn basisplaats kwijtgeraakt aan Maarten Vandevoordt en Genk liet hem daarop terugkeren naar Australië, waar Vukovic zijn zwangere vrouw wou bijstaan. Inmiddels is zijn tweede kindje geboren en is Vukovic klaar om weer aan de slag te gaan.

Zijn volgende uitdaging zou in Nederland liggen, want volgens VI staat NEC op het punt om de komst van Vukovic af te ronden. Hij kan een contract voor één seizoen tekenen in Nijmegen, waardoor hij volgend seizoen in de Eredivisie zou uitkomen. NEC dwong immers promotie af naar het hoogste niveau in de play-offs.

Om te overleven op het hoogste niveau, mikken ze bij NEC op ervaring. Naast Vukovic werd immers ook al Lasse Schöne aangetrokken en ook Klaas-Jan Huntelaar zou een aanbieding op zak hebben. Voor Vukovic zou het zijn derde Europese club worden, want jaren voor zijn passage in Genk was hij ook even actief bij Trabzonspor.

UPDATE 18/06
Vukovic heeft zijn transfer inmiddels ook helemaal beet. NEC heeft de komst van de ervaren Australische doelman nu ook officieel bevestigd. Hij tekende uiteindelijk een contract voor twee seizoenen bij de promovendus in de Eredivisie, met optie op een extra jaar. "We zijn erg blij met zijn komst. Hij is al jaren één van de topkeepers in België en actueel Australisch international. Behalve dat hij een goede keeper is, heeft Danny nog een paar eigenschappen die we goed kunnen gebruiken. Hij is een charismatische leider, extreem gedreven en vergt van iedereen het uiterste. Een voorbeeld-speler", toont sportief directeur Ted van Leeuwen zich tevreden.


🔥 Wat iedereen nu leest

Maandenlang geheim: Lies Vandenberghe doorbreekt stilte
Maandenlang geheim: Lies Vandenberghe doorbreekt stilte
Openhartige Eden Hazard verklapt héél wat geheimen
Openhartige Eden Hazard verklapt héél wat geheimen

Mooie transfer voor hem?

Meest recent

Leko verrast en benoemt dé voorbeeldclub in België

AA Gent heeft sinds de titel in 2015 de stap naar de Belgische top niet blijvend kunnen zetten. Ze ...

5
5
Beerschot zorgt voor spektakel, Jong AA Gent verrast

De Challenger Pro League opende vandaag de deuren. Beerschot moest aan de bak op het veld van ...

19
19
Rednic dropt nieuwe ster in topduel met Genk

Bij Standard zal het dit weekend toch een stuk beter moeten dan de povere vertoning tegen FCV ...

83
83
'Knaltransfer Saelemaekers: eerste bod onderweg'

Gaat Alexis Saelemaekers weldra nog een verrassende transfer versieren? Het zou zomaar kunnen. De ...

44
44
Gentse nieuwkomer: “Dat verhaal over Anderlecht…”

Bij AA Gent mag Ivan Leko zeker niet mopperen over de versterkingen die hij al kreeg. Er kwamen een ...

152
152
Openhartige Eden Hazard verklapt héél wat geheimen

RSC Anderlecht heeft met spelers als Jérémy Doku, Vincent Kompany, Romelu Lukaku en ...

312
312
Messi zorgt voor zware klap bij Inter Miami

Lionel Messi is nog steeds de ster en drijvende kracht van Inter Miami, maar een blessure tijdens de ...

14
14
Anderlecht blunderde: Van der Elst niét akkoord

Bij RSC Anderlecht is het nog te wisselvallig, maar er vallen wel enkele leuke zaken te noteren. Zo ...

203
203
Koude douche van Vrancken voor nieuwe sensatie

STVV kende al een goede mercato en Wouter Vrancken zal tevreden zijn dat Keisuke Goto ook nog naar ...

90
90
Ajax stelt volgende megatransfer én primeur voor

Ajax heeft een volgende speler aangetrokken. De Amsterdammers hebben weer een zeer stevig bedrag ...

57
57
Fink vloekt: Genk incasseert extra opdoffer uit ziekenboeg

Na een magere één op zes hoopt KRC Genk zondag tegen Standard een eerste driepunter te ...

230
230
Telecomoperatoren zetten DAZN met rug tegen de muur

Krijgen we dit seizoen nog Belgisch voetbal via de traditionele kanalen te zien? Het lijkt alsmaar ...

1440
1440
Maandenlang geheim: Lies Vandenberghe doorbreekt stilte

Voor veel mensen zijn Maarten Breckx en Lies Vandenberghe het mooiste 'sportkoppel' in medialand. De ...

737
737
Anderlecht strikt toptalent: contract tot medio 2028

Olivier Renard richt zijn pijlen op de transfermarkt voornamelijk op jongere targets, maar dat ook ...

127
127
Hayen blijft puzzelen: Club Brugge maakt selectie bekend

Het seizoen is nog maar pas weer begonnen, maar de belangrijke matchen volgen mekaar nu al snel ...

607
607
'Déjà vu voor Antwerp: transfer ketst op valreep af'

Naar jaarlijkse traditie is Antwerp ook deze zomer een bezige bij op de transfermarkt. Zowel op ...

204
204
Hasi haalt gram: bocht van 180 graden in Anderlecht?

Dankzij een 3-0 zege tegen Sherrif Tiraspol staat RSC Anderlecht met één been in de ...

402
402
'Doorbraak op til: recordtransfer voor Club Brugge?'

De kassa rinkelt deze zomer als nooit tevoren bij Club Brugge, waar Ardon Jashari zopas een ...

819
819
Schandaal rond ex VRT-journaliste schokt sport- én medialand

Radiopresentator Bart D.R. (38), bekend van Radio 1, MNM en Nostalgie, staat onder vuur in een ...

352
352
Dubbelslag Antwerp op komst: Wils praat mond voorbij

Royal Antwerp FC hoopt dit seizoen weer hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. The Great Old ...

880
880
Leko grijpt stevig in bij KAA Gent: nóg transfergeweld

De trein is nog niet op stoom gekomen bij KAA Gent. De eerste twee speeldagen konden de ...

486
486
Zulte Waregem gooit twee troeven voor de Anderlecht-leeuwen

Zulte Waregem neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht en de promovendus wil de kater van vorige ...

581
581
‘Trossard wil grote slag slaan, twee serieuze opties’

De toekomst van Leandro Trossard bij Arsenal is onzeker. De Rode Duivel was afgelopen seizoen ...

200
200
Prestigetransfer KRC Genk rond: al tegen Standard in actie?

KRC Genk is nog niet klaar op de zomermercato. De Limburgers gaan de laatste tijd de Aziatische toer ...

617
617
'Club Brugge heeft nieuw goudhaantje op het oog'

Club Brugge beleeft een drukke zomertransferperiode en het is nog niet gedaan. Na het vertrek van ...

703
703

Meer sportnieuws