Vier Duivels verlaten selectie, goed nieuws over KDB

door
Vier Duivels verlaten selectie, goed nieuws over KDB

De Rode Duivels beginnen zaterdag aan hun EK-campagne met een wedstrijd tegen Rusland. Op zijn volledige selectie zal Roberto Martinez voor die partij wellicht nog niet kunnen rekenen, want er zijn nog enkele spelers die niet volledig fit zijn. De voorbije dagen waren de vraagtekens Leandro Trossard, Dedryck Boyata, Axel Witsel en Kevin De Bruyne.

Die eerste drie lijken echter goed op schema te zitten, maar De Bruyne lijkt de openingswedstrijd niet te gaan halen. Hij volgde woensdag de oefensessie met de groep vanaf de zijlijn en trainde nog individueel met een dokter. En ook donderdag liet gaan voor de training met de selectie.

Hij houdt het bij individuele oefeningen. Volgens verschillende bronnen lijkt het weinig waarschijnlijk dat hij mee zal reizen met de andere spelers naar Sint-Petersburg. Zo zullen de Duivels het dus vermoedelijk zonder een sleutelpion moeten stellen in hun openingswedstrijd.

UPDATE 10/06

Volgens journalist Jarno Bertho, die de Duivels van dichtbij volgt voor VTM Nieuws, heeft het er alle schijn van dat KDB níét zal meereizen naar Rusland. De spelmaker zou in de komende dagen in Tubeke achter blijven waar hij aan de hand van een individueel programma zal worden klaargestoomd voor de volgende wedstrijd tegen Denemarken. Mogelijk blijft ook Axel Witsel op Belgische bodem. De rest van de selectie vertrekt vrijdagochtend naar Sint-Petersburg, dan zal ook afscheid genomen worden van de drie reserve-spelers.

UPDATE 22u

Kevin De Bruyne lijkt de eerste partij tegen Rusland dus aan zich te laten voorbijgaan, maar er viel toch ook goed nieuws te rapen over de middenvelder. Zo werd hij door journalisten van Het Nieuwsblad gespot met voetbalschoenen in de hand, wat doet vermoeden dat hij toch enige training heeft afgewerkt.

Mocht dat het geval zijn, groeit de hoop alvast dat KDB de tweede groepswedstrijd tegen Denemarken zal halen. Bondscoach Martinez komt vrijdag naar verluidt met een update. Verder verlaten vrijdag ook de vier ‘extra’ Duivels de selectie. Zo werden Kaminski, Mechele, Vanheusden en Lokonga bij de groep gehaald voor moest één van de 26 kernspelers afhaken. Dat lijkt echter niet het geval te zijn. 

LEES OOK: Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Wordt dat een probleem tegen Rusland?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

99
99
Genk-spelers op matje: Hayen onthult inhoud gesprekken

KRC Genk staat zondagavond voor een sleutelwedstrijd. Op eigen veld kunnen de Limburgers zich ...

28
28
Club houdt hart vast: zware consequenties na CPL-farce

Terwijl Club Brugge op de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis afstevent, dreigen de beloften weg ...

210
210
Opstellingen: De Mil grijpt fors in, vreemde kronkel Taravel

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een cruciaal duel om de vierde plaats op het ...

60
60
'Crisis doet Real daveren: drastische gevolgen Courtois'

Zondagavond kan FC Barcelona kampioen spelen in Spanje, uitgerekend tijdens de onderlinge clash met ...

71
71
Ruben Van Gucht laat Valentine met verstomming achter

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor de nodige aandacht gezorgd. De sportjournalist van de VRT kwam ...

76
76
TRANSFERUURTJE: 'Kop rolt bij Anderlecht, exodus Club/Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

171
171
De Mil sneert naar KAA Gent: cruciale transferzomer

KAA Gent kreeg dit seizoen al klappen in de Champions Play-Offs. Europees voetbal lijkt heel ver weg ...

51
51
Stunttransfer Jelle Vossen naar het buitenland?

Waar ligt de toekomst van Jelle Vossen? De aanvaller nam afscheid van Zulte Waregem en werd al met ...

191
191
Luis Suarez bijt door het stof: straffe WK-wending op komst?

Luis Suarez is één van de beste aanvallers van zijn generatie. De 39-jarige Uruguayaan ...

31
31
Racismerel in Italië: “Deze lafaard noemde me een aap”

In Italië is er een nieuwe racismerel ontstaan. Tijdens de wedstrijd tussen Cagliari en Udinese ...

47
47
Leko ziet toch minpunt en waarschuwt Club Brugge

Club Brugge blijft aan de leiding in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart won met 2-0 van ...

210
210
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

165
165
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

101
101
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

168
168
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

244
244
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

144
144
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

181
181
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

311
311
FC Barcelona ‘overklast’ Real Madrid: enorm verschil

Om 21u staat de grootste voetbalmatch ter wereld op het programma: FC Barcelona – Real Madrid. ...

219
219
Sibierski ontketend: megadeals op komst bij Anderlecht

Antoine Sibierski zet meteen de toon bij Anderlecht. De nieuwe sportief directeur wil slimme deals ...

577
577
Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Binnen een maandje start het WK. De Rode Duivels zitten in een groep met Iran, Nieuw-Zeeland en ...

323
323
Sibierski aan zet: Anderlecht beslist over aankoop verdediger

Bij RSC Anderlecht gaat Antoine Sibierski samen met de scouting heel wat knopen moeten doorhakken. ...

349
349
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

309
309
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

357
357
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hij is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

169
169

Meer sportnieuws