TRANSFERUURTJE: 'Balikwisha op weg naar Club, Gent kan miljoenen vangen'

door
TRANSFERUURTJE: 'Balikwisha op weg naar Club, Gent kan miljoenen vangen'

De zomermercato nadert met rasse schreden en dus zijn heel wat clubs uit binnen- en buitenland bezig met het ontrollen van hun transferplannen. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge lijkt op weg om een eerste fraaie aanwinst voor volgend seizoen te strikken. De komst van Michel-Ange Balikwisha komt namelijk alsmaar dichterbij. De aanvaller zou dan toch openstaan voor een transfer naar de landskampioen en al op het Belfius Basecamp geweest zijn. Standard zou zo'n 5 miljoen euro kunnen vangen voor zijn talent.



Daarnaast zou Club ook in Zweden speuren naar talentvolle aanwinsten. Zo zouden ze de 18-jarige Aimar Sher, een middenvelder van Hammarby, gescout hebben. De jonge belofte wordt echter ook in de gaten gehouden door Stade Rennes, Borussia Mönchengladbach, AZ en Sassuolo, terwijl Lecce al een bod geweigerd zag worden. Hammarby zou 2 miljoen euro willen vangen voor zijn goudhaantje.

Blauw-Zwart krijgt straks ook een aantal huurlingen terug. Zo zal Sampdoria normaliter niet verdergaan met Karlo Letica, waardoor de Kroaat terugkeert naar Jan Breydel. Club zou hem kunnen inzetten als tweede doelman, aangezien Ethan Horvath vertrekt. Over Emmanuel Dennis, Lois Openda en Kaveh Rezaei werd alvast beslist dat ze moeten vertrekken. Die laatste zou kunnen terugkeren naar Iran bij Esteghlal.



Bij AA Gent zijn ze van plan om Niklas Dorsch deze zomer te verkopen en de Duitse middenvelder zou weleens een fraaie transfer kunnen versieren. De kersverse Franse kampioen Lille zou namelijk aan zijn mouw trekken en 6 miljoen euro veil hebben. De onderhandelingen zouden weldra opgestart worden.

Tegenover het vertrek van Dorsch staat wel dat Gent zijn middenveld extra zal versterken. Michel Louwagie bevestigde donderdag al de komst van Julien De Sart en daarnaast zou ook Andrew Hjulsager nog in beeld zijn. De Deense spelmaker draaide een uitstekend seizoen bij KV Oostende, waar hij nog maar één jaar contract heeft.



KRC Genk kan terugblikken op een uitstekend seizoen, maar zou in de zomer weleens John van den Brom kunnen verliezen. De Nederlandse trainer zou in aanmerking komen voor een fraaie overstap. Hij zou in beeld zijn om de nieuwe trainer van Lazio te worden. De Romeinen zouden in de zomer afscheid kunnen nemen van huidige coach Simone Inzaghi.

Anderlecht speurt naar spitsen voor het geval Lukas Nmecha zou vertrekken en één van de namen die de voorbije dagen viel, was die van Florin Tanase. De Roemeense topschutter zal wel prijzig worden, want FCSB zou maar liefst 5 miljoen euro verlangen. Voordeel is wel dat Tanase zelf absoluut wil vertrekken.

BUITENLAND



Thomas Meunier moet terugblikken op een teleurstellend eerste seizoen bij Borussia Dortmund en wil volgende jaargang beter doen. De rechtsachter wees immers enkele kleppers af om bij de Duitse club aan de slag te gaan. Hij onthult immers dat hij ook naar Juventus, Atletico Madrid en Tottenham

Real Madrid zal snel zijn eerste aanwinst voor volgend seizoen voorstellen. David Alaba is immers in de Spaanse hoofdstad neergestreken om de laatste details van zijn overgang af te ronden. De Oostenrijkse verdediger zal transfervrij overkomen van Bayern München.



Er lijkt zich aan de Europese top een heuse trainerswals te ontspinnen. Internazionale kondigde woensdag het verrassende vertrek van Antonio Conte aan. Hij loodste Inter dit seizoen nog naar de titel, maar kon zich niet vinden in de nakende besparingen en liet zijn contract in onderling overleg ontbinden. Bij FC Barcelona zou Ronald Koeman dan weer mogen beschikken. Roberto Martinez zou één van de kandidaten zijn om de Nederlander op te volgen, maar Joan Laporta zou vooral dromen van een terugkeer van Pep Guardiola. Daarvoor zou hij zelfs willen wachten tot 2022.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Is Club een goede stap voor Balikwisha?

Meest recent

Smaakmaker explodeert onder Taravel: waarde voorbij 20 miljoen

Bij RSC Anderlecht is het weer geen topseizoen, maar er zijn ook lichtpunten in de kern. Eén ...

6
6
Clement krijgt opvallende boodschap: woorden raken diep

Philippe Clement heeft dit seizoen een onuitwisbare indruk nagelaten in de Engelse Championship. De ...

21
21
Hubert haalt uit naar ref: woorden zorgen voor ophef

Union SG verloor met 2-1 van STVV en dat was een logische nederlaag. De Brusselaars zitten in de ...

85
85
Ruben Van Gucht geeft criticasters keihard lik op stuk

Ruben Van Gucht heeft voor heel wat beroering gezorgd met zijn beslissing om vanaf deze zomer ook ...

14
14
Kompany Ball verovert: van Anderlecht tot Bayern

Vincent Kompany flikt het alweer. Bij RSC Anderlecht en Burnley maakte hij al indruk, bij Bayern ...

24
24
'Wilmots ontploft na transferzet Club Brugge'

Club Brugge denkt aan een opvallende transfer, en in Luik schiet men meteen recht. De interesse uit ...

384
384
Anderlecht vs Club: waar zijn de helden van toen?

Er was een tijd dat Club Brugge bijna kansloos naar het Lotto Park trok. Ze wonnen er ruim 20 jaar ...

44
44
'Belgische clubs jagen op grote trainersnaam'

Zal er volgend seizoen een grote naam naast het veld staan in de Jupiler Pro League? Het zou zomaar ...

59
59
Anderlecht vs Club Brugge: transferzomer barst los

RSC Anderlecht – Club Brugge is nog altijd de grootste affiche, qua naam, in het Belgische ...

89
89
Nederlandse TD onthult geheim van Union SG

Union SG is een club die al jaren bijzonder goed presteert. Op het veld, maar ook op de ...

97
97
'Anderlecht voor toptransfer: impact is enorm'

Anderlecht zet een belangrijke stap in aanloop naar de zomermercato. RSCA richt zich op een target ...

173
173
Taravel ziet kans: via Anderlecht alsnog naar WK?

Bij RSC Anderlecht zit er een geweldig onevenwicht in de kern. Mee veroorzaakt door een gefaald ...

96
96
Vrancken zet Union op plaats met rake opmerking

STVV blijft dit seizoen maar stunten. Het was de play-offs nog moeizaam begonnen, maar pronkt ...

713
713
Burgess haalt snoeihard uit na vroege rode kaart

Twee weken geleden riepen velen Union al uit tot kampioen toen het na een zege in de kraker tegen ...

469
469
Barça zet reuzenstap naar titel, Schalke promoveert

Er werd zaterdagavond ook in het buitenland nog gevoetbald. In LaLiga staat FC Barcelona na een late ...

72
72
Na knotsgek einde: Union lijdt dure nederlaag op Stayen

De titelstrijd heeft zaterdag mogelijk een nieuwe wending gekregen. Leider Union leedt immers een ...

324
324
'Waanzinnige transfer Sadiki op komst'

Vorig seizoen was hij nog één van de uitblinkers bij het Union dat de titel pakte, ...

158
158
Godts nu ook in kraker tegen PSV de grote man bij Ajax

Ajax is er zaterdagavond niet in geslaagd om de derde plaats in de Eredivisie te pakken, maar het ...

98
98
Lommel neemt optie op promotie met zege tegen Beerschot

Lommel heeft zaterdagavond een serieuze optie genomen op eindwinst in de play-offs van de Challenger ...

226
226
Hayen trekt zorgwekkende conclusie bij Genk

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Het leed zaterdagavond zijn eerste ...

379
379
Na comeback ook transfer? Lokonga spreekt duidelijk

Albert Sambi Lokonga blikt terug op enkele moeilijke jaren. Hij belandde bij Arsenal op een zijspoor ...

86
86
Sterkhouder Union gelooft in transfer: "Er komen kansen"

Union zal in de zomer ongetwijfeld weer een aantal sterkhouders zien vertrekken, ook als het erin ...

33
33
Arsenal zet City weer onder druk met assist Trossard

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Arsenal heeft zaterdagavond de druk weer ...

33
33
Zwak Genk lijdt in Charleroi eerste nederlaag van play-offs

Voor KRC Genk zijn de Europe Play-Off nog geen geweldig succes. Het speelde in zijn drie ...

70
70
Gedaan met Club Brugge: Onyedika neemt pijnlijk besluit

Club Brugge zit in volle titelstrijd, maar tegelijk groeit de onrust rond Raphaël Onyedika. De ...

698
698

Meer sportnieuws