De Europe Play-Off kent zaterdagavond zijn afloop, want de laatste speeldag wordt om 20u integraal afgewerkt. In de wedstrijd tussen Standard en KV Oostende staat wel niets meer op het spel, want beide teams zijn al uitgeteld voor het Europese ticket. Dat is ook te merken aan de keuzes van beide trainers.
Bij Standard trekt Mbaye Leye volop de kaart van de jeugd. Zo maakt de 17-jarige Nathan Ngoy zijn grote debuut in de defensie. Daardoor verhuist Zinho Vanheusden opvallend genoeg weer naar de bank. Verder zijn er ook basisplaatsen weggelegd voor Tapsoba, Calut en Delferrière. Onder meer Carcela en Lestienne ontbreken in de selectie.
Alexander Blessin moet het dan weer stellen zonder onder meer Jack Hendry en Fashion Sakala. Kvasina is zo de enige spits, met Boonen, Bätzner en Ndicka in steun. Beloften Berte en Osifo halen een eerste keer het wedstrijdblad.
👥 Line-up: Gillet, Siquet, Ngoy, Laifis, Gavory, Calut, Delferriere, Shamir, M-A. Balikwisha, Tapsoba & Klauss#STAKVO #RSCL #COYR 🔴⚪ pic.twitter.com/ML8qAKUlk7
— Standard de Liège (@Standard_RSCL) May 22, 2021
Deze elf starten straks aan de laatste wedstrijd. 💚❤️💛 #STAKVO pic.twitter.com/jNPGnEXbd1
— KV Oostende (@kvoostende) May 22, 2021
LEES OOK: Euvrard waarschuwt Genk en Westerlo: "Ik voelde het"
Jannick Lanckriet