'Hoofd Pirlo op kapblok: schokkende opvolger staat klaar'

340 stemmen
'Hoofd Pirlo op kapblok: schokkende opvolger staat klaar'

Juventus is bezig aan een dramatisch seizoen en dreigt zelfs naast een Champions League-ticket te grijpen. Afgelopen weekend geraakte de Italiaanse kampioen zelfs niet voorbij stadsgenoot Torino (2-2). De inhaalwedstrijd van woensdag tegen SSC Napoli wordt dan ook van cruciaal belang voor de toekomst van coach Andrea Pirlo.


Het clubboegbeeld werd afgelopen zomer verrassend gepromoveerd tot nieuwe hoofdtrainer bij Juve, hij moest voor een nieuwe wind zorgen binnen de sportieve werking. Maar Pirlo slaagde er niet in om zijn ploeg op de rails te krijgen. En na een pijnlijke uitschakeling in de Champions League, dreigt de recordkampioen nu ook naast de top 4 te vallen in de Serie A. Indien er woensdag verloren wordt tegen Napoli, springen Dries Mertens en co over Juve naar de vierde stek.

Dat scenario zou het einde betekenen voor Pirlo, tenminste als we SportMediaset mogen geloven. Het medium stelt namelijk dat de oud-middenvelder zijn biezen mag pakken indien Juventus verliest van de Napolitanen. Om hem te vervangen zou Massimiliano Allegri opnieuw worden aangesteld. Die behaalde tussen 2014 en 2019 grote successen in Turijn, maar moest er toen opkrassen wegens 'te onaantrekkelijk spel'.

Sindsdien is het echter van kwaad naar erger gegaan voor de club. Sterke man Andrea Agnelli zou in Allegri dan ook de juiste man zien om op korte termijn resultaat te halen. Hij moet in staat zijn om tenminste de vierde plaats veilig te stellen. Agnelli droomt ondertussen van Zinedine Zidane, maar de Fransman staat momenteel aan het roer bij Real Madrid en een vroegtijdig vertrek lijkt daar uitgesloten.

LEES OOK: 'Napoli hakt knoop door over De Bruyne en Lukaku'

Denkt u dat een trainerswissel veel zou helpen voor Juve?

Meest recent

'Vrancken in de running voor buitenlandse topjob'

Wouter Vrancken werd dit seizoen verkozen tot Trainer van het Jaar in de Jupiler Pro League. Dat was ...

48
48
Vanhaezebrouck doet straffe uitspraak over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag een serieus statement gemaakt in hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. ...

86
86
Nipte opsteker voor Kroatië, blessurezorgen bij Marokko

Binnen vier dagen gaat het WK van start en dus werken vele landen nog een laatste ...

48
48
Farce rond U23-teams in 1B krijgt weer nieuwe wending

Het voorbije jaar was er heel wat te doen rond het quotum voor U23-teams in de Challenger Pro ...

212
212
Belgische U17 bestolen? "Ik weet niet of het strafschop was"

De Jonge Duivels hebben zondag op tragische wijze naast de Europese titel bij de U17 gegrepen. Ze ...

111
111
'Rigaux haalt meteen Belgische coach naar Feyenoord'

Dévy Rigaux is nog maar net aan de slag gegaan als sportief directeur bij Feyenoord, maar ...

204
204
'Transferdroom Real Madrid meteen aan diggelen geslagen'

Zondagavond werd Florentino Perez herverkozen tot voorzitter van Real Madrid. Dat betekent dat we in ...

108
108
Deense dokter komt met update na nieuw Eriksen-drama

De voetbalwereld werd zondagavond flink opgeschrikt. De oefeninterland tussen Denemarken en ...

144
144
Belgische U17 geen Europees kampioen na penaltythriller

De U17 van België speelden vanavond de finale van het EK tegen Italië. Konden de jonge ...

108
108
Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

816
816
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

1095
1095
'Arsenal verzilvert titel: nieuwe smaakmaker naar Emirates'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

75
75
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

554
554
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

176
176
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

292
292
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

644
644
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

166
166
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

158
158
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

369
369
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

217
217
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

224
224
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

259
259
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

811
811
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

522
522

Meer sportnieuws