'Hoofd Pirlo op kapblok: schokkende opvolger staat klaar'

door
'Hoofd Pirlo op kapblok: schokkende opvolger staat klaar'

Juventus is bezig aan een dramatisch seizoen en dreigt zelfs naast een Champions League-ticket te grijpen. Afgelopen weekend geraakte de Italiaanse kampioen zelfs niet voorbij stadsgenoot Torino (2-2). De inhaalwedstrijd van woensdag tegen SSC Napoli wordt dan ook van cruciaal belang voor de toekomst van coach Andrea Pirlo.


Het clubboegbeeld werd afgelopen zomer verrassend gepromoveerd tot nieuwe hoofdtrainer bij Juve, hij moest voor een nieuwe wind zorgen binnen de sportieve werking. Maar Pirlo slaagde er niet in om zijn ploeg op de rails te krijgen. En na een pijnlijke uitschakeling in de Champions League, dreigt de recordkampioen nu ook naast de top 4 te vallen in de Serie A. Indien er woensdag verloren wordt tegen Napoli, springen Dries Mertens en co over Juve naar de vierde stek.

Dat scenario zou het einde betekenen voor Pirlo, tenminste als we SportMediaset mogen geloven. Het medium stelt namelijk dat de oud-middenvelder zijn biezen mag pakken indien Juventus verliest van de Napolitanen. Om hem te vervangen zou Massimiliano Allegri opnieuw worden aangesteld. Die behaalde tussen 2014 en 2019 grote successen in Turijn, maar moest er toen opkrassen wegens 'te onaantrekkelijk spel'.

Sindsdien is het echter van kwaad naar erger gegaan voor de club. Sterke man Andrea Agnelli zou in Allegri dan ook de juiste man zien om op korte termijn resultaat te halen. Hij moet in staat zijn om tenminste de vierde plaats veilig te stellen. Agnelli droomt ondertussen van Zinedine Zidane, maar de Fransman staat momenteel aan het roer bij Real Madrid en een vroegtijdig vertrek lijkt daar uitgesloten.

LEES OOK: UCL: Job Alonso in gevaar na foutje Courtois, Napoli in nesten

Denkt u dat een trainerswissel veel zou helpen voor Juve?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

31
31
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

49
49
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

79
79
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

145
145
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

113
113
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

74
74
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

32
32
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

118
118
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

38
38
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

400
400
Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

350
350
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

131
131
'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

232
232
Crisis bij Real Madrid en dure fout: Courtois slaat mea culpa

Real Madrid zit duidelijk in een mindere periode. Bepaalde media zagen al aan de poten van trainer ...

35
35
Knaltransfer Club Brugge? "Hij zou een versterking zijn"

Club Brugge verloor met 0-3 van Arsenal. Het was nooit écht een wedstrijd. Marc Degryse ...

718
718
‘Anderlecht en Genk kruisen de degens in transferdossier’

RSC Anderlecht en KRC Genk gaan in januari mogelijk hier en daar wat ingaande transfers afronden. ...

134
134
AA Gent op drift: De Mil meteen in zware problemen

Bij AA Gent hangt er al lang meer twijfel dan vertrouwen rond de bureau van Sam Baro. Sinds zijn ...

474
474
Geeft Fink ‘onverwachte oplossing’ weldra een kans?

Bij KRC Genk staat er druk op de ketel. Tegen FC Midtjylland moet er een goede prestatie volgen, ...

264
264
De Mil naar AA Gent: cruciale overstap voor beide partijen

Rik De Mil heeft zijn transfer helemaal beet. Hij tekende bij AA Gent. Voor de 44-jarige trainer kan ...

57
57
Leko komt met vreemde reactie na 'Hayen-protest'

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Engelsen waren veel te sterk en ...

594
594
'Hazard neemt verrassende toekomstbeslissing bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht begint de tijd voor Olivier Renard, Tim Borguet en ondertussen ook Kenneth ...

432
432
Vanaken en Seys trekken doodeerlijke conclusie na Arsenal

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Bruggelingen spelen voorlopig een ...

223
223
Droomdebuut gaat in rook op: Leko geeft hét sleutelmoment

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

151
151
"Met verkoudheid naar huis" - Club-titularis krijgt 3 op 10

Club Brugge heeft woensdagavond zijn vierde nederlaag van de Champions League-campagne geleden. ...

629
629
UCL: Job Alonso in gevaar na foutje Courtois, Napoli in nesten

Manchester City heeft woensdagavond dé topper van zesde speeldag in de Champions League ...

68
68

Meer sportnieuws