'Hoofd Pirlo op kapblok: schokkende opvolger staat klaar'

door
'Hoofd Pirlo op kapblok: schokkende opvolger staat klaar'

Juventus is bezig aan een dramatisch seizoen en dreigt zelfs naast een Champions League-ticket te grijpen. Afgelopen weekend geraakte de Italiaanse kampioen zelfs niet voorbij stadsgenoot Torino (2-2). De inhaalwedstrijd van woensdag tegen SSC Napoli wordt dan ook van cruciaal belang voor de toekomst van coach Andrea Pirlo.


Het clubboegbeeld werd afgelopen zomer verrassend gepromoveerd tot nieuwe hoofdtrainer bij Juve, hij moest voor een nieuwe wind zorgen binnen de sportieve werking. Maar Pirlo slaagde er niet in om zijn ploeg op de rails te krijgen. En na een pijnlijke uitschakeling in de Champions League, dreigt de recordkampioen nu ook naast de top 4 te vallen in de Serie A. Indien er woensdag verloren wordt tegen Napoli, springen Dries Mertens en co over Juve naar de vierde stek.

Dat scenario zou het einde betekenen voor Pirlo, tenminste als we SportMediaset mogen geloven. Het medium stelt namelijk dat de oud-middenvelder zijn biezen mag pakken indien Juventus verliest van de Napolitanen. Om hem te vervangen zou Massimiliano Allegri opnieuw worden aangesteld. Die behaalde tussen 2014 en 2019 grote successen in Turijn, maar moest er toen opkrassen wegens 'te onaantrekkelijk spel'.

Sindsdien is het echter van kwaad naar erger gegaan voor de club. Sterke man Andrea Agnelli zou in Allegri dan ook de juiste man zien om op korte termijn resultaat te halen. Hij moet in staat zijn om tenminste de vierde plaats veilig te stellen. Agnelli droomt ondertussen van Zinedine Zidane, maar de Fransman staat momenteel aan het roer bij Real Madrid en een vroegtijdig vertrek lijkt daar uitgesloten.

LEES OOK: 'Schoktransfer Noa Lang: gesprekken al geopend'

Denkt u dat een trainerswissel veel zou helpen voor Juve?

Meest recent

'Bizarre wending bij Anderlecht: transfers van de baan?'

RSC Anderlecht nam tot dusver louter afscheid van Cedric Hatenboer, terwijl Besnik Hasi op inkomend ...

32
32
'Hayen schudt elftal door mekaar: drie wissels in Genk'

Met nog tien speeldagen te gaan prijkt KRC Genk pas op de negende plaats in de ranking. Werk aan de ...

152
152
'Club Brugge kan cashen: Man City legt miljoenen klaar'

Na de nederlaag in Charleroi zit het bekeravontuur er al op voor Club Brugge. In welke mate die ...

438
438
Anderlecht-AA Gent: Hasi & De Mil hakken knopen door

Dé kraker in de kwartfinale van de Croky Cup is uiteraard RSC Anderlecht versus KAA Gent. In ...

257
257
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

41
41
'Kompany dropt absolute transferbom van 100 miljoen'

Vincent Kompany blijft met Bayern München de records opstapelen. Woensdag werd er met 1-3 ...

164
164
Eindelijk goed nieuws voor Zeno Debast

Het was voor Rudi Garcia puzzelen achterin voor de laatste interlands in november. De Rode Duivels ...

55
55
Mbangula hard aangepakt: "Dat moet hij doen als Kane..."

In november 2024 vierde Samuel Mbangula nog zijn eerste selectie voor de Rode Duivels, maar de ...

34
34
'Real Madrid gaat voor enorme trainersbom'

Het is crisis bij Real Madrid, zoveel is stilaan duidelijk. Na de nederlaag tegen FC Barcelona in de ...

166
166
De Busser reageert op interesse van Anderlecht

Bij Anderlecht zijn ze op zoek naar een nieuwe doelman, want Mads Kikkenborg staat op het punt om te ...

178
178
'Perisic kan op 37ste nog knaltransfer maken'

Hij lanceerde zeventien jaar geleden zijn profcarrière helemaal tijdens een uitleenbeurt aan ...

112
112
'Genk krijgt stevige financiële meevaller'

KRC Genk hield zich deze winter tot dusver koest op de mercato. Het zag wel al een sterkhouder ...

476
476
'Charleroi slaat slag: megatransfer in de zomer'

Charleroi zorgde deze week voor een enorme stunt door in de kwartfinale van de Croky Cup bekerhouder ...

102
102
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht beslist over Duranville, knaltransfer Gent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

249
249
Kompany zorgt voor gefronste wenkbrauwen bij Bayern

Vincent Kompany won al voor een vijftiende keer in de Bundesliga en Der Rekordmeister is op weg naar ...

371
371
Ajax-Belgen zwaar onder vuur: “Schamen ons kapot”

Ajax kreeg een pandoering van jewelste in de Beker van Nederland. Het AZ van Maarten Martens zorgde ...

108
108
Coosemans schiet zichzelf in de voet: “Anderlecht moet ingrijpen"

De situatie rond Colin Coosemans bij RSC Anderlecht wordt penibel. De aanvoerder van Paars-Wit gaf ...

501
501
'Jutgla maakt na zes maanden alweer opvallende transfer'

Club Brugge nam vorige zomer afscheid van Ferran Jutgla, die na drie seizoenen de deur van het Jan ...

343
343
Red Flame breekt alle Belgische records met nieuwe transfer

Verrassend nieuws vanuit het Belgische vrouwenvoetbal. Daar is vandaag een nieuwe recordtransfer ...

88
88
'Castagne op weg naar zeer verrassende transfer'

Volgende zomer staat er een WK op het programma en dus is het voor verschillende (kandidaat-)Rode ...

176
176
De Mil benoemt hét manco bij Gent: "Topkerels, maar..."

Donderdagavond worden de kwartfinales van de Croky Cup afgesloten met een kraker tussen Anderlecht ...

91
91
Saliba doet krasse uitspraak over titelkansen Anderlecht

Deze week heeft het Belgische voetbalseizoen zich weer op gang getrokken na de winterstop. De ...

243
243
'Volgende smaakmaker weg bij Club? Roma meldt zich'

Club Brugge hoopt zich deze winter te versterken, maar voorlopig lijkt het vooral aan uitgaande ...

471
471
'AA Gent mikt hoog en gaat voor absolute toptransfer'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

418
418
'Stunttransfer Faes zorgt voor grote comeback bij Duivels'

Het WK begint stilaan te naderen. De Rode Duivels hopen komende zomer nog eens te verrassen en heel ...

186
186

Meer sportnieuws