'Hoofd Pirlo op kapblok: schokkende opvolger staat klaar'

door
'Hoofd Pirlo op kapblok: schokkende opvolger staat klaar'

Juventus is bezig aan een dramatisch seizoen en dreigt zelfs naast een Champions League-ticket te grijpen. Afgelopen weekend geraakte de Italiaanse kampioen zelfs niet voorbij stadsgenoot Torino (2-2). De inhaalwedstrijd van woensdag tegen SSC Napoli wordt dan ook van cruciaal belang voor de toekomst van coach Andrea Pirlo.


Het clubboegbeeld werd afgelopen zomer verrassend gepromoveerd tot nieuwe hoofdtrainer bij Juve, hij moest voor een nieuwe wind zorgen binnen de sportieve werking. Maar Pirlo slaagde er niet in om zijn ploeg op de rails te krijgen. En na een pijnlijke uitschakeling in de Champions League, dreigt de recordkampioen nu ook naast de top 4 te vallen in de Serie A. Indien er woensdag verloren wordt tegen Napoli, springen Dries Mertens en co over Juve naar de vierde stek.

Dat scenario zou het einde betekenen voor Pirlo, tenminste als we SportMediaset mogen geloven. Het medium stelt namelijk dat de oud-middenvelder zijn biezen mag pakken indien Juventus verliest van de Napolitanen. Om hem te vervangen zou Massimiliano Allegri opnieuw worden aangesteld. Die behaalde tussen 2014 en 2019 grote successen in Turijn, maar moest er toen opkrassen wegens 'te onaantrekkelijk spel'.

Sindsdien is het echter van kwaad naar erger gegaan voor de club. Sterke man Andrea Agnelli zou in Allegri dan ook de juiste man zien om op korte termijn resultaat te halen. Hij moet in staat zijn om tenminste de vierde plaats veilig te stellen. Agnelli droomt ondertussen van Zinedine Zidane, maar de Fransman staat momenteel aan het roer bij Real Madrid en een vroegtijdig vertrek lijkt daar uitgesloten.

LEES OOK: Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Denkt u dat een trainerswissel veel zou helpen voor Juve?

Meest recent

Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

32
32
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

62
62
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

117
117
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

202
202
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

264
264
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

100
100
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

82
82
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

178
178
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

539
539
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

205
205
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

749
749
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

197
197
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

131
131
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

161
161
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

244
244
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

667
667
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

70
70
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

382
382
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

331
331
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

187
187
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

436
436
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

206
206
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

74
74
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

56
56
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

332
332

Meer sportnieuws