De Mil ziet zorgen voor Club: "Bang afwachten wie zal kunnen spelen"

door
De Mil ziet zorgen voor Club:

Club Brugge heeft donderdagavond serieuze averij opgelopen. Niet alleen werd het op pijnlijke wijze uitgeschakeld in de Europa League door Dynamo Kiev na een late goal, het zag ook zijn lange lijst van afwezigen nog wat verder aandikken. Door corona waren Mitrovic, Denswil, Rits, Vanaken, Lang en De Ketelaere er al niet bij en daar kwam nog eens een blessure voor Bas Dost bij.


"Het is moeilijk in te schatten hoe zwaar zijn blessure is. We zullen dat morgen bekijken met de medische staf en hopen dat het allemaal meevalt", zegt De Mil daarover op de website van Club. De interim-coach maakt zich door de corona-uitbraak en de fysieke belasting van de voorbije week zorgen voor de match van zondag op AA Gent. "Het is bang afwachten wie er zal kunnen spelen. Morgen wordt er opnieuw getest, dus we zullen zien wie er beschikbaar is. Bovendien is het afwachten wie we fysiek kunnen klaarstomen."

Door de vele coronabesmettingen moest Club het de voorbije week met een smalle kern doen en dat eiste duidelijk zijn tol. Wellicht zal de vermoeidheid een grote rol gespeeld hebben in de blessure van Dost en in de slotfase tegen Kiev was ook duidelijk te zien hoe spelers als Nabil Dirar op hun adem aan het trappen waren. Het wordt bovendien afwachten of Club met nieuwe coronagevallen zal moeten afrekenen of juist spelers zal recupereren tegen Gent. Sowieso kan De Mil - of Philippe Clement als die hersteld blijkt - zondag wel weer rekenen op Tahith Chong, die Europees niet speelgerechtigd was.

LEES OOK: Club krijgt nu al goed nieuws voor allesbeslissende kraker

Zal Club de naweeën van deze match ook voelen in de competitie?

Meest recent

Scherpen velt hard oordeel na Bayern – Union

Union SG hield lang stand tegen Bayern München, maar in de tweede helft was het de ...

0
0
'Knaltransfer Carrasco: nieuwe topclub maakt contact'

Bij de Rode Duivels is Yannick Carrasco helemaal uit beeld verdwenen sinds het EK 2024. De ...

19
19
'Antwerp verrast en kaapt smaakmaker weg bij STVV'

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen en prijkt na 21 speeldagen zowaar op de tweede plaats in ...

186
186
Bizarre beelden: Openda krijgt klets in gezicht van trainer

Op sportief vlak konden de Belgen geen hoofdrol opeisen in de Champions League woensdagavond. Union ...

34
34
Club krijgt nu al goed nieuws voor allesbeslissende kraker

De league phase van de Champions League kent volgende week zijn orgelpunt. Club Brugge mag daarbij ...

330
330
'AA Gent dumpt volgende transferflop'

Het is voor AA Gent al een zeer drukke wintermercato geweest. Daarin wisten de Buffalo's met Hong al ...

220
220
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Maar bekijk glas halfvol"

Union heeft woensdagavond niet voor een stunt kunnen zorgen in de Champions League. De landskampioen ...

19
19
'Ajax aast op dubbele JPL-slag: twee oude bekenden'

Ajax speelt dit seizoen alweer geen kampioen in Nederland. PSV is oppermachtig. Ze willen wel de ...

55
55
Standard kraait victorie: "Het was Union of de Vurige Stede"

Standard was al zeer actief op de transfermarkt. De Luikenaars wisten onder meer Teddy Teuma terug ...

124
124
'Club Brugge voelt bui hangen: Onyedika staat voor exit'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Raphael ...

339
339
Kane en Kompany met straffe woorden voor Union

Union SG deed een stuk beter dan Club Brugge op het veld van Bayern München. Ze verloren met ...

170
170
'Eén detail doet Club dromen: Sels-stunt komt dichterbij'

Het keepersdebat bij Club Brugge is weer open — en ineens valt de naam Matz Sels. Eén ...

583
583
'Lukaku pusht: grote naam terug naar Anderlecht?'

Romelu Lukaku is spits bij Napoli en de Rode Duivels, maar het is duidelijk dat hij achter de ...

466
466
KRC Genk baalt enorm: straf verhaal over ex-jeugdproduct

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding. De Limburgers zijn wat dat betreft Belgische top en ...

219
219
Westerlo baalt: gegokt en toch wel verloren

We lieten het al iets voor de wintermercato weten: KVC Westerlo moet deze mercato spelers verkopen. ...

57
57
Hasi opgelucht: Sikan lost Anderlecht-knoop in één klap

RSC Anderlecht haalde Danylo Sikan weg bij Trabzonspor. Dat kostte RSCA een stevige som. Navraag ...

277
277
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

50
50
'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

823
823
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

193
193
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

145
145
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

55
55
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

310
310
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

389
389
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

98
98
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

241
241

Meer sportnieuws