In de Champions League neemt Real Madrid het volgende week op tegen Atalanta. Maar de Spaanse kampioen zal het allicht moeten doen zonder talisman Karim Benzema. De Franse aanvaller kampt, net als meer spelers van de Madrilenen, met een blessure.
Real-trainer Zinadine Zidane wil dan ook niets riskeren met zijn sterspeler. "We gaan geen risico nemen, het seizoen is nog lang en er zijn nog zoveel wedstrijden te spelen", stelde de trainer na de overwinning van zijn ploeg op Real Valladolid (0-1). "Als hij in orde is, reist hij met ons mee en zo niet, dan blijft hij thuis. Als het de finale van de Champions League of de laatste competitiewedstrijd van het seizoen zou zijn, dan was het een ander verhaal."
De topscorer van Real Madrid (17 doelpunten) heeft volgens Spaanse media last van een enkelblessure en ondergaat zondag een nieuwe scan om de ernst van de kwetsuur te analyseren. Aan de hand daarvan wordt bepaald of Big Benz mee voor de CL-wedstrijd tegen Atalanta Bergamo, die woensdagavond op het programma staat.
LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht wil stunten, Club zoekt in JPL’
Kobe K