'Henry staat voor opmerkelijke terugkeer naar Engeland'

door
'Henry staat voor opmerkelijke terugkeer naar Engeland'

Thierry Henry kan als speler een palmares voorleggen om duimen en vingers bij af te likken, maar als trainer liep het voor de Fransman tot dusver een pak moeizamer. Hij droeg wel mee aan het succes van de Rode Duivels op het WK 2018 als assistent van Roberto Martinez, maar zijn carrière als hoofdcoach kende daarna een desastreuze start bij AS Monaco. Sinds november 2019 is Henry aan de slag bij Montreal Impact, de club van technisch directeur Olivier Renard.


Maar daar zou hij binnenkort kunnen vertrekken, want verschillende Engelse media melden dat Henry voor een opmerkelijke terugkeer naar Engeland staat. Hij zou namelijk bovenaan het lijstje staan van AFC Bournemouth, dat op zoek is naar een nieuwe trainer na het ontslag van Jason Tindall twee weken geleden. Ook John Terry en Patrick Vieira werden al genoemd bij de Cherries, die vorig seizoen degradeerden uit de Premier League, maar Henry zou momenteel de topkandidaat zijn.

Het zou voor Henry zijn eerste trainersjob in Engeland zijn, nadat hij er als speler jarenlang furore maakte bij Arsenal. Bournemouth bezet na 29 gespeelde wedstrijden de zesde plaats in het Championship en is nog in de running voor promotie. Henry zou er onder meer Arnaut Danjuma (ex-Club Brugge) onder zijn hoede krijgen.

Zou dat een mooie job zijn voor Henry?

Meest recent

Odoi onmiddelijk weg bij Antwerp: directe oorzaak gekend

Antwerp FC nam deze zomer al afscheid van Toby Alderweireld (pensioen) en Tjaronn Chery (transfer ...

29
29
'Witte rook: Anderlecht heeft volgende zomeraanwinst beet'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op de eerste oefenwedstrijd van de voorbereiding. ...

28
28
'Jashari-gevecht barst uit voegen: nationale recordsom Club'

De kans wordt steeds groter dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord aan uitgaande ...

105
105
Gent ruikt miljoenenwinst: monstersom voor Malick Fofana?

KAA Gent rondde afgelopen weekend de komst van spits Wilfried Kanga af, maar mikt op nog meer ...

145
145
'Overmars zet zinnen op absolute parel: concurrentie enorm'

Royal Antwerp FC heeft héél dringend nood aan versterking. De sterkhouders blijven ...

137
137
'Real telt miljoenen neer: vierde Alonso-aanwinst binnen'

Real Madrid wil zich vrijdagavond als groepswinnaar plaatsen voor de volgende ronde van het WK voor ...

130
130
'Hjulsager verlaat AA Gent: nieuwe club bekend'

Bij AA Gent volgt er een stevige schoonmaak. De Buffalo’s lieten al een aantal spelers gaan, ...

272
272
Done deal: ‘Kuyt gaat na Beerschot verrassende uitdaging aan’

Dirk Kuyt werd met Beerschot kampioen in de Challenger Pro League, maar de Nederlander degradeerde ...

51
51
Leko komt met opvallende uitspraken over Antwerp én Standard

Ivan Leko staat volgend seizoen aan het roer bij KAA Gent. De Buffalo’s wisten de Kroaat over ...

224
224
'Anderlecht beslist: deze aanwinsten zijn op komst'

RSC Anderlecht is nog lang niet klaar op de transfermarkt. De Brusselaars waren al actief, maar ...

836
836
Bom in Frankrijk: Lyon teruggezet naar de Ligue 2

Zeer straf nieuws vanuit Frankrijk. Daar is de Franse topclub Olympique Lyon teruggezet naar de ...

746
746
KV Kortrijk haalt weer Belgische smaakmaker in huis

KV Kortrijk is heel erg actief op de transfermarkt. De Kerels trekken vooral de Belgische kaart in ...

206
206
Union SG kondigt het aan: "Hij blijft!"

Union SG liet onlangs weten dat Promise David ook volgend jaar in het Dudenpark zal spelen en hij ...

95
95
Coorevits in shock: “Wat ik toen hoorde, was pure horror”

Annelien Coorevits bouwt al geruime tijd aan een knappe carrière in de media. De blondine ...

146
146
Leko uit transferwens: "Hij mag altijd naar AA Gent komen"

Ivan Leko was plots heel overtuigd na een gesprek met AA Gent. Weg Royal Antwerp FC en Standard. ...

475
475
'Op randje van ontploffen: Club saboteert Nielsen-deal'

Club Brugge lijkt het transferverhaal rond Casper Nielsen eigenhandig de nek om te wringen. Ondanks ...

778
778
'Jupiler Pro League-club gaat voluit voor assistkoning'

De mercato is officieel nog niet begonnen, maar het regent al transfers. In de Jupiler Pro League ...

85
85
'Anderlecht ziet miljoenenbod geweigerd worden'

RSC Anderlecht is op zoek naar versterking. Ze haalden al drie nieuwe jongens, maar daar stopt het ...

302
302
Miljoenen van Sneijder? Yolanthe doorbreekt het stilzwijgen

De pijnlijke scheiding tussen Wesley Sneijder en Yolanthe Cabau, nu enkele jaren geleden, blijft ...

51
51
'STVV krijgt goed én slecht transfernieuws te verwerken'

Bij STVV waren ze al heel actief op de transfermarkt. De Kanaries staan al best ver en de Limburgers ...

174
174
Antwerp bevestigt: vijf vertrekkers, één verrassende transfer

Ook bij Antwerp FC zit het tussenseizoen erop. Woensdag zal nieuwe hoofdcoach Stef Wils de eerste ...

501
501
Dansend door de storm: Ruben Van Gucht provoceert opnieuw

Ruben Van Gucht is een naam en figuur die de laatste jaren vlot over de tongen gaat. De ...

121
121
'Stroeykens richting uitgang: pittige transfersom genoemd'

RSC Anderlecht haalde inmiddels al een drietal versterkingen voor het komende seizoen in huis. Daar ...

709
709
Lukaku en Evenepoel: jeugdgeheim komt aan het licht

Romelu Lukaku is ondertussen al een eeuwigheid de onbetwiste aanvalsleider bij de Rode Duivels. Het ...

77
77
'Monstertransfer Ardon Jashari: nieuwe details bekend'

De kans dat Club Brugge erin zal slagen om Ardon Jashari langer te houden, hebben opnieuw een flinke ...

1110
1110

Meer sportnieuws