'Club Brugge ziet bijna 20 miljoen door de vingers glippen'

door
'Club Brugge ziet bijna 20 miljoen door de vingers glippen'

Jarenlang was AC Milan in verval, maar nu lijkt de traditieclub er stilaan eindelijk weer bovenop te komen. Na 21 speeldagen pronken de Rossoneri immers nog altijd bovenaan het klassement in de Serie A en maken ze dus kans op een eerste Scudetto sinds 2011. In de tussentijd maakt clubicoon en sportief directeur reeds werk van de toekomst.


Hoog op het verlanglijstje van de voormalige topverdediger prijkt een opvolger om in zijn schoenen te treden. Daarbij is hij nu uitgekomen bij Feyenoord-steunpilaar Marcos Senesi. De 23-jarige Argentijn wordt al langer aan Serie A-grootmacht AS Roma gelinkt, maar nu zou dus ook Milan op de markt zijn voor hem. Senesi maakt een stormachtige ontwikkeling door in Rotterdam en werd zelfs al in één adem genoemd met Real Madrid. In de Kuip hoopt men bijna 35 miljoen euro vangen voor de linkspoot, al lijkt dat ietwat te hoog gegrepen.

UPDATE 09/02
35 miljoen lijkt er inderdaad niet in te zitten, maar volgens Italiaanse media is AC Milan wel bereid om 25 miljoen vrij te maken voor de komst van Senesi. Die zou zo het clubrecord van Dirk Kuyt, destijds voor 18 miljoen naar Liverpool, vlotjes van de tabellen vegen en na twee jaar een winst van bijna 20 miljoen opleveren. In de zomer van 2019 plukte Feyenoord hem tenslotte nog voor zeven miljoen weg bij San Lorenzo.

Op dat moment had ook Club Brugge de Argentijn in het vizier als eventuele opvolger van Stefano Denswil, maar werd er uiteindelijk gekozen voor de goedkopere en meer ervaren Simon Deli. In eerste instantie een voltreffer, tot hij dit seizoen een terugval kende. Intussen zit de Ivoriaan opnieuw bij Slavia Praag, terwijl Senesi dus de top bestormt. In de kantoren van Westkapelle zal dan ook toch eens gevloekt worden.

LEES OOK: Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Denkt u dat Senesi een topper wordt?

Meest recent

'Kassa, kassa voor Zulte Waregem: strijd barst los'

Zulte Waregem gaat wellicht nog een uitgaande miljoenentransfer afronden. De interesse in een van de ...

9
9
'Anderlecht ruikt toptransfer: miljoenendeal onderweg'

RSC Anderlecht hoopt deze mercato toch een speler voor een aantal miljoenen euro’s te ...

74
74
'Anderlecht krijgt concurrentie: Club en Inter melden zich'

Anderlecht heeft nog heel veel werk om zich te versterken deze winter te versterken. Er liggen nog ...

105
105
'Transferdompers voor Club én Cercle Brugge'

De wintermercato is intussen al bijna halfweg, maar het is nog wachten op het échte vuurwerk ...

41
41
Japans talent voor Gent, Standard haalt jeugdproduct terug

Het echte transfergeweld moet nog losbarsten in de Jupiler Pro League, maar dat betekent niet dat de ...

31
31
'Overmars richt zijn pijlen op Chelsea-flop'

Antwerp plaatste zich dinsdagavond voor de halve finale van de Croky Cup na een thriller tegen La ...

77
77
'Club Brugge heeft nieuwe Stankovic al in vizier'

Bij Club Brugge zal de transfermolen de komende maanden ongetwijfeld weer volop draaien. Met Kaye ...

194
194
'STVV slaat fraaie transferslag bij Beerschot'

Halfweg het seizoen blijkt STVV dé revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries prijken ...

146
146
'Soap escaleert: Nainggolan en Lokeren op ramkoers'

Er zal deze maand in de Challenger Pro League ongetwijfeld heel wat bewegen. Het meest besproken ...

206
206
Hasi spreekt klare taal over contractsaga Coosemans

Anderlecht viel vorig weekend ook in de prijzen op het Gala van de Gouden Schoen. Nathan De Cat werd ...

145
145
Westerlo haalt vervanger Yow nu al binnen

Bij Westerlo belooft het alweer een drukke mercato te worden. De Kemphanen zien deze maand wellicht ...

32
32
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest Angulo, STVV sluit dubbele deal'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

313
313
Van den Brom zorgt voor ophef: “Stelletje slappe lullen!”

John van den Brom heeft een verleden op de Belgische velden als coach van RSC Anderlecht en KRC ...

82
82
Niet enkel in België: Guardiola verwoest arbitrage én VAR

Manchester City nam het in de heenwedstrijd van de halve finale van de FA Cup op in en tegen ...

58
58
Het beeld van de Croky Cup: Bayat explodeert door VAR

Club Brugge kreeg in de Croky Cup een mokerslag van jewelste. Sporting Charleroi zette de winnaar ...

121
121
Oosting duwt door: twee spelers mogen niet weg

Bij Royal Antwerp FC zijn het naast het veld zware tijden. Zeno Van den Bosch trekt na het seizoen ...

302
302
Burgess deelt flinke waarschuwing uit aan Club Brugge & co

Union SG speelde zijn beste matchen in de Champions League, waar ze het spel niet moeten maken. In ...

213
213
RAFC-fan Tom Waes laat masker vallen: schaamte, pijn en twijfel

Tom Waes schittert weer op het grote scherm. De Antwerp-fan was deze week nog te zien in het ...

77
77
Kerk verklaart bloedvorm én nieuwe wind bij Antwerp

Het was zwoegen en zweten, maar Royal Antwerp FC plaatste zich ten koste van La Louvière voor ...

192
192
Zomeraanwinst weg bij KV Mechelen, Boufal vindt nieuwe club

De transfermarkt draait op volle toeren. Er worden veel transfers afgerond. Met daarbij KV Mechelen ...

128
128
Ajax slaat toe en heeft 'iconische' transfer helemaal beet

Ajax is een ploeg die al een aantal jaren op de dool is. Ook dit seizoen zullen ze geen kampioen ...

63
63
Belabberde prestatie Club Brugge: Leko onthult dé reden

Club Brugge blijft bijzonder wisselvallig voor de dag komen dit seizoen. Ze verloren kansloos met ...

798
798
Verrassing bij Anderlecht: "Hij wordt vaste basisspeler"

RSC Anderlecht heeft de voorbije jaren erg moeilijke periodes gehad, zowel op sportief als ...

945
945
"Hij was onzichtbaar" - drie buizen na bekerfiasco Club

Voor Club Brugge is de tweede helft van het seizoen van start gegaan met een fiasco. De ...

478
478
Bayat zorgt voor nieuwe stunt vlak na beker-exploot Charleroi

Sporting Charleroi is met een grote stunt aan de tweede seizoenshelft begonnen. De Carolo's ...

135
135

Meer sportnieuws