Cercle Brugge presenteerde met Yves Vanderhaeghe zijn nieuwe trainer, die de Vereniging naar het behoud in de Jupiler Pro League moet loodsen. De Vereniging haalde daarvoor de voorbije weken ook nog enkele aanwinsten binnen. Onder meer Kevin Denkey, Hannes Van der Bruggen en Strahinja Pavlovic streken neer in het Jan Breydelstadion. Maar Cercle greep ook mis.
Zo onthult MedioTiempo dat de Bruggelingen ook tevergeefs probeerden om Santiago Muñoz binnen te halen. De 18-jarige spits werd in de VS geboren, maar komt uit voor de Mexicaanse nationale jeugdelftallen. Zijn club Santos Laguna wou hem echter niet laten vertrekken, want hij is er net aan het doorbreken. Hij maakte in oktober zijn debuut voor het eerste elftal en maandag scoorde hij in zijn tweede invalbeurt zijn eerste goal als prof.
Voorzitter Dante Elizalde bevestigt dat er Belgische interesse was voor het jonge talent. Dat Cercle in Mexico uitkwam in zijn zoektocht naar versterking, is niet onlogisch. Met Carlos Aviña hebben ze sinds kort immers een Mexicaanse technisch directeur in dienst.
LEES OOK: Cercle Brugge aan zet: weldra akkoord met AA Gent?
Jannick Lanckriet