Gelukkig is het EK nog een eindje weg, want het lijstje met geblesseerde Rode Duivels neemt stilaan stevige proporties aan. Zo liggen momenteel onder andere Kevin De Bruyne, Thorgan Hazard, Thomas Meunier, Dennis Praet, Timothy Castagne, Jason Denayer en vooral Axel Witsel in de lappenmand. Mogelijk mogen we daar binnenkort ook Eden Hazard weer aan toevoegen.
Spaanse media melden immers hoe de 30-jarige winger van Real Madrid dinsdag niet op het trainingsveld verscheen. Gezien zijn blessuregeschiedenis in Bernabéu, waar onze landgenoot de hoge verwachtingen mede daardoor nog niet kon inlossen, gingen de alarmbellen in Spanje daardoor meteen af. Naar verluidt zou er echter niks ernstigs aan de hand zijn, en sloeg de aanvoerder van de Rode Duivels louter uit voorzorg een training over. Al zou hij komend weekend volgens andere bronnen mogelijk toch niet in actie komen omwille van "vermoeide spieren".
UPDATE 03/02
De zorgen om Hazard blijken dus toch wat voorbarig geweest te zijn, want Marca meldt dat onze landgenoot woensdag alweer op het trainingsveld stond bij Real Madrid. Dinsdag trainde hij individueel in de fitness omdat hij kampte met vermoeide spieren. Een dag later is Hazard dus weer klaar voor de dienst, wat lijkt te betekenen dat hij komend weekend tegen Huesca ook gewoon zal kunnen spelen.
LEES OOK:
Florentino Perez dropt bommetje bij Real Madrid