Wereldkampioen Khedira verlaat Juve voor Bundesliga

door
Wereldkampioen Khedira verlaat Juve voor Bundesliga

Sami Khedira keert na elf jaar terug in de Bundesliga. Na een buitenlandse periode bij Real Madrid en Juventus gaat de 33-jarige middenvelder aan de slag bij Hertha BSC. De transfer werd beklonken op Deadline Day, hij zal met het rugnummer 28 gaan spelen in de hoofdstad.


Hertha haalt daarmee een Duitse grootheid binnen die wereldkampioen werd, de Champions League won, zeven nationale titels en een legio andere prijzen. Ondanks zijn reputatie kwam de middenvelder de laatste seizoenen steeds minder aan spelen toe en was hij in de huidige jaargang bij de Oude Dame helemaal uit de gratie. Een wintertransfer hing daardoor in de lucht. De 77-voudig international wilde graag terug naar eigen land en vindt nu onderdak bij de nummer vijftien van de competitie.

"Ik voel me fysiek erg goed en wil het team graag helpen met de ervaring die ik de afgelopen jaren heb opgedaan en Hertha BSC naar meer sportief succes leiden", laat Khedira weten op de website van zijn nieuwe werknemer, waar hij dus flink aan de bak kan. Hij krijgt onder meer de Belgen Dodi Lukebakio en Dedryck Boyata als ploeggenoten. Met Nemanja Radonjic haalde Hertha overigens ook een extra flankaanvaller weg bij Olympique Marseille.

LEES OOK: Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

Lukebakio moet stilaan een nieuwe stap zetten in zijn carrière ...

Meest recent

Zorgenkind ondanks zege Anderlecht: kranten geven 4 op 10

Voor het eerst sinds 13 december heeft RSC Anderlecht nog een competitiewedstrijd kunnen winnen. ...

29
29
Grote zorgen Lukaku, De Bruyne: Conte doet boekje open

Eind volgende maand trekken de Rode Duivels naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage ...

33
33
‘Club Brugge bereidt schoktransfer voor’

Club Brugge roert zich in Duitsland — en dat maakt daar nu al heibel. Blauw-Zwart mikt op een ...

88
88
Genk schrikt op: eerste verdict na akelig beeld Karetsas

KRC Genk heeft zondagnamiddag flinke averij opgelopen in de strijd om een deelname aan de Champions' ...

85
85
'Trainersdossier op zijn kop: wending Anderlecht compleet'

RSC Anderlecht heeft voor het eerst sinds 13 december nog eens een competitiematch kunnen winnen en ...

212
212
Westerlo mag plots dromen: "De Champions' Play-Off?"

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de top zes in de ...

63
63
Zeer verrassende transferwending Thorgan Hazard?

Anderlecht zat de voorbije weken met een stevig spitsenprobleem. Met Adriano Bertaccini, Mihajlo ...

272
272
Moreira maakt einde aan indrukwekkende reeks van ex-club

Zondagavond stond er in de Ligue 1 nog een interessante affiche op het programma. Olympique Lyon zag ...

33
33
Taravel waarschuwt Anderlecht na cruciale zege

Anderlecht heeft zondag eindelijk nog eens gewonnen in de competitie. Op het veld van Zulte Waregem ...

245
245
Cornelis eerlijk: "Onze kansen op PO1 gehypothekeerd"

Een tijdlang leek Charleroi nog op weg naar een geweldig seizoen, maar op twee weken tijd is de ...

39
39
'Real Madrid verbaast en wil bij Club Brugge shoppen'

Club Brugge zal in de zomer ongetwijfeld weer enkele van zijn goudhaantjes moeten afstaan. Dankzij ...

509
509
Frustraties bij Essevee: "Dit resultaat is wreed"

Anderlecht heeft zondag voor de eerste keer in meer dan twee maanden nog eens een ...

179
179
Hazard 'verontschuldigt' zich na hattrick: "Maar vroeger..."

Anderlecht heeft zondag een broodnodige overwinning gepakt. Het wist eindelijk zijn slechte reeks in ...

180
180
Westerlo deelt Charleroi mokerslag uit in strijd om top zes

Charleroi had zondagavond een gouden zaak kunnen doen in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

59
59
Eredivisie is hot: hoe Sterling zeker geen uitzondering is

De Nederlandse Eredivisie is niet spannend, want PSV is er heer en meester. Wat ook opvalt: er ...

73
73
Sterke Hazard bezorgt Anderlecht zege in vreemde match

RSC Anderlecht kon een zeer goede zaak doen door de nederlagen van KRC Genk en AA Gent. Maar dan ...

193
193
KV Mechelen doet enorm goede zaak: "Grote stap"

KV Mechelen won met 0-2 op het veld van La Louvière en deed zo een zeer goede zaak door de ...

171
171
Standard mag weer dromen: "Nog steeds mogelijk"

Standard pakte zijn laatste kans voor de top zes door zeer knap met 0-3 te winnen van KRC Genk. Een ...

85
85
‘Club Brugge beeft: speler duwt afscheid keihard door’

Club Brugge voelt de druk stijgen in een transferdossier dat plots weer op scherp staat. In Spanje ...

233
233
'Ruben Van Gucht in shock: straffe bekentenis blijft hangen'

Hij was nog maar net terug uit de zon, maar op Radio 2 hing meteen een geladen sfeer. In de studio ...

335
335
Arsenal vernedert Tottenham in eigen huis

In de Premier League stond er met Tottenham-Arsenal een héél interessante match op het ...

48
48
Anderlecht scoort aan lopende band: "Zo oneerlijk!"

Zulte Waregem en RSC Anderlecht begonnen om 18u30 aan hun match aan de Gaverbeek. De eerste 45 ...

259
259
Complete offday KRC Genk: Hayen geeft dé oorzaak

KRC Genk is zondagmiddag stevig van zijn roze wolk gedonderd. Na vijf opeenvolgende overwinningen, ...

244
244
Madrileense kater nog groter: Barça neemt macht weer over

Na 25 speeldagen is het opnieuw FC Barcelona dat bovenaan het klassement staat in La Liga. De ...

42
42
'Trainersbom RSCA: contact met Deense kampioenenmaker'

RSC Anderlecht nam exact drie weken geleden afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach en heeft nog ...

422
422

Meer sportnieuws