TRANSFERUURTJE: 'Antwerp strikt fraaie aanwinst, vertrek Dennis in de maak'

331 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp strikt fraaie aanwinst, vertrek Dennis in de maak'

De wintermercato heeft zijn poorten inmiddels officieel geopend. En ondanks de gevolgen van de coronacrisis worden toch weer een pak transacties verwacht in binnen- en buitenland, bovendien kunnen spelers met een aflopend contract nu al onderhandelen over een zomertransfer. VoetbalNieuws zet al deze geruchten en belangrijkste afgeronde deals dagelijks voor u op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Antwerp heeft deze maand nog geen transfers gedaan, maar er zou weldra weleens een fraaie aanwinst kunnen neerstrijken op de Bosuil. Antwerp zou namelijk werk maken van de komst van Adolfo Gaich, een jaar geleden nog in beeld bij Club. De Argentijnse spits komt tegenwoordig amper aan de bak bij CSKA Moskou en zou voor de rest van het seizoen gehuurd worden met aankoopoptie.



Bij Club Brugge nemen ze na Krépin Diatta mogelijk ook afscheid van Emmanuel Dennis. Club zou namelijk een bod binnengekregen hebben van FC Köln, dat de flankaanvaller voor de rest van het seizoen zou willen huren. De gesprekken tussen de clubs zouden alvast aan de gang zijn en Club zou al groen licht gegeven hebben.

Een extra flankaanvaller zal zeker welkom zijn als Dennis vertrekt en daarvoor zou Facundo Pellistri nog steeds in beeld zijn. De jonge winger van Manchester United heeft echter ook een aanbod van Celta Vigo op zak. Ook een andere Spaanse club zou nog interesse geven. Celta zou overigens ook Thomas Henry (OHL) op zijn lijstje hebben staan.



Anderlecht staat op het punt om Mustapha Bundu alweer te laten vertrekken. De flankaanvaller staat dicht bij een uitleenbeurt aan FC Kopenhagen. De Denen zouden hem voor de rest van het seizoen huren en over een aankoopoptie van 2,5 miljoen euro beschikken. Ook Bubacarr Sanneh keert terug naar Denemarken, hij wordt verhuurd aan Aarhus.

Voor Ognjen Vranjes vindt Anderlecht nog geen oplossing. De verdediger werd aangeboden bij een pak clubs, maar voorlopig hapt niemand. Onder meer Charleroi bedankte voor de mogelijkheid om de Bosnische verdediger over te nemen.



KRC Genk neemt ook afscheid van een overbodige speler. Het zou een akkoord bereikt hebben met FC Nürnberg omtrent een overgang van Mats Moller Daehli. De middenvelder zou tot het einde van het seizoen verhuurd worden.

KV Kortrijk zou op het punt staan een fraaie transfer af te ronden. Het zou Ante Palaversa, vorig seizoen nog smaakmaker bij KVO, definitief overnemen van Manchester City. De Kroatische middenvelder kwam dit seizoen niet aan de bak bij Getafe en zou voor anderhalf jaar gaan tekenen.



Bij AA Gent blijft Roman Yaremchuk interesse genieten van AS Roma. De Buffalo's willen echter niet meewerken aan een vertrek. Roma zou bereid zijn om maar liefst 12 miljoen euro op tafel te leggen, maar zelfs daar wil Gent niet van weten.

BUITENLAND

Mohamed Salah flirtte de voorbije maanden al met een vertrek bij Liverpool. Dat lijkt nu nog wat dichterbij te komen, want Liverpool zou zijn contractverlenging niet helemaal bovenaan het prioriteitenlijstje gezet hebben. Eerst zou Liverpool  Virgil van Dijk langer willen vastleggen, pas daarna zou Salah aan de beurt zijn.

LEES OOK: 'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Denk je dat Dennis in de Bundesliga zich kan herpakken?

Meest recent

'Anderlecht laat Huerta gaan: prijskaartje bekend'

Naar eigen zeggen heeft RSC Anderlecht geen geduld tot het WK voorbij is om toe te slaan op de ...

78
78
'Witte rook in Genk: eerste zomeraanwinst een feit'

Dimitri de Condé verbond vorige week zijn toekomst nog eens tien jaar langer aan KRC Genk. ...

71
71
'Sibierski schiet in actie: Anderlecht mikt op stunt'

RSC Anderlecht gaat een al even drukke als onzekere zomer tegemoet. Terwijl het wemelt van de ...

130
130
Nilsson lucht hart: "Coach mocht mij niet opstellen"

Om de vele vertrekkers hun schoenen te vullen, rekent Club Brugge straks ongetwijfeld deels op ...

183
183
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

209
209
'Uittocht Anderlecht: Huerta op zucht van straffe transfer'

RSC Anderlecht speurt momenteel volop naar een nieuwe hoofdtrainer. Ondertussen is sportief ...

326
326
'Post-Guardiola tijdperk: City vuurt transferraket af'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

73
73
'Club richting recordtransfer: United onderneemt actie'

Club Brugge zag Aleksandar Stankovic vorige week voor een vaste som van 23 miljoen euro terugkeren ...

605
605
'Nieuwe trainer Anderlecht: buitenlandse naam op tafel'

Op maandag 22 juni staat bij RSC Anderlecht de eerste training van de voorbereiding gepland. ...

670
670
Daags voor openingsmatch: FIFA voert drastische WK-verandering door

Aanstaande donderdag is het eindelijk zover: dan wordt het wereldkampioenschap 2026 op gang getrapt. ...

355
355
Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht speurt opnieuw naar snelheid op de flank en komt uit bij een jonge bekerheld. Hij past in ...

456
456
Eriksen komt zelf met update: wat met toekomst?

Christian Eriksen maakte in 2020 al een hartstilstand mee tijdens het EK en sindsdien speelt de ...

72
72
‘Alarm vlak voor WK: openingsmatch plots op losse schroeven’

Het WK gaat donderdagavond van start, maar de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika zorgt plots ...

217
217
Tielemans maakt fans warm voor WK met erg straffe taal

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder van de Rode Duivels én de ...

78
78
KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

122
122
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

563
563
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

730
730
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

234
234
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

177
177
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

193
193
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

447
447
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

118
118
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

128
128
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

200
200
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

640
640

Meer sportnieuws