TRANSFERUURTJE: 'Antwerp strikt fraaie aanwinst, vertrek Dennis in de maak'

door
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp strikt fraaie aanwinst, vertrek Dennis in de maak'

De wintermercato heeft zijn poorten inmiddels officieel geopend. En ondanks de gevolgen van de coronacrisis worden toch weer een pak transacties verwacht in binnen- en buitenland, bovendien kunnen spelers met een aflopend contract nu al onderhandelen over een zomertransfer. VoetbalNieuws zet al deze geruchten en belangrijkste afgeronde deals dagelijks voor u op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Antwerp heeft deze maand nog geen transfers gedaan, maar er zou weldra weleens een fraaie aanwinst kunnen neerstrijken op de Bosuil. Antwerp zou namelijk werk maken van de komst van Adolfo Gaich, een jaar geleden nog in beeld bij Club. De Argentijnse spits komt tegenwoordig amper aan de bak bij CSKA Moskou en zou voor de rest van het seizoen gehuurd worden met aankoopoptie.



Bij Club Brugge nemen ze na Krépin Diatta mogelijk ook afscheid van Emmanuel Dennis. Club zou namelijk een bod binnengekregen hebben van FC Köln, dat de flankaanvaller voor de rest van het seizoen zou willen huren. De gesprekken tussen de clubs zouden alvast aan de gang zijn en Club zou al groen licht gegeven hebben.

Een extra flankaanvaller zal zeker welkom zijn als Dennis vertrekt en daarvoor zou Facundo Pellistri nog steeds in beeld zijn. De jonge winger van Manchester United heeft echter ook een aanbod van Celta Vigo op zak. Ook een andere Spaanse club zou nog interesse geven. Celta zou overigens ook Thomas Henry (OHL) op zijn lijstje hebben staan.



Anderlecht staat op het punt om Mustapha Bundu alweer te laten vertrekken. De flankaanvaller staat dicht bij een uitleenbeurt aan FC Kopenhagen. De Denen zouden hem voor de rest van het seizoen huren en over een aankoopoptie van 2,5 miljoen euro beschikken. Ook Bubacarr Sanneh keert terug naar Denemarken, hij wordt verhuurd aan Aarhus.

Voor Ognjen Vranjes vindt Anderlecht nog geen oplossing. De verdediger werd aangeboden bij een pak clubs, maar voorlopig hapt niemand. Onder meer Charleroi bedankte voor de mogelijkheid om de Bosnische verdediger over te nemen.



KRC Genk neemt ook afscheid van een overbodige speler. Het zou een akkoord bereikt hebben met FC Nürnberg omtrent een overgang van Mats Moller Daehli. De middenvelder zou tot het einde van het seizoen verhuurd worden.

KV Kortrijk zou op het punt staan een fraaie transfer af te ronden. Het zou Ante Palaversa, vorig seizoen nog smaakmaker bij KVO, definitief overnemen van Manchester City. De Kroatische middenvelder kwam dit seizoen niet aan de bak bij Getafe en zou voor anderhalf jaar gaan tekenen.



Bij AA Gent blijft Roman Yaremchuk interesse genieten van AS Roma. De Buffalo's willen echter niet meewerken aan een vertrek. Roma zou bereid zijn om maar liefst 12 miljoen euro op tafel te leggen, maar zelfs daar wil Gent niet van weten.

BUITENLAND

Mohamed Salah flirtte de voorbije maanden al met een vertrek bij Liverpool. Dat lijkt nu nog wat dichterbij te komen, want Liverpool zou zijn contractverlenging niet helemaal bovenaan het prioriteitenlijstje gezet hebben. Eerst zou Liverpool  Virgil van Dijk langer willen vastleggen, pas daarna zou Salah aan de beurt zijn.

LEES OOK: Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Denk je dat Dennis in de Bundesliga zich kan herpakken?

Meest recent

'Bom bij Club Brugge: Rigaux richting Feyenoord?'

Momenteel eist de titelrace uiteraard nog alle aandacht op bij Club Brugge, maar nadien zijn de ogen ...

32
32
Vanhaezebrouck verrast: "Union moet Boterberg bedanken"

Dankzij de 2-1 nederlaag tegen STVV gaf Union afgelopen weekend de koppositie uit handen. Achteraf ...

40
40
Pro League in paniek: vlammend statement AA Gent

Dinsdag stond tijdens de Algemene Vergadering van de Pro League opnieuw de discussie omtrent het ...

166
166
'Zorgenkind bij Anderlecht: zware gevolgen voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

101
101
"Competitievervalsing" - Club drastisch bevoordeeld in titelstrijd?

Met nog vier speeldagen te gaan is het momentum in de titelstrijd volledig gekanteld in het voordeel ...

437
437
'Superaanwinst Kompany: Bayern presenteert vijfjarig contract'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

76
76
Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

De titelstrijd heeft een wending gekregen afgelopen speeldag. Union SG ging onderuit tegen STVV en ...

124
124
Goots geeft Antwerp gouden transferraad: “Hem halen”

Royal Antwerp FC leek weer volop mee te doen voor winst in de Europe Play-Offs, maar afgelopen ...

184
184
Zeno Debast gaat viraal met ongeziene own-goal

Zeno Debast stond de afgelopen weken weer in de basis bij Sporting CP. Ook tegen Vitoria Guimaraes ...

77
77
Makelaar Lukaku dropt grote hint over toekomst

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kampt dit seizoen met veel blessureleed en ook ...

136
136
‘Wéér jackpot Union SG: smaakmaker flirt met knaller’

Union SG heeft de leiding afgelopen speeldag afgegeven aan Club Brugge. De Brusselse club mist al ...

83
83
Nozawa slaat ferm op tafel bij Antwerp: “Mag nooit!”

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. Op de Bosuil werd ...

152
152
Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Manchester City kreeg een uppercut in de Premier League. The Cityzens speelden 3-3 gelijk tegen ...

59
59
Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

39
39
KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

KV Mechelen boekte afgelopen speeldag een eerste overwinning in de Champions Play-Offs. Malinwa mag ...

256
256
Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Thibaut Courtois ligt in de lappenmand bij Real Madrid, maar de doelman lijkt op de weg terug. Ook ...

94
94
Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

359
359
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

361
361
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

103
103
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

201
201
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

391
391
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

186
186
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

393
393
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

160
160
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

395
395

Meer sportnieuws