TRANSFERUURTJE: 'Antwerp strikt fraaie aanwinst, vertrek Dennis in de maak'

331 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp strikt fraaie aanwinst, vertrek Dennis in de maak'

De wintermercato heeft zijn poorten inmiddels officieel geopend. En ondanks de gevolgen van de coronacrisis worden toch weer een pak transacties verwacht in binnen- en buitenland, bovendien kunnen spelers met een aflopend contract nu al onderhandelen over een zomertransfer. VoetbalNieuws zet al deze geruchten en belangrijkste afgeronde deals dagelijks voor u op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Antwerp heeft deze maand nog geen transfers gedaan, maar er zou weldra weleens een fraaie aanwinst kunnen neerstrijken op de Bosuil. Antwerp zou namelijk werk maken van de komst van Adolfo Gaich, een jaar geleden nog in beeld bij Club. De Argentijnse spits komt tegenwoordig amper aan de bak bij CSKA Moskou en zou voor de rest van het seizoen gehuurd worden met aankoopoptie.



Bij Club Brugge nemen ze na Krépin Diatta mogelijk ook afscheid van Emmanuel Dennis. Club zou namelijk een bod binnengekregen hebben van FC Köln, dat de flankaanvaller voor de rest van het seizoen zou willen huren. De gesprekken tussen de clubs zouden alvast aan de gang zijn en Club zou al groen licht gegeven hebben.

Een extra flankaanvaller zal zeker welkom zijn als Dennis vertrekt en daarvoor zou Facundo Pellistri nog steeds in beeld zijn. De jonge winger van Manchester United heeft echter ook een aanbod van Celta Vigo op zak. Ook een andere Spaanse club zou nog interesse geven. Celta zou overigens ook Thomas Henry (OHL) op zijn lijstje hebben staan.



Anderlecht staat op het punt om Mustapha Bundu alweer te laten vertrekken. De flankaanvaller staat dicht bij een uitleenbeurt aan FC Kopenhagen. De Denen zouden hem voor de rest van het seizoen huren en over een aankoopoptie van 2,5 miljoen euro beschikken. Ook Bubacarr Sanneh keert terug naar Denemarken, hij wordt verhuurd aan Aarhus.

Voor Ognjen Vranjes vindt Anderlecht nog geen oplossing. De verdediger werd aangeboden bij een pak clubs, maar voorlopig hapt niemand. Onder meer Charleroi bedankte voor de mogelijkheid om de Bosnische verdediger over te nemen.



KRC Genk neemt ook afscheid van een overbodige speler. Het zou een akkoord bereikt hebben met FC Nürnberg omtrent een overgang van Mats Moller Daehli. De middenvelder zou tot het einde van het seizoen verhuurd worden.

KV Kortrijk zou op het punt staan een fraaie transfer af te ronden. Het zou Ante Palaversa, vorig seizoen nog smaakmaker bij KVO, definitief overnemen van Manchester City. De Kroatische middenvelder kwam dit seizoen niet aan de bak bij Getafe en zou voor anderhalf jaar gaan tekenen.



Bij AA Gent blijft Roman Yaremchuk interesse genieten van AS Roma. De Buffalo's willen echter niet meewerken aan een vertrek. Roma zou bereid zijn om maar liefst 12 miljoen euro op tafel te leggen, maar zelfs daar wil Gent niet van weten.

BUITENLAND

Mohamed Salah flirtte de voorbije maanden al met een vertrek bij Liverpool. Dat lijkt nu nog wat dichterbij te komen, want Liverpool zou zijn contractverlenging niet helemaal bovenaan het prioriteitenlijstje gezet hebben. Eerst zou Liverpool  Virgil van Dijk langer willen vastleggen, pas daarna zou Salah aan de beurt zijn.

LEES OOK: 'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

Denk je dat Dennis in de Bundesliga zich kan herpakken?

Meest recent

Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

48
48
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

49
49
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

498
498
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

44
44
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

33
33
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

49
49
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

50
50
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

127
127
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

225
225
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

232
232
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

401
401
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

877
877
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

135
135
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

771
771
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

201
201
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

610
610
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

206
206
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

63
63
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

186
186
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

161
161
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

979
979
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

599
599
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

211
211
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

74
74
'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

41
41

Meer sportnieuws