TRANSFERUURTJE: 'Antwerp strikt fraaie aanwinst, vertrek Dennis in de maak'

door
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp strikt fraaie aanwinst, vertrek Dennis in de maak'

De wintermercato heeft zijn poorten inmiddels officieel geopend. En ondanks de gevolgen van de coronacrisis worden toch weer een pak transacties verwacht in binnen- en buitenland, bovendien kunnen spelers met een aflopend contract nu al onderhandelen over een zomertransfer. VoetbalNieuws zet al deze geruchten en belangrijkste afgeronde deals dagelijks voor u op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Antwerp heeft deze maand nog geen transfers gedaan, maar er zou weldra weleens een fraaie aanwinst kunnen neerstrijken op de Bosuil. Antwerp zou namelijk werk maken van de komst van Adolfo Gaich, een jaar geleden nog in beeld bij Club. De Argentijnse spits komt tegenwoordig amper aan de bak bij CSKA Moskou en zou voor de rest van het seizoen gehuurd worden met aankoopoptie.



Bij Club Brugge nemen ze na Krépin Diatta mogelijk ook afscheid van Emmanuel Dennis. Club zou namelijk een bod binnengekregen hebben van FC Köln, dat de flankaanvaller voor de rest van het seizoen zou willen huren. De gesprekken tussen de clubs zouden alvast aan de gang zijn en Club zou al groen licht gegeven hebben.

Een extra flankaanvaller zal zeker welkom zijn als Dennis vertrekt en daarvoor zou Facundo Pellistri nog steeds in beeld zijn. De jonge winger van Manchester United heeft echter ook een aanbod van Celta Vigo op zak. Ook een andere Spaanse club zou nog interesse geven. Celta zou overigens ook Thomas Henry (OHL) op zijn lijstje hebben staan.



Anderlecht staat op het punt om Mustapha Bundu alweer te laten vertrekken. De flankaanvaller staat dicht bij een uitleenbeurt aan FC Kopenhagen. De Denen zouden hem voor de rest van het seizoen huren en over een aankoopoptie van 2,5 miljoen euro beschikken. Ook Bubacarr Sanneh keert terug naar Denemarken, hij wordt verhuurd aan Aarhus.

Voor Ognjen Vranjes vindt Anderlecht nog geen oplossing. De verdediger werd aangeboden bij een pak clubs, maar voorlopig hapt niemand. Onder meer Charleroi bedankte voor de mogelijkheid om de Bosnische verdediger over te nemen.



KRC Genk neemt ook afscheid van een overbodige speler. Het zou een akkoord bereikt hebben met FC Nürnberg omtrent een overgang van Mats Moller Daehli. De middenvelder zou tot het einde van het seizoen verhuurd worden.

KV Kortrijk zou op het punt staan een fraaie transfer af te ronden. Het zou Ante Palaversa, vorig seizoen nog smaakmaker bij KVO, definitief overnemen van Manchester City. De Kroatische middenvelder kwam dit seizoen niet aan de bak bij Getafe en zou voor anderhalf jaar gaan tekenen.



Bij AA Gent blijft Roman Yaremchuk interesse genieten van AS Roma. De Buffalo's willen echter niet meewerken aan een vertrek. Roma zou bereid zijn om maar liefst 12 miljoen euro op tafel te leggen, maar zelfs daar wil Gent niet van weten.

BUITENLAND

Mohamed Salah flirtte de voorbije maanden al met een vertrek bij Liverpool. Dat lijkt nu nog wat dichterbij te komen, want Liverpool zou zijn contractverlenging niet helemaal bovenaan het prioriteitenlijstje gezet hebben. Eerst zou Liverpool  Virgil van Dijk langer willen vastleggen, pas daarna zou Salah aan de beurt zijn.

LEES OOK: Karl Vannieuwkerke breekt bij tragisch overlijden

Denk je dat Dennis in de Bundesliga zich kan herpakken?

Meest recent

Euvrard ziet probleem bij Standard: coach voert druk stevig op

Standard won vorige week gevleid van RSC Anderlecht. Het was een zege die héél veel ...

11
11
Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Johan Boskamp zorgde eerder deze week voor heel wat beroering met een openhartig interview over zijn ...

12
12
Bayern kijkt naar Kompany na ‘minicrisis’: coach reageert gevat

Vincent Kompany weet wat hij dit weekend moet doen met Bayern: winnen. Na de 1 op 6 staat er druk op ...

10
10
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

113
113
'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

216
216
Man Utd raast door en bezorgt topclub grote zorgen

Manchester United is de laatste weken sterk bezig, Tottenham tankte vorige week vertrouwen tegen ...

72
72
Wereldtop ruikt kans: Godts op weg naar megatransfer

Bij Ajax hebben ze heel wat Belgen in de selectie zitten. Dé grote uitblinker van dienst is ...

45
45
Marc Coucke zet alles op alles met megalomaan plan

Wie Marc Coucke zegt, zegt ambitie op groot formaat. De ondernemer die nooit tevreden lijkt met ...

135
135
Hayen hint nadrukkelijk: transfer niet uitgesloten

KRC Genk moet morgen winnen van RSC Anderlecht. Als dat niet gebeurt, lijken ze stilaan toch een ...

98
98
Gouden transferzet OHL? Mazzu in de wolken

OH Leuven is al jaren een zeer grijze ploeg. Waarnemers vinden dat er veel kwaliteit in de ploeg is, ...

46
46
Peter Verbeke keihard voor zichzelf: "Dat was een fout"

Peter Verbeke werkt bij AA Gent, Club Brugge en RSC Anderlecht. Bij die laatste club kende hij zeer ...

127
127
Tegenvaller of niet: Hubert blijft overtuigd

Bij Union SG spelen ze dit weekend tegen La Louvière. David Hubert moet wel een aantal ...

15
15
Anderlecht in paniekmodus: toch nog de markt op?

RSC Anderlecht blijft hardleers. We halen al een jaar aan dat Paars-Wit een tekort aan ...

395
395
FC Barcelona dropt bom in Europees voetbal

De afgelopen jaren is er veel veranderd in het wereldvoetbal. FC Barcelona probeerde iets in gang te ...

145
145
Vandenbroeck voert druk op: D-day voor Zulte Waregem

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen FCV Dender. Een match die ze maar best kunnen winnen. ...

46
46
'Koophonger Man City niet gestild: 80 miljoen euro'

Manchester City kende vele jaren amper concurrentie in Engeland. Maar de club is een nieuwe weg ...

47
47
TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

112
112
Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

255
255
‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

345
345
Boskamp genadeloos voor Anderlecht: “Haal hem terug”

RSC Anderlecht zit in een desastreuze periode. Paars-Wit nam afscheid van Besnik Hasi en ging ...

623
623
KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

281
281
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

260
260
Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

225
225
Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

169
169
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

534
534

Meer sportnieuws