TRANSFERUURTJE: 'Antwerp strikt fraaie aanwinst, vertrek Dennis in de maak'

door
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp strikt fraaie aanwinst, vertrek Dennis in de maak'

De wintermercato heeft zijn poorten inmiddels officieel geopend. En ondanks de gevolgen van de coronacrisis worden toch weer een pak transacties verwacht in binnen- en buitenland, bovendien kunnen spelers met een aflopend contract nu al onderhandelen over een zomertransfer. VoetbalNieuws zet al deze geruchten en belangrijkste afgeronde deals dagelijks voor u op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Antwerp heeft deze maand nog geen transfers gedaan, maar er zou weldra weleens een fraaie aanwinst kunnen neerstrijken op de Bosuil. Antwerp zou namelijk werk maken van de komst van Adolfo Gaich, een jaar geleden nog in beeld bij Club. De Argentijnse spits komt tegenwoordig amper aan de bak bij CSKA Moskou en zou voor de rest van het seizoen gehuurd worden met aankoopoptie.



Bij Club Brugge nemen ze na Krépin Diatta mogelijk ook afscheid van Emmanuel Dennis. Club zou namelijk een bod binnengekregen hebben van FC Köln, dat de flankaanvaller voor de rest van het seizoen zou willen huren. De gesprekken tussen de clubs zouden alvast aan de gang zijn en Club zou al groen licht gegeven hebben.

Een extra flankaanvaller zal zeker welkom zijn als Dennis vertrekt en daarvoor zou Facundo Pellistri nog steeds in beeld zijn. De jonge winger van Manchester United heeft echter ook een aanbod van Celta Vigo op zak. Ook een andere Spaanse club zou nog interesse geven. Celta zou overigens ook Thomas Henry (OHL) op zijn lijstje hebben staan.



Anderlecht staat op het punt om Mustapha Bundu alweer te laten vertrekken. De flankaanvaller staat dicht bij een uitleenbeurt aan FC Kopenhagen. De Denen zouden hem voor de rest van het seizoen huren en over een aankoopoptie van 2,5 miljoen euro beschikken. Ook Bubacarr Sanneh keert terug naar Denemarken, hij wordt verhuurd aan Aarhus.

Voor Ognjen Vranjes vindt Anderlecht nog geen oplossing. De verdediger werd aangeboden bij een pak clubs, maar voorlopig hapt niemand. Onder meer Charleroi bedankte voor de mogelijkheid om de Bosnische verdediger over te nemen.



KRC Genk neemt ook afscheid van een overbodige speler. Het zou een akkoord bereikt hebben met FC Nürnberg omtrent een overgang van Mats Moller Daehli. De middenvelder zou tot het einde van het seizoen verhuurd worden.

KV Kortrijk zou op het punt staan een fraaie transfer af te ronden. Het zou Ante Palaversa, vorig seizoen nog smaakmaker bij KVO, definitief overnemen van Manchester City. De Kroatische middenvelder kwam dit seizoen niet aan de bak bij Getafe en zou voor anderhalf jaar gaan tekenen.



Bij AA Gent blijft Roman Yaremchuk interesse genieten van AS Roma. De Buffalo's willen echter niet meewerken aan een vertrek. Roma zou bereid zijn om maar liefst 12 miljoen euro op tafel te leggen, maar zelfs daar wil Gent niet van weten.

BUITENLAND

Mohamed Salah flirtte de voorbije maanden al met een vertrek bij Liverpool. Dat lijkt nu nog wat dichterbij te komen, want Liverpool zou zijn contractverlenging niet helemaal bovenaan het prioriteitenlijstje gezet hebben. Eerst zou Liverpool  Virgil van Dijk langer willen vastleggen, pas daarna zou Salah aan de beurt zijn.

LEES OOK: Tom Waes gebroken: schaamte, schuld en publieke afrekening

Denk je dat Dennis in de Bundesliga zich kan herpakken?

Meest recent

Conte geeft belangrijke update over Lukaku en De Bruyne

Napoli sloot 2025 af met een zege tegen Cremonese. Dat gebeurde zonder Romelu Lukaku en Kevin De ...

5
5
'Antwerp vreest: Kerk lokt lucratieve interesse'

Royal Antwerp FC mag heel tevreden zijn over de gang van zaken in december, maar het is ook ...

45
45
'Duranville en Bongonda mogen hopen op knaltransfer'

De transfermarkt opent volgende week weer zijn deuren. Voor heel wat spelers een belangrijke ...

36
36
Vanhaezebrouck: "De beste zomertransfer van Anderlecht"

RSC Anderlecht is bezig aan een matig seizoen. De druk op Olivier Renard en Besnik Hasi neemt ...

182
182
'La Louvière haalt oude bekende van RSCA als sportieve baas'

Bij La Louvière zagen ze sportief directeur David Verwilghen naar RSC Anderlecht vertrekken, ...

43
43
'Vertrek Verschaeren krijgt vorm: onderhandelingen op komst'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de wintermercato gericht versterken, maar zal dan eerst ...

265
265
Dessers zet deur open voor deze Jupiler Pro League-club

Cyriel Dessers zit met Nigeria momenteel op de Afrika Cup. De aanvaller speelt in clubverband voor ...

138
138
'Club krijgt cruciaal Onyedika-nieuws: transfersom gemeld'

Raphael Onyedika vertoeft momenteel op de Africa Cup, waar hij tot dusver niet van de bank kwam bij ...

213
213
Gouden Schoen: Philippe Albert zet verrassende naam op één

Binnen een tweetal weken hervat het Belgische voetbalseizoen alweer met de kwartfinales van de Croky ...

489
489
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

214
214
'Barça schiet in actie: transferdeal met Man City'

FC Barcelona kan terugblikken op een meer dan degelijke eerste helft van het seizoen. Desondanks ...

75
75
'Donderslag bij Duivels: grote verandering in hiërarchie'

De Rode Duivels staan voor een belangrijk kalenderjaar 2026. Komende zomer willen ze immers zover ...

232
232
'Club Brugge plant winterknaller: powerhouse van 10M'

Club Brugge wil deze winter iets doen waar de fans van wakker schieten. Alleen: de 10 ...

271
271
'Topcontract ligt klaar: Kompany in de wolken na actie. Bayern'

Vincent Kompany en zijn manschappen bij Bayern München genieten momenteel van een welverdiende ...

144
144
Meteen opdoffer Hayen bij Genk: "Zo zag ik hem nog nooit"

Nicky Hayen zal zijn handen tijdens de winterstop meer dan vol hebben. Op privévlak moet hij ...

387
387
Analisten maken balans op: grote titelvoorspelling voor 2026

De ploegen uit de Jupiler Pro League zijn begonnen aan hun winterslaap van een drietal weken. ...

469
469
Albert stelt enorm pijnpunt vast bij Anderlecht

Anderlecht is de winterstop ingegaan met een stevige kater. Het liet zich vrijdag in eigen stadion ...

174
174
Probleempositie Club: "Daar moeten ze deze winter ingrijpen"

Met een spectaculaire zege in Genk sloot Club Brugge zijn jaar toch met een goed gevoel af. Het ...

299
299
Chaos op Africa Cup: Broos haalt keihard uit

De groepsfase van de Africa Cup is intussen twee speeldagen ver en de Belgische bondscoaches op het ...

104
104
De Ketelaere baalt dubbel na nederlaag tegen Inter

Atalanta heeft zijn 2025 afgesloten met een nieuwe tegenvaller. De club uit Bergamo kent een ...

34
34
'Anderlecht komt te laat en grijpt naast toptalent'

Anderlecht zal in januari zonder twijfel de transfermarkt optrekken. Paars-Wit heeft op enkele ...

313
313
Club greep naast revelatie: "Het was jammer"

Club Brugge wist de voorbije jaren enkele zeer geslaagde transfers te doen. Ze grepen in enkele ...

284
284
'Club loopt miljoenen mis: transferstrijd helemaal los'

Club Brugge zette de voorbije jaren grote stappen, maar het blijft voor Blauw-Zwart moeilijk om zijn ...

561
561
'Westerlo neemt alweer afscheid van zomeraanwinst'

Westerlo sloot 2025 dan wel af met een nederlaag tegen AA Gent, maar de Kemphanen kunnen toch ...

35
35
Vanhaezebrouck voorspelt nog 2 veranderingen in top zes

De Jupiler Pro League is zijn winterstop ingegaan. De reguliere competitie is intussen ook al twee ...

882
882

Meer sportnieuws