Matig AA Gent ontsnapt tegen tienkoppig Racing Genk

door
Matig AA Gent ontsnapt tegen tienkoppig Racing Genk

Deze week werd in de Jupiler Pro League de – vooruitgeschoven – 25ste speeldag afgewerkt. Daarin kregen we al heel wat doelpunten te zien, maar de mooiste partij – op papier toch - stond als laatste geprogrammeerd. Zo ontving Racing Genk thuis namelijk het AA Gent van Hein Vanhaezebrouck.

Die kende een fraaie start bij zijn terugkeer naar de Ghelamco Arena, maar de laatste weken is Gent toch weer in hetzelfde bedje ziek en blijven de resultaten opnieuw uit. Zo tekende het amper voor één op negen in de laatste drie wedstrijden. Een verplaatsing naar Racing Genk was op dit moment dan ook zeker geen cadeau.



Zeker niet aangezien daar dé spits in vorm actief is, Paul Onuachu. En de Nigeriaan had alweer niet lang nodig om toe te slaan. Na amper zeven minuten was het al prijs: 1-0 en een perfecte start voor de Limburgers. Op het scorebord dan toch. Want amper vijf minuten later werd Carlos Cuesta al uitgesloten omwille van het neerhalen van de doorgebroken Yaremchuk. Zowaar zijn tweede rode kaart in evenveel wedstrijden.  Met een man meer namen de Buffalo’s het overwicht over, en dat resulteerde net voor rust ook in de gelijkmaker van topschutter Yaremchuk.



1-1 aan de rust dus, maar gezien de man-meersituatie leek het voor AA Gent een ideale mogelijkheid om de drie punten weg te kapen in de Luminus Arena. Echter was het verrassend de thuisploeg die het meest gevaarlijk bleek na de koffie. Thorstvedt trof de paal, Bolat bracht redding op de penalty van Bongonda die de Gent-doelman zelf had veroorzaakt. De prestatie van de Buffalo's was na de rust gewoon ondermaats, en konden dan ook nauwelijks voor dreiging zorgen. Zo bleef de stand ongewijzigd en zal voornamelijk Genk tevreden zijn met deze puntendeling.

Scoreverloop:

(7’) Onuachu 1-0
(45’ +3’) Yaremchuk 1-1

Bijzonderheden:

(12’) Cuesta – rode kaart

LEES OOK: KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

Een terechte puntendeling?

Meest recent

'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

30
30
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

107
107
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

57
57
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

80
80
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

360
360
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

101
101
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

74
74
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

163
163
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

358
358
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

160
160
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

57
57
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

241
241
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

27
27
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

230
230
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

210
210
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

67
67
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

165
165
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

491
491
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

80
80
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

147
147
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

102
102
Hoe 'Kompany Ball' heel Europa laat verstommen

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vanavond op tegen Union SG. De trainer is bezig ...

122
122
Renard 'on fire': vijfde winterdeal officieel afgerond

Olivier Renard kent een zeer drukke mercato bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben vandaag ook de ...

382
382
Verhuurde JPL-spelers: één speler blijft indruk maken

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

121
121
Anderlecht doet grote inspanning: transfersom Sikan bekend

Anderlecht beleefde zondag een pijnlijke namiddag in Gent, want het gaf in de slotfase een ...

358
358

Meer sportnieuws