'De Ketelaere onderdeel van groot transferplan'

door
'De Ketelaere onderdeel van groot transferplan'

Charles De Ketelaere is één van de vijf overgebleven kanshebbers voor Gouden Schoen 2020. Het goudhaantje van Club Brugge heeft dan ook een geweldig jaar achter de rug, waarin hij definitief doorbrak op zowel nationaal als internationaal niveau. En die goede prestaties bleven ook in het buitenland niet onopgemerkt.


Zo geraakte eerder al bekend dat AC Milan een oogje heeft laten vallen op de 19-jarige spelmaker/aanvaller/flankspeler. De leider in de Serie A zou zelfs al de eerste contacten hebben gelegd met zijn entourage. Volgens het medium Sempre Milan maakt CDK dan ook onderdeel uit van een groot transferplan. De Amerikaanse investeringsmaatschappij Elliott Management, de eigenaars van de Italiaanse topclub, wil namelijk investeren in jonge, veelbelovende talenten. Spelers met een pak progressiemarge, die zelfs nog geen afgewerkt product hoeven te zijn alvorens ze naar San Siro komen.

Vervolgens is het de bedoeling om deze jongeren verder te vormen en geleidelijk aan in de A-ploeg, waar ze omringd worden door ervaren rotten à la Ibrahimovic, te integreren. Op die manier plukt de club er sportief de vruchten van en kunnen ze op termijn met een flinke meerwaarde doorverkocht worden. Het aantrekken van pakweg Alexis Saelemaekers en Jens-Petter Hauge is daar een goed voorbeeld van. Bovendien toonde Milan bij hun transfers dat het geen angst heeft om een bepaald risico te nemen.

Het grote verschil is wel dat Club Brugge straks een pak geld wil ontvangen voor zijn goudhaantje, er zal dus nog stevig onderhandeld moeten worden. Sowieso is een winters vertrek van De Ketelaere niet aan de orde op Jan Breydel.

LEES OOK: Doku verrast met steun aan verguisde Duivel

De Ketelaere is momenteel het grootste talent dat in België rondloopt ...

Meest recent

Vanderbiest ziet nog groot manco bij zijn spelers

KV Mechelen had zich vrijdagavond voorlopig naast Union en STVV aan de leiding kunnen nestelen, maar ...

36
36
Onrustwekkend nieuws over Homawoo na zware botsing

Standard is er vrijdagavond opnieuw niet in geslaagd om een wedstrijd te winnen, maar daar zullen ze ...

0
0
Raar tafereel: 5 Beerschot-fans afgevoerd na bizarre aanval

Beerschot is goed aan het seizoen begonnen in de Challenger Pro League. Ze pronken met een elf op ...

79
79
Standard baalt en laat in slot zege liggen tegen KV Mechelen

Vincent Euvrard wacht nog altijd op zijn eerste overwinning als trainer van Standard. Ook in zijn ...

90
90
Leverkusen verrijst na ontslag Ten Hag, debuut Vermeeren

Vrijdagavond werd er ook in enkele van de grote competities weer gevoetbald. In de Bundesliga is ...

87
87
Zware kritiek op mercato Anderlecht: Renard reageert

Bij Anderlecht lijkt het stof stilaan te gaan liggen na enkele woelige weken. Het ontslag van ...

252
252
Lokeren veegt eindelijk nul weg, ook Beerschot pakt zege

Vrijdagavond werd er ook in de Challenger Pro League opnieuw gevoetbald na de interlandbreak. Op de ...

50
50
Onrust bij Club: Van der Elst vreest keepersramp

Zaterdag gaat Club Brugge in zijn volgende competitiewedstrijd op bezoek bij La Louvière en ...

113
113
Sclessin meteen muisstil na akelig moment

De Jupiler Pro League werd vrijdagavond weer op gang getrapt na een pauze van twee weken. De zevende ...

0
0
Fans woedend op DAZN, Bouchez geeft opvallend advies

Er was de voorbije weken heel wat te doen over waar de wedstrijden uit de Belgische competitie te ...

632
632
Alarm bij Rode Duivels: sleutelspeler haakt af in oktober

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op de voorbije interlandperiode, waarin Liechtenstein ...

93
93
Droomstart voorbij: Lammens krijgt klap bij Man Utd

Senne Lammens versierde iets minder dan twee weken geleden zijn droomtransfer. De doelman verruilde ...

156
156
Renard vernedert Rits: drama barst los bij Anderlecht

Olivier Renard, niet Besnik Hasi, trekt de harde lijn: Mats Rits verdwijnt richting Futures zonder ...

612
612
Verrassing bij Anderlecht: bizarre optie voor de punt

RSC Anderlecht maakt zich op voor een heel belangrijk drieluik. Ze moeten aan de bak tegen KRC Genk ...

307
307
Chelsea weet niet van stoppen en legt ex-speler Antwerp vast

Chelsea kende de voorbije maanden een sportieve heropleving na enkele magere jaren. De Blues zetten ...

54
54
'Borguet en Renard slaan na Simic wéér toe'

Tim Borguet en Olivier Renard kenden een heel moeilijke mercato. RSC Anderlecht lijkt allerminst ...

428
428
Antwerp-AA Gent: vijf debutanten aan de aftrap?

Zondag staat op de Bosuil de (sub)topper tussen Antwerp en AA Gent op het programma. Bij beide ...

367
367
Hasi spreekt klare taal over zomermercato Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een bewogen zomermercato achter de rug. Tijdens de gebruikelijke persbabbel van ...

281
281
VRT onder vuur: 'Walgelijke tweet van BV lokt storm uit'

Eén van de meest populaire podcasts over voetbal in Vlaanderen is ongetwijfeld '90 Minutes'. ...

421
421
Ordoñez-exit dreigt: megadeal bij Club

Club Brugge schuift Ordonez openlijk naar de markt met een prijs rond €40 miljoen. Chelsea, ...

374
374
Blessuregolf bij Club Brugge: Hayen vist Ordonez op

Aanstaande donderdag komt in de Champions League al AS Monaco over de vloer, maar eerst moet Club ...

724
724
DAZN pleegt coup: Belgische voetbalfans alweer de dupe

Stilaan schijnt er licht aan het einde van de tunnel, maar voorlopig valt het Belgisch voetbal nog ...

950
950
Pech voor Anderlecht: Hasi moet puzzelen tegen Genk

Ondanks de interlandbreak heeft RSC Anderlecht enkele woelige weken achter de rug. Zowel in de ...

632
632
Hayen speelt open kaart over relletje bij Club Brugge

Club Brugge hervat de competitie zaterdag met een bezoek aan La Louvière. Tussen de palen ...

360
360
Dries Mertens deelt post die fans tot tranen toe raakt

Zonder grote woorden, zonder opsmuk, maar met volle overtuiging: Dries Mertens liet op Instagram een ...

116
116

Meer sportnieuws