TRANSFERUURTJE: 'Malinovskyi niet naar Club, nieuw doelwit voor RSCA'

door
TRANSFERUURTJE: 'Malinovskyi niet naar Club, nieuw doelwit voor RSCA'

De wintermercato heeft zijn poorten inmiddels officieel geopend. En ondanks de gevolgen van de coronacrisis worden toch weer een pak transacties verwacht in binnen- en buitenland, bovendien kunnen spelers met een aflopend contract nu al onderhandelen over een zomertransfer. VoetbalNieuws zet al deze geruchten en belangrijkste afgeronde deals dagelijks voor u op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Volgens Sky Sport Italia denkt Club Brugge ook aan Ruslan Malinovskyi. De gewezen smaakmaker van KRC Genk wil vaker spelen dan momenteel het geval is bij Atalanta en denkt daarom aan een vertrek. De geruchten over een transfer van waren intussen ook ter ore gekomen van Roksana, de vrouw van de middenvelder. Zij reageerde op Instagram duidelijk op de berichten. "Rustig jongens, het is niet waar", schreef ze.

De kans is groot dat Anderlecht Percy Tau na amper een half seizoen zal verliezen aan moederclub Brighton. Eerst moet hij wel nog een Britse werkvergunning zien te bekomen. Maar zaterdag kreeg RSCA alvast een veeg teken, want Het Nieuwsblad weet dat Tau zich niet gemeld heeft voor de hervatting van de trainingen. Isaac Thelin zou dan weer naar de MLS kunnen. Ondertussen wordt ook aan versterking gewerkt. Volgens FutbolRed heeft Paars-Wit zijn oog laten vallen op Andrés Colorado. Dat is een 22-jarige middenvelder die de voorbije twee jaar uitkwam voor Deportivo Cali.

Volgens Het Laatste Nieuws staat STVV dicht bij de komst van Dion Cools. De rechtsback brak destijds in ons land door bij OH Leuven en verhuisde vervolgens naar Club Brugge. Daar verdween hij naar verloop van tijd uit beeld. Vorige winter trok hij dan ook naar het Deense Midtjylland. Hij behaalde er ook de titel, maar nu zou hij dus na één jaar alweer kunnen terugkeren naar de Jupiler Pro League.

Arnaud Bodart blijft voorlopig trouw aan Standard. De doelman, die nog tot medio 2023 onder contract ligt in de Vurige Stede, gaat de club in januari zeker niet verlaten. Dat vernam onze redactie uit goede bron. Komende zomer is alles mogelijk, zeker gezien de financiële situatie bij Standard.

BUITENLAND
Real Madrid dreigde één van zijn absolute steunpilaren kwijt te spelen. Sergio Ramos beschikt namelijk over een aflopend contract en werd het hof gemaakt door verschillende andere ploegen. Maar de 34-jarige aanvoerder van de Spaanse grootmacht nadert nu toch een akkoord met de clubleiding over contractverlenging. Dit meldt AS, waar men snel witte rook vanuit Madrid verwacht.

Omdat zijn contract bij het Chinese Shandong Luneng afloopt, kan Graziano Pellè gaan en staan waar hij zelf wil. En volgens de Italiaanse en Engelse media is er een heuse oorlog ontstaan om de handtekening van de doelpuntenmaker. Juventus wil in januari graag een stand-in voor Álvaro Morata binnenhalen en zou aan de komst van Pellè denken. Volgens La Gazzetta dello Sport zijn Benevento en Fiorentina eveneens geïnteresseerd.

Manchester City hoopt om binnenkort toe te slaan, volgens Daily Mail zou een linksachter hoog prijken op het verlanglijstje. Volgens de Britse krant zet City zijn zinnen op Renan Lodi van Atlético Madrid. De 22-jarige Braziliaan schippert onder Diego Simeone tussen de bank en de tribune, maar Pep Guardiola ziet wel iets in de vijfvoudige international.

Dani Ceballos speelt dit seizoen weer op huurbasis voor Arsenal, maar is nog steeds eigendom van Real Madrid. En De Koninklijke is van mening dat de middenvelder te weinig speeltijd krijgt in het Emirates Stadium. Daarom staat hij mogelijk voor een nieuwe transfer. Calciomercato meldt dat Real overweegt Ceballos eerder terug te halen en hem ervaring op te laten doen in Italië. Juventus, Internazionale en AC Milan zouden geïnteresseerd zijn.

LEES OOK: Rode Duivel stuurde Anderlecht wandelen

Zou Malinovskyi een basisspeler zijn bij het huidige Club Brugge?

Meest recent

Rode Duivel stuurde Anderlecht wandelen

Anderlecht heeft nog eens een Rode Duivel, want Nathan De Cat werd voor de oefenmatchen tegen de VS ...

0
0
'Rode Duivel bekroont boerenjaar met Engelse knaltransfer'

De Rode Duivels oefenen in de komende dagen tegen de Verenigde Staten en Mexico en die matchen ...

7
7
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

52
52
Peperdure flop Anderlecht: pijnlijke details onthuld

RSC Anderlecht laat zich niet opjagen in de zoektocht naar een nieuwe sportieve baas. Maar goed ook, ...

104
104
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

185
185
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

65
65
AA Gent draait overuren: overeenkomst tot medio 2029

Voor het tweede jaar op rij kwalificeerde AA Gent zich voor de Champions' Play-Offs, waarin het dit ...

58
58
Club Brugge trendsetter: "Goed gezien van Verhaeghe"

Na de landstitel van afgelopen seizoen begint Union straks alweer in polepositie aan de play-offs. ...

338
338
Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

88
88
Italianen zorgen voor woede: pikante beelden na kwalificatie

Donderdagavond werden de halve finales van de WK-barrages afgewerkt. Daarin zette onder meer ...

119
119
'Twee clubs doen strijd om Karetsas helemaal losbarsten'

KRC Genk greep vorige week naast de top zes en dat maakte heel wat los. Heel wat analisten toonden ...

280
280
Rode Duivels schrikken op na nieuwe update uit Iran

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten met het oog op het WK van komende zomer. ...

210
210
'Antwerp hakt knoop door: flop moet beschikken'

Bij Antwerp zullen ze in de Europe Play-Off de komende weken nog alles uit de kast halen om het ...

199
199
'Vuurwerk op Sclessin: transferplannen Standard bekend'

De voorbije jaren werden de Europe Play-Offs doorgaans een sof voor Standard. Dit seizoen willen de ...

197
197
WK-barrages: geen stunts voor Suriname en Nieuw-Caledonië

In de komende dagen worden de laatste tickets voor het WK van deze zomer nog uitgedeeld. ...

68
68
Ex-Rode Duivel Mike Verstraeten deelt verschrikkelijk nieuws

In de jaren '80 en '90 was Mike Verstraeten één van de meest gevreesde verdedigers op ...

0
0
Na 6 jaar wachten: “Onwerkelijk” voor Duivel

De Rode Duivels spelen in de komende dagen oefeninterlands tegen de Verenigde Staten en Mexico. Het ...

101
101
‘Sensatie rond Onana: verrassende club meldt zich’

Zaterdagavond beginnen de Rode Duivels aan hun voorbereiding op het WK met een oefeninterland tegen ...

169
169
Zomerse toptransfer? De Ketelaere verrast met uitspraak

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten afgereisd zonder Romelu Lukaku en dat ...

129
129
Slagveld bij Licentiecommissie: 11 clubs moeten vrezen

De lente is aangebroken en dat betekent voor Belgische voetbalclubs dat het tijd is om hun dossiers ...

563
563
'Grootmacht twijfelt plots: recorddeal Club in gevaar'

De kans is reëel dat Club Brugge komende zomer opnieuw het Belgische transferrecord zal ...

333
333
Met groeten van Mbappé: Frankrijk klopt Brazilië in oefenclash

Deze week staan heel wat interessante oefenduels op het programma met oog op het WK van komende ...

75
75
WK-barrages: Italië en Denemarken op koers, Polen ontsnapt

Donderdagavond werd de eerste ronde van de Europese WK-barrages afgewerkt. Daarbij kon Italië ...

147
147
'Topkandidaat bij City: Kompany beslist over Bayern-vertrek'

Vincent Kompany levert momenteel uitstekend werk af als hoofdtrainer van Bayern München. Toch ...

381
381
Tresoldi verklapt opvallend detail over Club-transfer

Club Brugge wil in de komende weken absoluut de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. ...

510
510

Meer sportnieuws