Ronaldo is het beu: "Als een circus zonder clowns"

door
Ronaldo is het beu:

De corona-crisis begint op iedereen zwaar te wegen, dat is voor Cristiano Ronaldo niet anders. De Portugese ster van Juventus is het kotsbeu om te spelen voor lege tribunes weinig aan. Hij hoopt dat de stadions in 2021 zo snel mogelijk weer kunnen vollopen.


Ronaldo beseft maar al te goed dat ook de fans snakken om weer naar het stadion te gaan. Maar hij benadrukt wel het belang van het naleven van de maatregels. "De pandemie heeft de mensen helemaal gek gemaakt. Hopelijk gaan de hekken van de stadions snel weer open, zodat de fans weer bij de wedstrijden kunnen zijn. Maar voor nu is het niet anders en moeten we toch proberen ons leven zo normaal mogelijk te leven en de regels te respecteren", reageert CR7 in gesprek met Sky Italia.

In tegenstelling tot bij de lockdown in maart, kunnen de wedstrijden nu wel gewoon doorgaan. Maar zonder supporters vindt Ronaldo er niet zoveel aan. "Voetballen zonder fans: ik vind het maar niks. Het is alsof je naar het circus gaat maar je geen clowns ziet."

LEES OOK: Serie A 'droomt' van nieuwe historische landstitel

Denkt u dat de stadions dit seizoen terug zullen vol lopen?

Meest recent

Transfer naar Belgische topclub? Titraoui reageert

Charleroi loodste de voorbije jaren vrij consistent spelers door naar de Belgische top, met vorige ...

70
70
Broos baalt na eliminatie: "Niet onze dag"

Voor Hugo Broos zit de Africa Cup er al op. Onze landgenoot zag zijn Zuid-Afrika sneuvelen in de ...

22
22
'Standard heeft eerste winteraanwinst beet'

Standard mag nog hopen op een ticket voor de Champions' Play-Off, want na 20 speeldagen prijkt het ...

46
46
Kompany verliest nieuwe chouchou: "Ik wil absoluut naar Real"

Vincent Kompany heeft dit seizoen van Bayern München een machine gemaakt die amper af te ...

139
139
'Spaans toptalent wil doorbreken in Jupiler Pro League'

Nu de wintermercato van start gegaan is, zijn de Belgische clubs volop aan het zoeken naar ...

106
106
Anderlecht lanceert toptalent: Proto optimistisch

Anderlecht vertrok dit weekend naar Spanje om zich in warmere en zonnigere omstandigheden te kunnen ...

137
137
Broos ziet Africa Cup al in achtste finale eindigen

Hugo Broos is er zondagavond niet in geslaagd om het goede voorbeeld van Tom Saintfiet te volgen. ...

57
57
De Zerbi doet zeer pijnlijke uitspraak over rode Vermeeren

Arthur Vermeeren beleefde zondag een zeer pijnlijke primeur. De middenvelder pakte immers de eerste ...

131
131
Transfer bijna rond: Vanzeir niet mee op stage met Gent

Heel wat eersteklassers brengen de komende week door in zonniger oorden om zich klaar te stomen voor ...

185
185
'Club Brugge trekt dikke streep door twee miljoenentransfers'

Club Brugge vertoeft momenteel in Marbella, waar coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de ...

510
510
Hans Vanaken verovert ook naast het veld alle harten

Hans Vanaken is al jaren een vaste waarde bij Club Brugge. Niet alleen met zijn voeten, maar ook met ...

213
213
City sputtert in 2026: Chelsea steelt punt in 94ste minuut

De eerste grote Premier League-topper van het nieuwe kalenderjaar heeft geen winnaar opgeleverd. ...

56
56
'Wending Anderlecht: onverwachte aanwinst op radar'

RSC Anderlecht wil zich in januari verzekeren van enkele gerichte aanwinsten. Op de verlanglijst ...

404
404
'Club Brugge ruikt bloed: jacht op nieuwe '10' ontploft'

Club Brugge voelt een buitenkans en gaat vol in de aanval voor een nieuwe ‘10’. Leipzig ...

418
418
Africa Cup: Marokko door dankzij uitblinker (en keepersblunder)

Op de Africa Cup wordt momenteel gestreden om de tickets voor de kwartfinales. Marokko wist zich ...

87
87
Transferbom! 'Anderlecht vol voor terugkeer Duranville'

RSC Anderlecht werkt achter de schermen aan een heuse transferbom. Volgens het Duitse Sport1 heeft ...

1204
1204
'KVM neemt drastische beslissing op transfermarkt'

KV Mechelen kan terugblikken op een knap seizoen tot dusver. De Maneblussers staan zelfs vijfde in ...

614
614
Van Gucht krijgt hoon internet over zich na rijbewijs-saga

We zijn nog maar vier dagen ver in het nieuwe jaar, toch heeft Ruben Van Gucht al twee dagen op een ...

179
179
Vervanger Mbappé held bij Real, ijskoude douche Liverpool

Real Madrid heeft het nieuwe kalenderjaar ingezet met een duidelijke zege, De Koninklijke haalde het ...

54
54
Letterlijk code rood: bijzondere beelden op stage Club

Om de tweede seizoenshelft tot in de puntjes voor te bereiden, trokken de meeste eersteklassers naar ...

234
234
'Antwerp maakt balans op: bliksemvertrek in de maak'

De Belgische clubs zullen nog enkele dagen geduld moeten hebben, officieel gezien opent de ...

959
959
Absolute nachtmerrie Vermeeren, Napoli wint brute veldslag

Het nieuwe kalenderjaar is dramatisch begonnen voor Athur Vermeeren. De middenvelder pakte zondag ...

172
172
Wéér slipper United: Engelse pers pakt Lammens onder de loep

Manchester United is niet bepaald goed aan het nieuwe kalenderjaar begonnen. Zondagnamiddag raakten ...

188
188
'Anderlecht en Antwerp nek aan nek voor eerste winteraanwinst'

Officieel gaat de winterse transferperiode voor de Belgische ploegen pas open op 6 januari. Maar ...

422
422
Leko drukt stempel bij Club: drie spelers in vizier

Ivan Leko is goed begonnen aan zijn tweede ambstermijn bij Club Brugge en pakte meteen 9 op 9 in de ...

757
757

Meer sportnieuws