Nilis vindt nieuwe job na Anderlecht-debacle

door
Nilis vindt nieuwe job na Anderlecht-debacle

Begin deze maand leek Luc Nilis op weg om door de grote poort terug te keren bij RSC Anderlecht. Maar na een korte 'stageperiode' ging de samenwerking toch niet door. De voormalige Rode Duivel heeft echter al een nieuwe uitdaging gevonden: hij gaat aan de slag als assistent-bondscoach bij Jordanië.


Nilis leek bij RSCA aan het werk te gaan als assistent-trainer van Vincent Kompany, waarbij hij een speciale aandacht zou hebben voor de aanvallers en bij uitbreiding de traptechniek van alle spelers. Maar na een proefperiode werd de samenwerking al snel stopgezet. Volgens Paars-Wit werd er geen financiële overeenkomst gevonden. De voormalige spits vond dat een spijtige zaak, maar heeft nu dus al een nieuwe job beet.

Dat hij in Jordanië belandt, heeft uiteraard alles te maken met Vital Borkelmans. De voormalige assistent-bondscoach van Marc Wilmots is al een tijdje aan de slag als Jordaanse selectieheer en doet het daar behoorlijk goed. Borkelmans kende zijn provinciegenoot natuurlijk goed van onder meer hun gezamenlijke periode als Rode Duivel en biedt hem nu dus een job als zijn rechterhand aan.

LEES OOK: Vandenbempt maakt Anderlecht af: “Veel onbegrip”

Anderlecht had Nilis altijd moeten aanwerven ...

Meest recent

Duivelse vrees: “Een aanfluiting voor Rudi Garcia”

De Rode Duivels zijn in opbouw na de Gouden Generatie, maar toch staat de druk op de ketel bij de ...

0
0
Tranen bij Oranje: Koeman doet wat niemand verwacht had

Voor bondscoach Ronald Koeman is het trainerschap van het Nederlands elftal momenteel meer dan ooit ...

24
24
Vandenbempt maakt Anderlecht af: “Veel onbegrip”

RSC Anderlecht staat lijnrecht tegenover de Koninklijke Belgische Voetbalbond. De soap rond Nathan ...

115
115
Niet enkel WK-kwalificatie: meer op het spel voor Duivels

Het komende tweeluik tegen Noord-Macedonië en Wales wordt belangrijk voor de Rode Duivels. Met ...

22
22
Vermant komt met duidelijke boodschap voor Garcia

Rudi Garcia kan niet op Romelu Lukaku rekenen. De topschutter aller tijden van de Rode Duivels is ...

91
91
Tuchel verklaart oorlog aan Engelse fans: “Gewoon triest”

Engeland won met 3-0 van Wales in een oefeninterland, maar toch zit het er weer dik tegen bij The ...

15
15
‘Garcia onverbiddelijk: drie Duivels in de tribune’

De Rode Duivels nemen het vrijdagavond op tegen Noord-Macedonië namens de ...

118
118
Van Hooijdonk & co gaan los over Oranje: "Geen ruk aan"

Anno 2025 moet het zwart of wit zijn: grijs verkoopt niet. De spraakmakende quotes vliegen in het ...

21
21
'Bod van 45 miljoen: Liverpool & co lonken naar Rode Duivel'

Rudi Garcia ziet dat héél wat jonge Belgen op de deur kloppen. Zij maken naam en faam ...

127
127
Broos boos op Club Brugge: "Noemen ze dat kansen geven?"

Hugo Broos is een Club Brugge-man en gaat nog zeer vaak kijken als hij de kans heeft. De voormalige ...

344
344
Grote zorgen om Vinicius Jr.: 'Brandweer rukt massaal uit'

Terwijl de Braziliaanse steraanvaller van Real Madrid zich met zijn nationale team voorbereidt op ...

66
66
'Union SG slikt: transferprijs gevraagd van 5 miljoen'

Union SG moet op zoek naar een nieuwe trainer. De Brusselaars gaan Sebastien Pocognoli verliezen aan ...

264
264
Rode Duivels niet meer 'hot'? "Ideale tussenoplossing"

De Rode Duivels spelen vanavond in het stadion van AA Gent tegen Noord-Macedonië. Eerder ...

54
54
Vete met Conte? De Bruyne legt alles op tafel

Er is al héél veel gezegd en geschreven over Kevin De Bruyne en zijn eerste maanden ...

96
96
'Knaltransfer Stassin: verrassende deal in januari?'

Lucas Stassin kende een zeer goed seizoen bij Saint-Etienne en leek afgelopen zomer naar een betere ...

73
73
‘Paars-wit in shock: Anderlecht botst met sterspeler’

Paars-wit davert: bij Anderlecht botst de sportieve nood met het droomscenario van hun jongste ster. ...

540
540
Rode Duivel verrast: "Romano wist transfer eerder dan mij"

De afgelopen zomermercato wisten een aantal Rode Duivels een transfer te versieren. Eén van ...

28
28
Garcia keihard: één Rode Duivel is alles kwijt

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Noord-Macedonië. Een partij die ze moeten winnen in ...

200
200
Opvolger Pocognoli: De Mil en 9 andere kandidaten

Sebastien Pocognoli verlaat Union SG voor AS Monaco. Die transfer wordt weldra officieel meegedeeld. ...

666
666
Opstelling Rode Duivels: Garcia hakt twee knopen door

De Rode Duivels spelen vanavond in de Planet Group Arena van AA Gent tegen Noord-Macedonië. Er ...

130
130
Garcia maakt vreemde keuze: Duivel al jaren op de dool

Rudi Garcia zorgde toch voor een aantal verrassingen. De bondscoach riep Axel Witsel op, maar in de ...

137
137
'Duitsers willen Club-sterkhouder: deal van ruim 20 miljoen'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen verschillende spelers te lanceren richting de Europese ...

853
853
De Bruyne gek van mede-Duivel: "Dezelfde golflengte"

De Rode Duivels kunnen vrijdagavond de leiding nemen in hun kwalificatiepoule voor het WK 2026. Dan ...

231
231
Duivels danken Lions: opdoffer Wales ondanks megamisser

De Rode Duivels staan maandagavond voor een belangrijk WK-kwalificatieduel op Wales. In aanloop naar ...

51
51
Nederland kan WK bijna ruiken, Oostenrijk scoort er tien

Donderdagavond werd de Europese kwalificatiecampagne voor het WK 2026 hervat. Nederland liet zich ...

224
224

Meer sportnieuws