'Genk vangt meer dan verwacht voor Maehle'

door
'Genk vangt meer dan verwacht voor Maehle'

KRC Genk zal komend weekend afscheid nemen van Joakim Maehle, die dan zijn laatste partij voor Genk zal spelen. De Deense rechtsachter trekt naar Atalanta, dat maakt de krant Het Belang van Limburg bekend.

De Belgische herfstkampioen bereikte een akkoord met Atalanta omtrent een transfersom van 11 miljoen euro en met bonussen kan dat nog oplopen tot 15 miljoen euro. Maehle zal bij Atalanta Ruslan Malinovskyi terugvinden. Beiden speelden eerder al samen bij Genk.

Genk maakt bijzonder veel winst op de international. Enkele jaren geleden werd hij voor amper 1,3 miljoen euro aangetrokken en Maehle groeide uit tot één van de beste rechtsachters in de Jupiler Pro League. Genk zal de komende weken een vervanger aantrekken en kijkt daarvoor in het binnen- en buitenland. Voorlopig heeft de club met Daniel Munoz al een zuivere rechtsachter in zijn kern, dus John van den Brom moet zich nog niet al te veel zorgen maken.

UPDATE 22/12

Joakim Maehle heeft dus niet al te lang meer moeten wachten op zijn toptransfer. Afgelopen mercato moest hij nog bij Genk blijven, maar die transferperiode liep pas af begin oktober. Een dikke twee maanden later zal hij dus toch zijn overstap beet hebben.

Zo meldt nu ook Het Laatste Nieuws dat Atalanta en Racing Genk een akkoord hebben bereikt over een transfer. Het transferbedrag zal wel aanzienlijk hoger liggen dan eerst gedacht. Zo was er sprake van 10 miljoen euro, maar zullen de Italianen dus elf miljoen en zo goed als zeker straks vijftién miljoen euro op tafel leggen. Komend weekend lijkt de laatste wedstrijd te zullen worden voor Maehle in het shirt van de Limburgers. Genk ontvangt dan Waasland-Beveren.

POLL: De juiste prijs?

Meest recent

Thomas Vermaelen richt zich tot Sonck: "F*cking hell!!"

Wesley Sonck en Thomas Vermaelen kenden een rijkgevulde carrière en waren uiteraard ook lange ...

0
0
Noa Lang laat monden openvallen met tattoo: “Ik heb schijt”

Noa Lang is een apart figuur, zowel op als naast het veld. De Nederlandse buitenspeler maakte de ...

20
20
Verrast Maxim De Cuyper met transferkeuze?

Maxim De Cuyper is dit seizoen één van de dragende krachten van Club Brugge. De ...

153
153
‘Bizarre Chelsea-oorlog rond Roméo Lavia barst los'

Roméo Lavia kent een persoonlijk rampseizoen bij Chelsea, maar de middenvelder wordt nog ...

24
24
Bondscoach Rudi Garcia trouwt met Italiaanse schone Brienza

Rudi Garcia (61) maakte een goede eerste indruk als bondscoach van de Rode Duivels en ook naast het ...

15
15
'Anderlecht geeft grote Vertonghen-hint voor bekerfinale'

Er viel donderdagnamiddag niets dan goed nieuws te rapen bij Anderlecht. Het bezorgde zichzelf een ...

124
124
PSV-trainer schenkt klare wijn over 'degradatie' Bakayoko

Vorig seizoen had hij nog een groot aandeel in het boerenjaar van PSV, maar deze jaargang verging ...

29
29
'Real schakelt Man Utd in: transfer aan halve prijs'

Er hangen dezer dagen stormwolken boven het Bernabeu. De uitschakeling in de kwartfinale van de ...

51
51
Antwerp-target geeft hint: "Zou een goede stap zijn"

Antwerp beleefde donderdag een pijnlijke namiddag tegen Anderlecht. Dat was met een rasecht B-elftal ...

138
138
Hoezo wrevel? Müller komt met mooie woorden voor Kompany

Op het einde van het seizoen neemt Bayern München na maar liefst 25 jaar afscheid van Thomas ...

93
93
Vandenbempt voorspelt zware jaren voor deze topclub

De Champions' Play-Off in de Jupiler Pro League is al snel een competitie op twee snelheden ...

540
540
TRANSFERUURTJE: 'Transferwending bij Anderlecht, ster wil Real verlaten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

502
502
Peter Croonen grijpt in na ‘titelstress’ KRC Genk

KRC Genk stond in de reguliere competitie een heel seizoen aan de leiding, maar in de Champions ...

393
393
'Pijnlijk vertrek bij KV Mechelen in de maak'

Bas Van den Eynden speelde in de jeugd van Beerschot en Westerlo, maar sinds 2018 draagt hij het ...

372
372
Rode Duivels eren ‘legende’ Jan Vertonghen tegen Wales

Jan Vertonghen stopt aan het einde van het seizoen met voetballen. De verdediger kende een straffe ...

50
50
‘Knaller Rodrygo: grootmacht legt 80 miljoen op tafel’

Real Madrid staat op het punt om ferm te veranderen. Carlo Ancelotti kon dit seizoen geen prijs ...

91
91
Standard Luik draait Anderlecht een ferme transferloer

Standard Luik wil de weg naar de top weer inzetten. Achter de schermen is de club volop bezig met de ...

215
215
Club-smaakmaker verrast: ‘Kans is groot dat hij blijft’

Club Brugge won met 4-1 van KAA Gent in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart kwam op achterstand, ...

709
709
'AA Gent hoopt op miljoenen: wachten op akkoord'

Voor AA Gent zijn de play-offs stilaan een calvarietocht aan het worden. Ze slikten donderdag alweer ...

142
142
Proto ziet het erg somber in voor Anderlecht

Voor Anderlecht staat zondag dé match van het jaar op het programma. Dan staat Paars-Wit in ...

371
371

Meer sportnieuws