'Club Brugge mag alsnog hopen op jackpot'

door
'Club Brugge mag alsnog hopen op jackpot'

Vincent Mannaert liet er recent geen twijfel over bestaan: zonder de coronacrisis hadden Krépin Diatta en Emmanuel Dennis vorige zomer andere oorden opgezocht. Die eerste leunt na een aarzelende start stilaan weer aan tegen zijn beste vorm. Dennis daarentegen bewoog in de omgekeerde richting. Waar de 23-jarige Nigeriaan zich aan het begin van de campagne nog tot een onmisbare pion opwierp, die helaas door blessures wel geregeld verstek moest geven, belandde hij namelijk hoe langer hoe meer op het achterplan.


Het dieptepunt daarbij was de heisa die de dribbelkont veroorzaakte voor de afreis naar Dortmund, waardoor Philippe Clement hem uiteindelijk uit de selectie besloot te verwijderen. Met amper één goal en drie assists oogt de balans dit seizoen dan ook niet al te best. In de competitie zweeg Dennis zijn kanon tzelfs compleet. De voorbije weken kwam de aanvaller bovendien nauwelijks nog in actie, en wanneer hij wél speelde bleef zijn prestatie vaak onder de verwachtingen.

Met het jammerlijke nieuws dat zijn broer overleed op 28 november, toen Dennis kort inviel in Moeskroen, wordt alles echter in een nieuw daglicht geplaatst. Hoewel het bus-incident voor Dortmund enkele dagen eerder plaatsvond, valt het zo immers te begrijpen hoe Dennis – die ook al zijn beide ouders verloor – er de laatste tijd niet altijd met zijn gedachten bij was. Club geeft het woelwater nu alvast tot donderdag de tijd om in zijn thuisland te rouwen om zijn verlies.

Diezelfde dag neemt Blauw-Zwart het op tegen KV Mechelen, een wedstrijd waarvoor Dennis dus allicht opnieuw verstek zal geven. Club mag wel hopen dat hij nadien de knop omdraait, en zo wie weet na nieuwjaar weer belangrijk kan worden. In plaats van hem in de winter aan een fikse korting te verkopen, kan het goudhaantje zo mogelijk alsnog de verhoopte 20 miljoen opbrengen. Al zou zijn contract tot 2022 dan misschien best toch nog eventjes worden verlengd.

LEES OOK: Leko in zak en as: Club Brugge komt met Mignolet-statement

Zou u Dennis in januari al verkopen?

Meest recent

'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

34
34
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

71
71
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

92
92
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

199
199
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

311
311
'Vuurwerk op Bosuil: Antwerp wil terugkeer kampioenenmaker'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

163
163
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

483
483
Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

168
168
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

27
27
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

453
453
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

285
285
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1210
1210
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

406
406
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

379
379
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

362
362
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

283
283
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

488
488
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

200
200
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

346
346
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

242
242
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

391
391
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

3070
3070
De Condé zoekt opvolger Fink: Genk maakt voorkeur bekend

De kogel is door de kerk. Daags na het puntenverlies tegen Westerlo besloot KRC Genk om afscheid te ...

763
763
Hasi houdt adem in: dubbele mokerslag voor Anderlecht?

RSC Anderlecht etaleerde zaterdag mentale weerbaarheid door een 1-2 achterstand tegen STVV alsnog om ...

468
468
Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

347
347

Meer sportnieuws