D-Day Club Brugge: Clement kiest voor nieuwe drietand

door
D-Day Club Brugge: Clement kiest voor nieuwe drietand

Het is D-Day voor Club Brugge en iedereen die Blauw-Zwart een warm hart toedraagt. In de Champions League speelt de landskampioen thuis tegen Zenit Sint-Petersburg met een Europees voorjaar als rechtstreekse inzet. Het wordt dus uitkijken naar hoe coach Philippe Clement zijn manschappen zal posteren.


Sowieso zal de trainer schuiven met zijn pionnen ten opzichte van de twee voorbije wedstrijden. Zo kan hij geen beroep doen op de geschorste Mats Rits, terwijl Krépin Diatta met een blessure forfait moest geven. Eduard Sobol is er wel weer bij en wordt meteen aan de aftrap verwacht. Achterin staat een vraagteken achter Simon Deli, maar normaal gezien raakte de Ivoriaan tijdig fit. Daarnaast krijgt Brandon Mechele allicht de voorkeur op Odilon Kossounou, die zaterdag tegen Moeskroen een slechte beurt maakte.

Op het middenveld worden door de afwezigheid van Rits weinig verrassingen verwacht, Vormer-Balanta-Vanaken is het voor de hand liggende trio. Tot slot lijkt Clement voor een nieuwe drietand te gaan in het voorste compartiment. Zo is de verwachting dat Emmanuel Dennis samen met Charles De Ketelaere en Noa Lang voor het gevaar moeten zorgen.

De mogelijke opstelling:
Mignolet; Mata, Mechele, Deli; Dennis, Vormer, Balanta, Vanaken, Sobol; Lang, De Ketelaere

POLL: Club moet vol voor de zege gaan ...

Meest recent

Genk bevestigt: twee 'fantastische' transfers in aantocht

KRC Genk is definitief uit de titelrace geslagen, maar de Limburgers mochten maandag een mooie ...

46
46
'Wending compleet: trainersdossier KVM nadert ontknoping'

KV Mechelen greep afgelopen weekend definitief naast de eindzege in de Europe Play-Offs. En dus kan ...

32
32
Anderlecht-titularis zorgt voor irritatie: "Patsergedrag"

RSC Anderlecht is van plan om komende zomer met de grove borstel door de spelerskern te gaan. ...

163
163
'Alonso drukt meteen stempel: groot slachtoffer bij Real'

Het is enkel nog wachten op een officiële bevestiging, maar de aanstelling van Xabi Alonso als ...

107
107
X gaat los op Storck-saga: "Pocognoli naar Club Brugge"

De 'transfer' van Bernd Storck, vanuit KV Kortrijk naar Cercle Brugge, sloeg gisterenavond in als ...

94
94
'Club houdt hart vast: transfergesprekken Jashari lopen'

Club Brugge pakte een jaartje geleden uit met de komst van Ardon Jashari en zijn transfer werd een ...

288
288
Schokgolf bij Cercle Brugge: "Dacht dat het een grap was"

In aanloop naar de barragewedstrijden om het behoud, heeft Cercle Brugge voor een grote verrassing ...

91
91
'Tovernaarswerk Renard: miljoenenjackpot met ballen'

Anderlecht gooit het over een andere boeg en zet volop in op jeugd. Onder leiding van sportief ...

234
234
'Doorbraak nabij: De Bruyne op zucht van nieuwe club'

Het begint er steeds meer op te lijken dat Kevin De Bruyne nog niet uitgevoetbald is aan de Europese ...

154
154
'Hete zomer KRC Genk: acht transferdeals in pijplijn'

KRC Genk is sinds afgelopen weekend mathematisch uitgeteld voor de titel, anderzijds heeft het de ...

332
332
'Anderlecht toont geen genade: transferflop gratis weg'

RSC Anderlecht zal het seizoen andermaal zonder prijs afsluiten. Dat heeft onder meer te maken met ...

459
459
'Eerste grote Club-transfer: dossier in stroomversnelling'

Terwijl Club Brugge nog volop aan het strijden is om de titel, is de sportieve leiding ook al in de ...

952
952
'Grote kuis bij AA Gent: 13 (!) spelers richting exit'

Met een dramatische drie op 24 is AA Gent niet gewoon het kneusje van deze Champions' Play-Offs, met ...

410
410
'Gheysens schaakmat: verkoop Antwerp onvermijdelijk'

Antwerp heeft de afbraakwerken van Tribune 2 eindelijk aangevat. Het nieuwe exemplaar zal door de ...

522
522
'Renard voert forcing: Anderlecht hakt Hasi-knoop door'

Met nog twee matchen te gaan zit het seizoen er eigenlijk al op voor RSC Anderlecht, dat de blik dus ...

353
353
Crisis compleet bij Cercle Brugge: "Pak uw biezen!"

In een wanhoopspoging om de degradatie te ontlopen verbaasde Cercle Brugge zopas vriend en vijand ...

153
153
Club Brugge onderneemt actie na verbod fans in Anderlecht

Als burgemeester van Anderlecht bevestigde Fabrice Cumps maandag dat de fans van Club Brugge zondag ...

585
585
Genk valt in de prijzen: winnaar Ebbenhouten Schoen bekend

KRC Genk mag na afgelopen weekend definitief een kruis maken over de landstitel. Om die pijn wat te ...

82
82
'Totale exodus Anderlecht: (potentiële) vertrekkers bekend'

RSC Anderlecht staat voor een erg drukke transferzomer. De Brusselaars willen zich op verschillende ...

615
615
"Spijtige zaak" - Club benadeeld in volle titelstrijd?

De titelstrijd in de Jupiler Pro League nadert zijn ontknoping. In een bepaald scenario zou Union SG ...

540
540

Meer sportnieuws