Waasland-Beveren geeft zege in slotfase uit handen tegen dominant Eupen

84 stemmen
Waasland-Beveren geeft zege in slotfase uit handen tegen dominant Eupen

Met de nodige dosis geluk heeft Waasland-Beveren aan de Kehrweg een puntje gepakt. Het fel geplaagde team van Nicky Hayen opende al vroeg de score en leek lange tijd stand te houden tegen een dominant Eupen. In de slotfase hing Koch de bordjes alsnog gelijk.

Met Eupen tegen Waasland-Beveren stonden er twee ploegen tegenover mekaar die de laatste weken fel geplaagd werden door het corona virus. De Panda's misten vanavond maar liefst zes spelers, terwijl Waasland-Beveren de voorbije weken tal van spelers zag uitvallen. Bij de thuisploeg stond Nurudeen in doel, bij de bezoekers kreeg onder meer Mandjeck zijn kans.
Vroeg doelpunt helpt Waasland-Beveren in het zadel
De bezoekers namen een prima start aan de Kehrweg. Na een handvol minuten spelen zette Vukcevic de nieuwe thuisdoelman al eens aan het werk met een vluchtschot, Nurudeen had er behoorlijk veel moeite mee. Een paar minuten later was het toch raak voor Waasland-Beveren: Bertone met de prima voorzet op Frey en de Zwitser trof overhoeks raak, 0-1 voor de Waaslanders. Eupen nam nadien gezwind over maar onder meer Peeters vond een prima Jackers op zijn weg. Met hangen en wurgen hielden de bezoekers stand tot aan de pauze.

Waasland-Beveren pakt al snel de voorsprong aan de Kehrweg.
Eupen stelt in slotfase verdiend gelijk
Ook na de rust werd het team van Nicky Hayen volledig achteruit gedwongen door een dominant Eupen. Toch kreeg Waasland-Beveren opnieuw de eerste mogelijkheid, Sinani schoot oog in oog met Nurudeen hoog over. Nadien was het alles Eupen wat de klok sloeg maar een uitstekende Jackers hield lange tijd alles tegen. In de laatste tien minuten kwamen de Panda's dan toch aan hun verdiende gelijkmaker toen Koch van dichtbij de bal tegen de netten joeg: 1-1. Erop en erover dachten ze bij de thuisploeg maar tot echte kansen kwam het nadien niet meer. Zo werd het uiteindelijk een gelijkspel in Duitstalig België, daar zullen geen van beide ploegen echt tevreden mee zijn.
Scoreverloop:
0-1 (11') Frey, 1-1 (84') Koch

Verdiende Eupen eigenlijk meer?

Meest recent

'Opvolger Onyedika: Club gaat strijd om international aan'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Ook voor Raphael ...

51
51
Anderlecht kijkt vreemd op: bizarre wending rond Schreuder

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

76
76
Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Paris Saint-Germain heeft zich op de voorlaatste speeldag van de Ligue 1 tot kampioen gekroond. Een ...

23
23
Arsenal bibbert: winnend City houdt titelstrijd springlevend

Met nog slechts twee speeldagen te gaan is de titelstrijd in de Premier League allerminst voorbij. ...

77
77
Analisten unaniem: 'Vaste Rode Duivel gedumpt voor WK'

Nog twee keer slapen en bondscoach Rudi Garcia maakt bekend welke 26 spelers België zullen ...

143
143
'United wild van Lammens: ingrijpend transferbesluit'

Manchester United maakt komend seizoen zijn comeback in de Champions League en lijk het seizoen te ...

92
92
Verschaeren doet Anderlecht-fans dromen vlak voor finale

RSC Anderlecht wil er donderdag alles aan doen om de beker van België veroveren. De Belgische ...

248
248
'Transferschok Lewandowski: kersvers kampioen in de dans'

Nu de landstitel een feit is, kan FC Barcelona zich stilaan kan toeleggen op de voorbereiding op het ...

65
65
WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

426
426
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

377
377
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

300
300
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

82
82
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

153
153
Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Arthur Vermeeren wordt overal aan de kant geschoven, maar toch duikt zijn naam op in bijna ...

680
680
'Pocognoli ziet eerste Belgische pion vertrekken'

Sébastien Pocognoli verruilde in oktober Union voor AS Monaco, maar een enorm succes is die ...

42
42
Albert beschermt Anderlecht-pion: "Gebrek aan respect"

Anderlecht zal donderdagnamiddag alles uit de kast halen om de Croky Cup te pakken. Het snakt immers ...

127
127
'Openda geeft groen licht: transfer in de maak'

De voorbije jaren was Loïs Openda een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar het ...

78
78
Godts tegenover Saibari en Antwerp-lieveling voor prijs

Vrijdag zal blijken of Rudi Garcia plaats heeft in zijn WK-selectie voor Mika Godts. De 20-jarige ...

30
30
Revanche op Anderlecht? Hubert oordeelt

Donderdagnamiddag staat er nog eens een Brusselse derby op het programma. Dat wordt niet zomaar een ...

104
104
'Standard krijgt mokerslag en moet mercato op'

Drie speeldagen voor het einde is Standard nog steeds volop in de running voor een Europees ticket. ...

204
204
Burgess houdt druk weg bij Union voor bekerfinale

Union kan zich donderdagnamiddag verzekeren van al de derde prijs op drie jaar tijd. Nadat het twee ...

93
93
Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

184
184
Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

100
100
'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

721
721
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

217
217

Meer sportnieuws