Beerschot en KV Kortrijk zorgen voor sensationeel spektakelstuk

268 stemmen
Beerschot en KV Kortrijk zorgen voor sensationeel spektakelstuk

Na een ongezien spektakelstuk hebben KV Kortrijk en Beerschot de punten gedeeld in het Guldensporenstadion. Beide ploegen scoorden maar liefst vijf keer en zorgden voor een billijk gelijkspel.

KV Kortrijk speelde voorlopig een degelijk seizoen en stond in de brede middenmoot. De Kerels hoopten vandaag het hoog gerangschikte Beerschot te kloppen en konden zo een paar plaatsen klimmen in het klassement. De Mannekes kenden voorlopig een droomseizoen in de Jupiler Pro League en konden zowaar weer de leidersplaats afsnoepen van Charleroi. Beide ploegen begonnen met een ongewijzigd elftal aan de partij.
Beerschot geeft wedstrijd in eerste tien minuten weg
De thuisploeg kende een droomstart, van bij de aftrap trok het ten aanval en na een schot van Selemani, trof Jonckheere met een deviatie meteen raak: 1-0 voor KVK. Beerschot was werkelijk nergens in de openingsfase en stond binnen de tien minuten al op een 2-0 achterstand. Deze keer deed Selemani het helemaal zelf en schoot hij keurig raak in de hoek. Beerschot reageerde een paar minuten later met een driedubbele kans voor Tissoudali: de paal, Jakubech en pech stonden een doelpunt in de weg. De wedstrijd was nadien veel meer in evenwicht en op vijf minuten van de pauze gaf Bourdin de bezoekers een levenslijn door een prima aangesneden vrije trap van Holzhauser in doel te koppen: 2-1. Zo was halfweg nog alles mogelijk in het Guldensporenstadion.

Selemani was betrokken bij de twee doelpunten van de Kerels.
Ongezien spektakelstuk in Guldensporenstadion
De Mannekes namen na de rust een vlammende start en binnen de eerste vijf minuten stond het weer gelijk. Derijck ging domweg in de fout in de eigen zestien meter en Holzhauser trof raak vanaf elf meter: 2-2. Een minuut later plaatste Holzhauser de bal tegen de paal en in de rebound zette Tissoudali Beerschot meteen op een 2-3 voorsprong, wat een start van de tweede periode! Lang kon de ploeg van Losada echter niet genieten van zijn voorsprong, een paar minuten later werd Mboyo foutief gestopt en deze keer kreeg KV Kortrijk een strafschop. Mboyo zette de elf meter heerlijk om: 2-2. De Kerels waren nu plots weer de betere ploeg: iets voorbij het uur haalde Vanhamel een vrije trap van Selemani uit de hoek. Aan de overzijde deed Jakubech hetzelfde op een plaatsbal van Sanusi. De thuisploeg nam halfweg de tweede helft opnieuw de voorsprong, Vanhamel ging gruwelijk in de fout en Gueye strafte het foutje af: 4-3, wat een spektakel in het Guldensporenstadion. En ook nadien ging de doelpuntenkermis gewoon door, een paar minuten later schilderde Holzhauser (weer hij) een vrije trap tegen de lat en de goed gevolgde Bourdin maakte er 4-4 van. In het slot van de wedstrijd leek Frans de bezoekers de zege te schenken maar Sainsbury zorgde uiteindelijk nog voor de 5-5. Ongeziene cijfers hier in het Guldensporenstadion.
Scoreverloop:

1-0 (1') Jonckheere, 2-0 (8') Selemani, 2-1 (39') Bourdin, 2-2 (49') Holzhauser (p), 2-3 (50') Tissoudali, 3-3 (57') Mboyo (p), 4-4 (74') Bourdin, 4-4 (74') Bourdin, 4-5 (88'), 5-5 (90+5') Sainsbury

LEES OOK: Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"

🚀

Wordt er meer gescoord zonder publiek in het stadion?

Meest recent

'Opvolger Onyedika: Club gaat strijd om international aan'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Ook voor Raphael ...

51
51
Anderlecht kijkt vreemd op: bizarre wending rond Schreuder

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

76
76
Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Paris Saint-Germain heeft zich op de voorlaatste speeldag van de Ligue 1 tot kampioen gekroond. Een ...

23
23
Arsenal bibbert: winnend City houdt titelstrijd springlevend

Met nog slechts twee speeldagen te gaan is de titelstrijd in de Premier League allerminst voorbij. ...

77
77
Analisten unaniem: 'Vaste Rode Duivel gedumpt voor WK'

Nog twee keer slapen en bondscoach Rudi Garcia maakt bekend welke 26 spelers België zullen ...

143
143
'United wild van Lammens: ingrijpend transferbesluit'

Manchester United maakt komend seizoen zijn comeback in de Champions League en lijk het seizoen te ...

92
92
Verschaeren doet Anderlecht-fans dromen vlak voor finale

RSC Anderlecht wil er donderdag alles aan doen om de beker van België veroveren. De Belgische ...

248
248
'Transferschok Lewandowski: kersvers kampioen in de dans'

Nu de landstitel een feit is, kan FC Barcelona zich stilaan kan toeleggen op de voorbereiding op het ...

65
65
WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

426
426
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

377
377
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

300
300
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

82
82
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

153
153
Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Arthur Vermeeren wordt overal aan de kant geschoven, maar toch duikt zijn naam op in bijna ...

680
680
'Pocognoli ziet eerste Belgische pion vertrekken'

Sébastien Pocognoli verruilde in oktober Union voor AS Monaco, maar een enorm succes is die ...

42
42
Albert beschermt Anderlecht-pion: "Gebrek aan respect"

Anderlecht zal donderdagnamiddag alles uit de kast halen om de Croky Cup te pakken. Het snakt immers ...

127
127
'Openda geeft groen licht: transfer in de maak'

De voorbije jaren was Loïs Openda een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar het ...

78
78
Godts tegenover Saibari en Antwerp-lieveling voor prijs

Vrijdag zal blijken of Rudi Garcia plaats heeft in zijn WK-selectie voor Mika Godts. De 20-jarige ...

30
30
Revanche op Anderlecht? Hubert oordeelt

Donderdagnamiddag staat er nog eens een Brusselse derby op het programma. Dat wordt niet zomaar een ...

104
104
'Standard krijgt mokerslag en moet mercato op'

Drie speeldagen voor het einde is Standard nog steeds volop in de running voor een Europees ticket. ...

204
204
Burgess houdt druk weg bij Union voor bekerfinale

Union kan zich donderdagnamiddag verzekeren van al de derde prijs op drie jaar tijd. Nadat het twee ...

93
93
Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

184
184
Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

100
100
'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

721
721
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

217
217

Meer sportnieuws