Roberto Mancini acht de kans nihil dat Manchester City zich kan versterken met Wayne Rooney, speler van aartsrivaal Manchester United. De Engelse aanvaller moest tijdens de Champions League-wedstrijd tegen Real Madrid genoegen nemen met een reserverol en sindsdien wordt er flink gespeculeerd over zijn toekomst.
"Ik denk dat Rooney één van de beste spitsen in Europa is, maar ik denk niet dat hij zomaar gaat vertrekken bij Manchester United", zo vertelde Mancini in gesprek met
Sky Sports.
Mancini denkt dat het verhaal te groot wordt gemaakt door de media. "Ik kan begrijpen dat Rooney teleurgesteld is dat hij niet speelde, maar dat kan in elk team gebeuren. Na een week is dat weer over", zo sloot de Italiaanse coach zijn verhaal af.
LEES OOK:
Manchester City blaast titelstrijd nieuw leven in