'Real wil Isco en Vinicius inzetten bij enorme transferoperatie'

565 stemmen
'Real wil Isco en Vinicius inzetten bij enorme transferoperatie'

Mede door de coronacrisis beleefde Real Madrid een erg rustige zomermercato, voor het eerst in lange tijd werden geen nieuwe spelers aangetrokken. Maar daar lijkt men inmiddels spijt van te hebben in het Estadio Santiago Bernabeu. Zo worden al volop plannen gemaakt voor de komende transferperiodes.


Real zou immers opnieuw zaken willen doen met Juventus. Volgens onder meer Calciomercato en AS zouden de Madrilenen hun zinnen hebben gezet op Paulo Dybala. De Argentijn zou in de Spaanse hoofdstad de concurrentie moeten aangaan met onder meer Eden Hazard, Rodrygo Goes en Marco Assensio voor de posities achter diepste man Karim Benzema. Juve lijkt echter niet bereid om zijn smaakmaker zonder slag of stoot te laten gaan. Om de Oude Dame te overtuigen, zou Real dan ook van plan zijn om Isco én Vinicius Junior op te nemen in de deal.

Dat de Spaanse kampioen bereid is om die eerste te laten gaan, is niet zo verbazingwekkend. Isco kon de voorbije jaren niet meer overtuigen en geraakt ook dit seizoen amper van de bank af. Dat Vinicius zou mogen vertrekken is dan weer wel opvallend. De 20-jarige Braziliaan wordt immers aangeduid als één van de grootste talenten in het mondiale voetbal. Maar de aanvaller zou niet meer zo goed in de spelersgroep liggen. Eerder deze week kwam het bijvoorbeeld nog tot een incident met Benzema.

LEES OOK: WK '26: Brazilië haalt sloophamer boven, VS maken statement

Wie zou de beste zaak doen?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

65
65
Club hakt knoop door: extra transfer voor Preud'homme

Door het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord, zal Guilian Preud'homme een groot deel van ...

66
66
Wilmots smult van verrassende Duivel: "Quasi perfecte match"

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

41
41
Oranje met kopzorgen naar VS, Congo bedwingt Denemarken

De 48 WK-deelnemers zijn momenteel volop bezig met hun oefencampagne. Voor Nederland draaide de ...

81
81
El Ouahdi beleeft drama vlak voor opstijgen WK-vlucht

Heel wat WK-deelnemers hebben de oversteek van de Atlantische Oceaan inmiddels ingezet. Ook Marokko, ...

174
174
'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

78
78
Twijfels rond Rode Duivel: levenslijn voor Brandon Mechele?

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

168
168
Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Club Brugge verlengde recentelijk het contract van Hans Vanaken. Maar de draaischijf wordt in ...

435
435
"Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Kevin De Bruyne wil in de komende weken schitteren op het wereldkampioenschap met de Rode Duivels. ...

105
105
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

522
522
Dubbele boost Duivels: "Ongelooflijk hoe gemotiveerd hij is"

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

302
302
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

641
641
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

164
164
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

407
407
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

182
182
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

77
77
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

120
120
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

116
116
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

300
300
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

319
319
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

449
449
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

493
493
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

509
509
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

181
181
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

217
217
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

88
88

Meer sportnieuws