Leko ziet Antwerp indruk maken: "Ik ben niet stom"

door
Leko ziet Antwerp indruk maken:

Antwerp heeft zijn rentree in Europa niet gemist. 26 jaar na hun laatste avontuur in de UEFA Cup begonnen ze aan de groepsfase van de Europa League met een verdiende zege op het veld van Ludogorets. Gerkens en Refaelov maakten een achterstand ongedaan en bezorgden de Great Old een 1-2-overwinning.


Evident was dat nochtans niet, want Ivan Leko moest in Bulgarije een pak spelers missen. Omwille van de regels van de UEFA kon hij immers slechts 21 spelers inschrijven voor de Europa League, waardoor een aantal bekende namen thuis moest blijven, zoals Didier Lamkel Zé of Nill De Pauw. De Kroatische coach was echter trots op de prestatie van zijn elftal.

Vooral met de pressing van zijn ploeg was Leko zeer blij. "Dat is de manier waarop we willen spelen. Ook in België. We speelden al 6 à 7 mooie matchen dit seizoen. Sommigen zeggen dat we stom spelen en te open, maar ik ben niet stom. Ik houd van zo voetbal te spelen, ik houd van aanvallen, wij houden van aanvallen", verklaarde hij aan Sporza.

LEES OOK: Celine laat Metejoor sprakeloos achter na bloedheet avontuur

Mag Antwerp tevreden zijn over zijn prestatie?

Meest recent

Duivels naar WK: stunt met spelers Genk en Anderlecht?

Hein Vanhaezebrouck en Franky Van der Elst stelden via Het Nieuwsblad hun ideale selectie van 26 ...

2
2
'Coorevits hint op avontuur met Van Gucht'

Gisteren maakte sportjournalist en presentator Ruben Van Gucht zijn terugkeer in De Slimste Mens ter ...

9
9
'Clement weigert absolute monsteraanbieding'

Philippe Clement tekende verrassend genoeg voor Norwich City. Dat is de voorlaatste uit de ...

19
19
KRC Genk zet énorme stap voorwaarts: "Uniek in Europa”

KRC Genk is al vele jaren een club die goed werk levert. Zowel sportief als financieel doen ze het ...

35
35
‘Rode Duivels daveren: Mannaerts shortlist met topnaam’

Bij de Rode Duivels is het WK-ticket binnen, maar rustig is het allerminst. Rudi Garcia ligt onder ...

171
171
'Barça pijnlijk de mist in: deze eis aan Lewandowski op straat'

Robert Lewandowski gaat FC Barcelona in de zomer transfervrij verlaten. De Poolse spits brengt ...

19
19
Renard spreekt: bliksemvertrek twee aanwinsten?

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Paars-Wit heeft voorlopig nog steeds een ...

65
65
Transferbom: Messi en Haaland weldra ploegmaats?

Bij FC Barcelona moet voorzitter Joan Laporta misschien wel vrezen voor zijn toekomst. De ...

66
66
Defour ziet extra titelkandidaat: Union en Club beven

KRC Genk begon moeizaam aan het seizoen, maar de laatste weken draait het steeds beter. De ...

70
70
Grote Garcia Rapport: exit of vertrouwen houden?

De Rode Duivels hebben zich geplaatst voor het WK 2026. Alweer opdracht volbracht voor bondscoach ...

51
51
Loting WK 2026: alsnog 'Poule des Doods' voor Duivels?

De Rode Duivels hebben zich dinsdag geplaatst voor het WK 2026, net zoals 42 van de andere 48 ...

248
248
'Grote WK-verrassing voor Brandon Mechele bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

246
246
'Transferplan Barça onthuld: Flick's topprioriteit voor 2026'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

51
51
Feestavond wordt nachtmerrie: Duivel maanden buiten strijd

De Rode Duivels vierden dinsdagavond hun WK-kwalificatie na een 7-0-monsterzege tegen het weerloze ...

198
198
'Knaltransfer Tzolis krijgt vorm: topclub dient verzoek in'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

334
334
Vernieuwde Bosuil bijna af: Antwerp dropt groot nieuws

Antwerp FC hervat komend weekend zijn seizoen met een bezoek van hekkensluiter FCV Dender. Maar de ...

425
425
'Kogel al door de kerk: KBVB hakt knoop door over job Garcia'

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026, hing de voorbije dagen een negatieve sfeer rond bondscoach ...

812
812
Arsenal slikt optater: goed nieuws voor Club Brugge

De laatste interland-break van het kalenderjaar zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid ...

127
127
Vete Garcia-De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Wat een mooi feest had moeten worden om de WK-kwalificatie van de Rode Duivels te vieren, werd ...

536
536
'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

RSC Anderlecht wil vanaf komend weekend de goede lijn van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

768
768
'United past voor toptransfer: Lammens lacht tanden bloot'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

291
291
Vandenbempt onthult dé voorwaarde voor ontslag Garcia

Er zou een feeststemming moeten heersen rond de Rode Duivels. Er werd dinsdagavond met 7-0 gewonnen ...

196
196
'Stevige opsteker voor Zeno Debast'

Het was bij de Rode Duivels wat zoeken achterin tegen Kazachstan en Liechtenstein. Rudi Garcia kon ...

79
79
WK-selectie Rode Duivels: 20 spelers al zeker van plaats?

Het was al zo goed als zeker, maar dinsdagavond werden ook de laatste twijfels weggenomen: de Rode ...

184
184
Raes uit grote bedenking bij kritiek op Garcia

Rudi Garcia heeft in zijn eerste jaar als bondscoach al zijn doelstellingen behaald. Hij hield de ...

79
79

Meer sportnieuws