Supporters Anderlecht snel welkom in Lotto Park

door
Supporters Anderlecht snel welkom in Lotto Park

RSC Anderlecht kende een wisselvallige start van het nieuwe seizoen. De Brusselaars verloren weliswaar geen enkele wedstrijd, maar de 6 op 12 is nu ook niet bepaald een groot succes. Het seizoen duurt echter nog lang en bovendien kan Paars-Wit normaal gezien snel weer rekenen op de steun van zijn twaalfde man.


Samen met minister van Sport Ben Weyts stelde de Pro League onlangs een protocol samen dat de clubs toelaat om weer fans te mogen verwelkomen in de stadions. Maar de ploegen moeten wel eerst een akkoord met de lokale besturen vinden over een uitzondering op de nationale corona-maatregel. Die stelt dat er bij evenementen in de buitenlucht maximum 400 personen aanwezig mogen zijn. Dat kan aantal kan echter opgetrokken worden indien men aantoont dat er voldoende hygiënische en afstandsmaatregelen genomen zijn.

Maar daarvoor moet dus eerst een uitzondering aangevraagd worden bij de lokale besturen en die zit er bij Anderlecht aan te komen. Tegenover SudPresse geeft burgemeester Fabrice Cumps aan dat de onderhandelingen erg goed evolueren. Zo zou men zelfs mikken op de eerstvolgende thuiswedstrijd, op 13 september tegen Cercle Brugge. De laatste details moeten wel nog besproken worden, maar in het beste geval zouden dan een 5000-tal fans weer kunnen plaatsnemen in de tribunes.

LEES OOK: Anderlecht-fans watertanden na boodschap Doku

Wedstrijden zonder publiek zijn een vorm van competitievervalsing ...

Meest recent

Jackpot voor Antwerp: megatransfer officieel afgerond

Het zat er al dagen, zelfs weken aan te komen, maar ondertussen is het ook officieel. Mahamadou ...

76
76
Toptransfer voor Anderlecht: "12 miljoen euro"

RSC Anderlecht moet vandaag nog spelers van de hand doen, maar het blijkt akelig stil in het Lotto ...

178
178
Leverkusen strikt oude bekende van Anderlecht als coach

Het seizoen in de Bundesliga is nog maar twee speeldagen ver. Toch maakte Bayer Leverkusen van de ...

29
29
Contractnieuws bij Antwerp, vertrekker bij Lierse

Voorlopig is het een zeer rustige laatste transferdag in Belgie. Bij Lierse SK en Royal Antwerp FC ...

163
163
'Opvolger Dolberg: Anderlecht doet officieel bod'

Olivier Renard en Tim Borguet moeten dringend in gang schieten. Er moeten nog een aantal overbodige ...

637
637
'Nilsson hakt transferknoop definitief door'

Het is Deadline Day voor Belgische clubs, maar bij Club Brugge lijkt het een rustige dag te worden. ...

414
414
Zulte Waregem kondigt nog een vertrekker aan

Op de laatste dag van de transferperiode mogen we ongetwijfeld nog heel wat beweging verwachten bij ...

56
56
'Wilmots verrast compleet: witte merel voor Standard'

Standard was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met ...

233
233
Drama voor Rode Duivel: WK-selectie in gevaar?

De Rode Duivels hebben in de voorbije week een nieuwe stap gezet richting het WK. Ze lieten zich ...

164
164
Na Kompany nog een Belg in eregalerij van Premier League?

In 2021 zetten ze in Engeland een Hall of Fame op, waarin de grootste namen uit de geschiedenis van ...

108
108
'Rashford na 3 matchen al uitgekotst bij Barcelona'

FC Barcelona pakte in de zomer alweer uit met een opmerkelijke transfer. Het zocht al langer naar ...

203
203
Keiharde eis Van Bommel onthuld: "Daar kan Twente niet aan voldoen"

Het is intussen al meer dan een jaar geleden dat Mark van Bommel afscheid nam van Antwerp. Sindsdien ...

133
133
Onheil boven Duivels: bezorgdheid om steeds zelfde speler

De Rode Duivels kunnen terugblikken op een uitstekend tweeluik. Zowel tegen Liechtenstein als ...

195
195
Paniek bij Coucke: geldnood plots levensgroot probleem

De Raad van Bestuur stemde unaniem om Wouter Vandenhaute te lozen als voorzitter, maar vooralsnog ...

993
993
Celine Van Ouytsel met collega-Antwerpsupporter: zo reageert DIW

De geruchten deden al een tijdje de ronde en werden vorige week omgezet in spetterend relatienieuws: ...

81
81
Last-minute transfer? Raskin spreekt duidelijke taal

De Rode Duivels blikten zondagavond Kazachstan in met 6-0. Voor Nicolas Raskin werd het een extra ...

85
85
TRANSFERUURTJE: 'Plots megabod voor Club, Anderlecht wil grote naam'

De zomermercato is in enkele landen, waaronder België, nog enkele dagen geopend. Verschillende ...

584
584
Oh slaat keihard terug na mislukte toptransfer

KRC Genk leek deze zomer ongelooflijk te cashen. Eerst werd Tolu Arokodare voor een recordbedrag ...

427
427
Thibaut Courtois pakt uit met grote plannen naast het veld

Thibaut Courtois kende net zoals alle Rode Duivels een heerlijk tweelijk uit in deze ...

140
140
Anderlecht-fans watertanden na boodschap Doku

Terwijl RSC Anderlecht op de sukkel is speelden de Rode Duivel de pannen van het dak in het Lotto ...

227
227
"Pray for Ruben"-Van Gucht in allerijl naar spoed gebracht

Ruben Van Gucht kreeg het de laatste jaren al meermaals hard te verduren. Eén van de ...

127
127
Garcia jubelt: nieuw wapen bij Rode Duivels ontdekt

De Rode Duivels hebben het tweeluik tegen Liechtenstein en Kazachstan tot een goed einde gebracht. ...

306
306
Vandenbempt: "Hij is de grote verliezer bij de Rode Duivels"

België scoorde twaalf keer in twee duels. Het WK 2026 mag deze ploeg niet ontglippen. Peter ...

202
202
'Standard heeft prijs en strikt oude JPL-bekende'

Standard is van plan zich vandaag nog te versterken. De Rouches zouden volgens transferinfluencer ...

233
233
Vandenbempt strooit met lof naar Duivel: "Is mijn favoriet"

België lijkt de fans weer te kunnen plezieren. Na de spektakelmatch tegen Wales, waren er nu ...

347
347

Meer sportnieuws