'Niet City, maar andere grootmacht in pole voor Messi'

door
'Niet City, maar andere grootmacht in pole voor Messi'

Het is de vraag die op ieders lippen brandt: waar speelt Lionel Messi volgend seizoen? De 33-jarige Argentijn vormde de voorbije jaren de verpersoonlijking van FC Barcelona, maar stond nooit dichter bij een vertrek uit Camp Nou. De topclubs in de Premier Leeague hebben dan ook bloed geroken.


Zo werd de afgelopen dagen al gesuggereerd dat Manchester City een nieuwe poging wil ondernemen om de wereldster naar het Etihad Stadium te halen en te herenigen met Pep Guardiola, een plan waar de rijke eigenaars al langer op broeden. Toch is het volgens diverse Spaanse media zowaar buur Manchester United dat nu over de beste papieren beschikt. Net zoals de club van Kevin De Bruyne, zijn ze op Old Trafford naar verluidt alvast volop in de weer om de nodige financiën vrij te maken voor zijn komst.

Dat is geen sinecure, want vooral Messi zijn loodzwaar salaris én de Financial Fair Play vormen stevige struikelblokken. Vermits de Citizens recent nogduchtig  in de problemen kwamen met die laatste regels, heeft hun stadsgenoot op dat vlak dus echter een streepje voor. United zou volgens Deportes Cuatro alleszins over het benodigde kapitaal beschikken om de spraakmakende transfer te realiseren én Messi hetzelfde loon als in Barcelona aan te bieden, waardoor het zich dus plots in poleposition bevindt.

LEES OOK: Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Waar zou u Messi het liefst zien spelen?

Meest recent

Charai maakt brandhout van zijn team: "Echt slecht"

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

0
0
'Renard weg? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

52
52
Akin verrast: "Hij wilde niet meer spelen voor Beerschot"

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

32
32
Vrancken vol lof: "De beste in de Jupiler Pro League"

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

34
34
Boskamp geeft RSCA gouden tip in trainerszoektocht

RSC Anderlecht zoekt een nieuwe trainer, maar die zoektocht verloopt moeilijk. Mark van Bommel en ...

80
80
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

59
59
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

40
40
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

191
191
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

112
112
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

165
165
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

210
210
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

274
274
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

15
15
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

397
397
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

55
55
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

189
189
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

289
289
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

66
66
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

203
203
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

260
260
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

136
136
Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

165
165
Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Eden Hazard kende een illustere carrière, maar blessureleed zorgde voor een vervroegd ...

78
78
Bom in Anderlecht: clubicoon verlaat het Lotto Park

Het blijft rommelen bij RSC Anderlecht. De club ontsloeg Besnik Hasi en Paars-Wit maakte zopas ...

541
541
Hubert bevestigt ferme domper én meevaller Union SG

Union SG werd nipt uitgeschakeld in de Champions League, maar de Brusselse club is wel nog steeds de ...

52
52

Meer sportnieuws