'Pirlo heeft eerste aanwinst bij Juve al bepaald'

door
'Pirlo heeft eerste aanwinst bij Juve al bepaald'

Na de Champions League-uitschakeling tegen Olympique Lyon werd Maurizio Sarri rechtstreeks ontslagen als hoofdcoach van Juventus. De Oude Dame verraste vervolgens door Andrea Pirlo aan te stellen als zijn opvolger. En volgens La Gazzetta dello Sport gaat de voormalige spelbepaler een grote schoonmaak houden.


De nieuwe trainer zou maar liefst negen spelers willen laten vertrekken. Allereerst mogen Gonzalo Higuaín, Sami Khedira en Douglas Costa uitkijken naar een nieuwe werkgever, omdat het trio gezamenlijk zo'n 40 miljoen euro per jaar opstrijkt aan salaris. Er dient ruimte gecreëerd te worden in het budget voor nieuwe aankopen. Aaron Ramsey, Federico Bernardeschi, Mattia De Sciglio en Daniele Rugani zijn eveneens overbodig geworden in Turijn. En ook vleugelverdedigers Danilo en Alex Sandro mogen in principe weg, weliswaar enkel bij een aantrekkelijke aanbieding.

UPDATE 10/08
Pirlo wil dus een grote schoonmaak houden binnen de selectie, maar denkt daarnaast ook al aan versterking. Volgens Tuttosport moet Sandro Tonali zijn eerste grote aanwinst worden. De beloftevolle middenvelder, die zowel qua speelstijl als qua uiterlijk gelijkenissen vertoont met Pirlo zelf, vertrekt deze zomer quasi zeker bij degradant Brescia. Hij leek dicht bij een overgang naar Inter te staan, maar daar zou Juve dus een stokje voor willen steken.

Jorginho, die onder Sarri bovenaan de verlanglijst stond, zou hierdoor niet langer in beeld zijn. Als alternatief voor Tonali zou Manuel Locatelli van Sassuolo een optie zijn. Ook Nicolo Zaniolo (AS Roma) en Federico Chiesa (Fiorentina) worden genoemd als mogelijke targets van Pirlo.

LEES OOK: Juventus baalt nu al: financiële deals Openda op straat

Denkt u dat Pirlo zal slagen als trainer bij Juve?

Meest recent

Hubert kietelt Atlético Madrid: "Dat Simeone dàt verwacht?"

Diego Simeone haalde aan dat Atlético Madrid koste wat het kost wil winnen van Union SG en ...

0
0
Kompany kan niet wachten: "Ben zeer onder de indruk"

Vincent Kompany en Bayern München staan vanavond voor hun zwaarste partij tot dusver van het ...

17
17
'Mannaert aan zet: vijf Belgen gewild door Congo en Marokko'

De KBVB heeft werk. Vincent Mannaert zag afgelopen week drie Belgen voor Congo kiezen. Er zijn ...

68
68
Nainggolan haalt uit: "Hij wilde mij buiten bij Antwerp"

Radja Nainggola is geen onbesproken blad. Hij was te gast in 'Het Huis' van Eric Goens en sprak er ...

63
63
Mokerslag voor Antwerp: Foulon riskeert zware straf

Voorlopig lijkt Stef Wils zijn vel nog steeds te redden, maar nu Antwerp is weggezakt tot de ...

52
52
Kane vreest ergste na Kompany-schok: dit zag hij niet komen

Kompany gooide zaterdag een schokzet: zeven wissels én Kane op de bank. Geen afrekening, wel ...

136
136
Opdoffer voor Fink: Genk slikt bittere pil uit ziekenboeg

KRC Genk boekte zondag een zuinige 0-1 zege tegen Westerlo. De troepen van Thorsten Fink tankten zo ...

116
116
'Club Brugge houdt adem in: Hayen op weg naar Celtic?'

In de Champions League krijgt Club Brugge woensdag FC Barcelona over de vloer. Niet alleen voor de ...

329
329
'Hasi in dubio: revelatie Anderlecht out tegen Club?'

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege tegen KV Mechelen. Net op tijd voor Besnik Hasi, ...

362
362
Bijltjesdag bij Antwerp: laatste uur Wils geslagen?

"Het draait vierkant, maar we nemen geen emotionele beslissingen. Geef ons een paar dagen tijd om ...

83
83
De Bruyne verschaft update over terugkeer uit ziekenboeg

De kwalificatie voor het WK lijkt louter nog een formaliteit, want tegen Liechtenstein en Kazachstan ...

57
57
Super Sunday in JPL: aanduidingen refs speeldag 14 bekend

Komend weekend staan er in de Jupiler Pro League heel wat fraaie affiches op het programma. Intussen ...

187
187
'Antwerp verrast: voormalig doelwit Anderlecht op proef'

Het gaat van kwaad naar erger met Antwerp, dat na de nederlaag tegen STVV is afgedaald tot de ...

213
213
Renard haalt gram: Anderlecht heeft goudhaantje beet

Dankzij een deugddoende zege tegen KV Mechelen zit Besnik Hasi weer steviger in het zadel bij RSC ...

381
381
Peter Vandenbempt ontroert iedereen: "Zij is voor mij..."

Hij is al jaren de stem die zaterdagnamiddagen kleurt, het geweten van het Belgische voetbal. ...

82
82
Baro op oorlogspad: AA Gent legt bom onder Pro League

Sinds de Pro League in februari de hervorming goedkeurde is er reeds heel wat inkt gevloeid over het ...

627
627
'KRC Genk & Union neus-aan-neus in jacht op goalgetter'

KRC Genk boekte zondag een zuinige 0-1 zege tegen Westerlo. Met dank aan een doelpunt van Hyeon-gyu ...

241
241
Toby Alderweireld verrast iedereen met héél gewaagde sprong

Er was een tijd dat hij de tegenstanders van Manchester City, Real Madrid en Club Brugge met ijzeren ...

66
66
Hayen hakt knoop door: opvallende wissel bij Club Brugge

Hoogspanning in Jan Breydel, waar woensdag FC Barcelona op bezoek komt. Na de pandoering tegen ...

681
681
'D-Day bij Antwerp: Gheysens beslist over ontslag Wils'

Ook tegen STVV ging Antwerp zondag kansloos met de billen bloot. Met een schamele 11 op 39 op het ...

235
235
Celine Van Ouytsel breekt stilzwijgen: "Een bastaard!"

Celine Van Ouytsel is zonder twijfel één van de knapste vrouwen van het land én ...

518
518
'Renard in overdrive: Anderlecht all-in voor toptalent'

Ondanks de deugddoende zege tegen KV Mechelen loert de crisis nog steeds om de hoek bij RSC ...

461
461
Foulon, Dean & D'Hondt: Lardot evalueert speeldag 13

Afgelopen weekend stond speeldag 13 op het programma in de Jupiler Pro League. Naar goede gewoonte ...

314
314
Gert Verhulst vs Marc Coucke: Onverwachte clash zindert na

Gert Verhulst en Marc Coucke hoeven geen introductie meer. De ene bouwde met Studio 100 een ...

123
123
'Code rood bij Antwerp: Gheysens richting uitgang?'

De crisis is compleet met Antwerp, dat door de nederlaag tegen STVV naar de voorlaatste plek in het ...

899
899

Meer sportnieuws