TU: 'Sterkhouder op vertrekken bij Club, Inter wil grote slag slaan'

door
TU: 'Sterkhouder op vertrekken bij Club, Inter wil grote slag slaan'

De meeste competities zijn weer van start gegaan, maar voorts werd in verschillende landen beslist om niet meer te voetballen door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge oefende zaterdagavond tegen AA Gent, maar Emmanuel Dennis was niet van de partij bij Blauw-Zwart, volgens bepaalde bronnen zou dat wel eens met een nakende transfer te maken kunnen hebben. Met Bright Osayi-Samuel lijkt wel een mogelijke vervanger op komst. Volgens Het Laatste Nieuws heeft QPR de speler al toestemming gegeven om naar België af te reizen en kan hij snel zijn medische proeven afronden. Al beweert The Sun dat ook Leicester City nog op de loer ligt..

Jonathan David heeft zijn zinnen gezet op een transfer naar Lille OSC en liet dat ook duidelijk merken in een vlijmscherp interview. Maar AA Gent is desondanks niet geneigd om mee te werken. Dat lieten de Buffalo's op hun beurt verstaan via voorzitter Ivan De Witte. "Wij willen Jonathan David absoluut houden", vertelde hij kort aan Sporza. Voorlopig zit het dossier dus geblokkeerd, David kwam dit weekend in ieder geval niet in actie tijdens de oefenmatch van Gent.

KV Oostende heeft volgens Foot Mercato immers een persoonlijk akkoord met Maximiliano Caufriez. De 23-jarige verdediger kan voor vier jaar tekenen in Oostende. De transfer is wel nog niet rond, want voorlopig ligt Waasland-Beveren dwars. De betrokken partijen hopen in de komende dagen wel nog tot een overeenkomst te komen.

KAS Eupen heeft de komst van Benoit Poulain nu ook officieel aangekondigd. De Franse verdediger keert zo dus terug naar België na passages bij KV Kortrijk en Club Brugge. Hij was sinds januari een vrije speler. Met Emmanuel Agbadou zou er nog een verdediger op weg zijn naar de Kehrweg.

BUITENLAND
Zoals al een tijdje bekend is, wil Antonio Conte zijn voormalig poulain N'Golo Kanté naar Internazionale halen. Maar voorlopig vormt het salaris van Kante nog een probleem. Bovendien meldt het Italiaanse medium ook dat Conte moeite zal ondervinden om het clubbestuur te overtuigen van zo'n grote investering. Kante zou bij Chelsea namelijk 165.000 euro per week verdienen en zijn marktwaarde wordt geschat op 80 miljoen euro.

FC Barcelona en Arsenal FC zouden transfergesprekken met mekaar geopend hebben. De twee clubs zouden al enkele dagen onderhandelen over een transfer van Matteo Guendouzi, schrijft Foot Mercato. In ruil zou Philippe Coutinho naar Arsenal kunnen trekken. Edu Gaspar, de technisch directeur van de Gunners, is een fan van de Braziliaan, die bij Barça geen toekomst meer heeft.

Volgens Sky Italia heeft Como de onderhandelingen met Mario Balotelli opgestart. Como komt slechts uit in de Serie C, het derde niveau in Italië, maar heeft zeer ambitieuze Indonesische eigenaars. Die zouden bereid zijn om aan de eisen van Balotelli te voldoen. Hij zou zo weleens een zeer opmerkelijke transfer kunnen maken, want Balotelli zou ook nog interesse genieten van Boca Juniors.

LEES OOK: Grote verrassing: databureau voorspelt kansen Club én Union

Gent moet David gewoon laten vertrekken ...

Meest recent

'Laatste struikelblok voor overname Beerschot opgeruimd'

Met een elf op vijftien is Beerschot meer dan degelijk aan het seizoen begonnen in de Challenger Pro ...

58
58
Pocognoli ziet ondanks knalprestatie toch één minpunt

Union heeft zich dinsdagavond meteen in de kijker gespeeld in de Champions League. Het pakte bij ...

45
45
Real zwoegt naar zege, sensatie in Turijn, Qarabag stunt

Dinsdagavond stonden er nog vier wedstrijden op het programma in de league phase van de Champions ...

55
55
Ait El Hadj haalt gram met geweldige goal: "Ik heb afgezien"

Union liet de voorbije jaren al straffe dingen zien in Europa, maar nu bewezen ze dat ze ook in de ...

59
59
'Nieuwe WK-shirt van Rode Duivels is uitgelekt'

De Rode Duivels kunnen in oktober een grote stap zetten richting kwalificatie voor het WK door een ...

96
96
Mulder duidt enorm verschil aan tussen Union en PSV

Union heeft dinsdagavond een geweldig debuut beleefd in de Champions League. Het pakte meteen de ...

261
261
Euforie bij Union na glansprestatie: "Ongelofelijk!"

Union schreef de voorbije jaren al een straf voetbalsprookje en dat kreeg dinsdagavond nog een extra ...

77
77
Invaller Trossard van goudwaarde: Arsenal neemt droomstart

Naast PSV-Union stond dinsdag in de vroege avond ook al de affiche tussen Athletic Bilbao en Arsenal ...

52
52
Marc Degryse laat PSV-fans in stilte achter met dit beeld

Union kwam zonet door een heel grote poort de Champions League binnen. De Belgische landskampioen ...

342
342
Weergaloos Union SG verovert Europa: "Strafste in 5 jaar"

Union SG blijft verbazen in België en ook in Europa. De Brusselaars maakten vanavond hun debuut ...

160
160
Union knalt Champions League in met wonderavond in Eindhoven

Union verbaasde vanavond Europa, zichzelf en voetbalminnend België. De landskampioen gooide de ...

116
116
Sterkhouder Anderlecht: "Dacht aan zomerse transfer"

Bij RSC Anderlecht hoopten ze deze zomer de nodige uitgaande transfers af te ronden, maar dat lukte ...

146
146
Vermeeren neemt gigantische gok: JPL-clubs liggen op de loer

Arthur Vermeeren brak helemaal door onder Mark van Bommel, een coach die zelf internationale top was ...

267
267
Heisa rond schorsing Degreef: bizarre wending

Veel heisa, maar geen zware sanctie: de schorsing van Tristan Degreef (2 + 1) ligt onderaan de ...

307
307
Sensationeel Union SG: PSV nu al in de touwen?

Union SG trok vanavond naar Eindhoven waar ze hun eerste duel in de Champions League afwerkten tegen ...

50
50
'Anderlecht weigerde smaakmaker KRC Genk'

RSC Anderlecht deed de afgelopen jaren heel wat transfers met ondertussen ook heel wat verschillende ...

281
281
Vandenbempt met gigantische lof: "Lammens al verder dan…’"

Manchester United haalde Senne Lammens weg bij Royal Antwerp FC en betaalde daar stevig voor: 21 ...

192
192
Club Brugge haalt transferslag thuis: meer details bekend

Club Brugge heeft een erg drukke zomer achter de rug, al bleven met Raphael Onyedika en Joel ...

370
370
Voetbalbond maakt refs speeldag 8 én inhaalduels bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League al speeldag acht op het programma, terwijl er ook een ...

150
150
Fink incasseert opdoffer: wissel van de wacht in Genk?

Terwijl de start van de Champions League alle aandacht opeist moet KRC Genk woensdag aan de bak ...

289
289
De 11 namen: Union op volle sterkte voor CL-debuut

Union begint dinsdag aan haar eerste avontuur in de Champions League met een bezoekje aan PSV. ...

43
43
Anderlecht krijgt goed en slecht nieuws voor toppers

Europees voetbal staat niet meer op het programma, maar in de competitie volgen de topmatchen elkaar ...

327
327
Club Brugge dropt bommetje: Ordonez verlengt contract

De kassa rinkelde afgelopen zomer als nooit tevoren bij Club Brugge, dat tal van sterkhouders zag ...

419
419
'Club Brugge hakt knoop door: meubelstuk mag beschikken'

Nicky Hayen verdedigt vurig de beurtrol tussen de palen bij Club Brugge, terwijl er in de ...

1745
1745
Lies Vandenberghe doet harten smelten bij VTM-fans

Eén van de grootste powerkoppels in medialand? Dat zijn ongetwijfeld VTM-collega's Lies ...

286
286

Meer sportnieuws