'Juventus blijft gaan en shopt opnieuw in La Liga'

door
'Juventus blijft gaan en shopt opnieuw in La Liga'

Juventus rondde dinsdag de komst van Arthur af, die van FC Barcelona wordt overgenomen in een huurconstructie met Miralem Pjanic. Maar de Italiaanse topclub wil nog meer versterking halen in La Liga. Volgens de Spaanse media is Ferrán Torres van Valencia namelijk hard op weg om de volgende aanwinst van De Oude Dame te worden.


Volgens onder meer Onda Cero heeft Juve inmiddels de onderhandelingen geopend over de komst van de 20-jarige Spanjaard. Die staat te boek als een groot talent, maar zijn contract loopt na het komende seizoen af en dus moet de club hem deze zomer allicht verkopen om te voorkomen dat hij gratis vertrekt. Verschillende ploegen, waaronder Borussia Dortmund, werden al genoemd, maar Juve zou dus aan het langste einde trekken.

Torres heeft een transferclausule in zijn contract bij Valencia staan waardoor hij voor 100 miljoen euro mag vertrekken. Maar zo'n bedrag is uiteraard niet aan de orde vermits hij woensdag zijn laatste contractjaar ingaat. De kans bestaat dat Juve opnieuw een speler de omgekeerde beweging zal laten maken, al is daarover momenteel geen sprake.

LEES OOK: Garcia looft twee bekritiseerde Duivels: WK lijkt zekerheid

Juve is geen goede club voor jongere talenten ...

Meest recent

Vanderhaeghe trok naar CPL: "Plots interesse uit die hoek"

Yves Vanderhaeghe is sinds enkele weken weer trainer in het Belgische profvoetbal. Hij tekende ...

1
1
Newcastle en Chelsea blijven gefrustreerd achter

In de Premier League stond het duel der subtoppers op het programma. Newcastle United ontving in ...

9
9
Broos: "Hij wordt ooit bondscoach van de Rode Duivels"

Hugo Broos gaat zijn voorlaatste uitdaging aan bij Zuid-Afrika. Hij zal deelnemen aan de Afrika Cup ...

64
64
Oosting waarschuwt voor twee spelers van Anderlecht

Royal Antwerp FC kent een geweldige periode met een 9 op 9 en bekerkwalificatie. Zondag nemen ze het ...

81
81
Hugo Broos neergesabeld door collega-BV: "Randje dom"

Hugo Broos, momenteel aan het roer bij het Zuid-Afrikaanse nationale elftal, ligt al enkele weken ...

46
46
Druk stijgt: eerste crisisje sinds héél lang borrelt bij Union

Union SG zit in een dipje. Na een 2 op 9 in de Jupiler Pro League en een nederlaag in de Champions ...

36
36
Leko met grote zorgen: Club zéér gehavend tegen Gent

Club Brugge neemt het zondag in eigen huis op tegen AA Gent. Blauw-Zwart moet winnen, dat is het aan ...

293
293
Kompany met grote zorgen: Bayern sleept zich naar einde

Bayern München pakt dit jaar de titel in de Bundesliga, dat staat nu al vast. Vincent Kompany ...

58
58
Genk-fan Brecel reageert fel na golf aan haatreacties

Nog geen tweeënhalf jaar geleden schreef Genk-fan Luca Brecel Belgische sportgeschiedenis. Als ...

40
40
STVV voor cruciaal tweeluik: Vrancken zet boel op scherp

STVV is bezig aan een geweldig seizoen. De Kanaries hopen tegen KV Mechelen en Standard nog twee ...

54
54
Euvrard slaat en zalft met héél scherpe boodschap

Standard doet mee voor de top zes, maar de Rouches spelen echt niet goed. Tegen OH Leuven deed het ...

81
81
'Game over: Anderlecht zoekt oplossing in januari'

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard héél veel werk in januari. De sportief ...

170
170
Brusselmans zwaait af met vernietigende uithaal naar BV’s

Herman Brusselmans zorgde zopas voor een héél grote verrassing door op Radio 2 te ...

89
89
Leekens: "Hij is de ideale coach voor Racing Genk"

Georges Leekens is al jaren op pensioen, maar de voormalige Belgische trainer volgt het voetbal nog ...

588
588
TRANSFERUURTJE: Drukte bij Club, RSCA maakt lijstje bekend

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

193
193
‘Anderlecht incasseert transferklap: PSV stuurt scouts’

RSC Anderlecht is altijd op zoek naar nieuwe spelers, zeker met de wintermercato voor de deur. ...

105
105
‘Club Brugge strijdt met Europese top om supertalent’

Club Brugge is al volop bezig met de wintermercato. Blauw-Zwart kijkt daarbij niet enkel naar ...

130
130
Janssen in de maag met Wils: “Verantwoordelijk voor vertrek”

Royal Antwerp FC heeft een tijdje geleden afscheid genomen van Stef Wils na rampzalige resultaten in ...

159
159
'Verweesde' Louwagie maakt Leko met de grond gelijk

Het vertrek van Ivan Leko van KAA Gent naar Club Brugge wordt nog steeds fel besproken. Deze keer ...

272
272
El Ouahdi spreekt duidelijke taal over ontslag Fink

KRC Genk heeft Thorsten Fink ontslagen na een desastreuze reeks. De Limburgers zijn nog op zoek naar ...

306
306
Fans jubelen: Coosemans roept straffe taal bij Anderlecht

RSC Anderlecht zit al acht jaar zonder prijs en de supporters snakken naar nieuw succes. Dat is ...

206
206
De Mil wil nog versterking: "Misschien voor de winterstop"

Bij AA Gent wordt Mogi Bayat weer meer en meer ingeschakeld. Het is geen geheim dat hij de deal van ...

218
218
'Coosemans gedumpt? Anderlecht gaat voor nieuwe nummer één'

Bij Colin Coosemans groeit de onrust. Hij wacht al maanden op duidelijkheid over zijn nieuwe ...

368
368
Hasi ziet grote verandering sinds trainerswissel bij Antwerp

RSC Anderlecht sleept zich naar de winterstop. De Brusselaars missen een pak spelers tegen Royal ...

143
143
Heynen ziet nu al een verandering na tijdperk van Fink

KRC Genk speelde 2-2 op het veld van Sporting Charleroi. Alweer geen zege voor de Limburgers. Bryan ...

151
151

Meer sportnieuws