'AA Gent krijgt toch nog stevige concurrentie voor Nurio'

door
'AA Gent krijgt toch nog stevige concurrentie voor Nurio'

AA Gent ontpopte zich afgelopen seizoen tot de grootste uitdager van Club Brugge en volgend seizoen willen de Buffalo's meer dan ooit een gooi doen naar een tweede landstitel. Ze haalden daarvoor al de nodige versterkingen binnen, in de vorm van Davy Roef (Anderlecht), Jordan Botaka (STVV) en T2 Wim De Decker (Antwerp). En ook de derde nieuwe speler komt van een concurrent uit de Jupiler Pro League.

Volgens Het Laatste Nieuws is nu immers ook Nurio Fortuna goed op weg naar de Ghelamco Arena. Gent zou 'vergevorderde onderhandelingen' voeren met Sporting Charleroi, waar de Angolese linksachter de voorbije drie seizoenen een sterkhouder was. De 25-jarige was dit seizoen goed voor één goal en drie assists in 28 wedstrijden.

Hoeveel Gent zou betalen, is niet duidelijk, maar aangezien de marktwaarde van Nurio door Transfermarkt op 2 miljoen euro geschat wordt, zal Charleroi hem niet zomaar laten vertrekken. Bij zijn nieuwe club zou Nurio de concurrentie aan moeten gaan met Milad Mohammadi en Nana Asare op de linksachter.

UPDATE 13u16
Er doet toch nog wat tegenstrijdige informatie de ronde over de mogelijke transfer van Nurio naar AA Gent. Terwijl Het Nieuwsblad stelt dat de transfer zo goed als rond is, klinkt bij La Dernière Heure een heel ander geluid. Zij schrijven immers dat de Buffalo's inderdaad interesse tonen voor de linksachter van Charleroi, maar dat van een transfer momenteel nog lang geen sprake is. Bovendien zou Gent nog concurrentie kunnen krijgen, want er heerst interesse van andere Belgisch clubs én uit het buitenland.

LEES OOK: 'Grote kuis in Gent: volgend slachtoffer Leko bekend'

🔥 Wat iedereen nu leest

Celine Van Ouytsel na relatiebom: 'Wat met Ward Lemmelijn?'
Celine Van Ouytsel na relatiebom: 'Wat met Ward Lemmelijn?'
‘Schoktransfer Vincent Janssen naar Eredivisie’
‘Schoktransfer Vincent Janssen naar Eredivisie’

Zal AA Gent de strijd om hem winnen?

Meest recent

'Grote kuis in Gent: volgend slachtoffer Leko bekend'

AA Gent wist deze zomer al heel wat overtollige ballast te dumpen, maar de komende weken staat er ...

862
862
D-Day voor Club Brugge: 20 miljoen op het spel

Met een fraaie 1-3 zege in Glasgow nam Club Brugge dinsdag meteen een optie op de lucratieve League ...

674
674
Luxeproblemen bij Union: Pocognoli reageert

Het was de voorbije zomers telkens puzzelen voor Union met het vertrek van heel wat smaakmakers. Dat ...

88
88
Heynen reageert scherp na kritiek op Genk

Ook voor KRC Genk begint deze week het Europese avontuur. De Limburgers moeten pas in de play-offs ...

243
243
Ulderink schept duidelijkheid over vertrek bij Antwerp

Antwerp begon dit seizoen alweer met een nieuwe trainer. De Great Old schoof Stef Wils door naar de ...

139
139
Club Brugge balanceert op een bom met Tzolis

Club Brugge sloeg een monsterbod van 32 miljoen euro op Christos Tzolis af. De Griek blijft, het ...

1187
1187
'Boniface krijgt alsnog een knaltransfer'

Victor Boniface is niet langer de duurste uitgaande transfer ooit van Union, want de landskampioen ...

129
129
'Lukaku verbaast compleet met beslissing na blessure'

Romelu Lukaku kreeg de voorbije dagen een mokerslag te verwerken. De Rode Duivel viel vorige week ...

247
247
Charleroi haalt nog versterking in Ligue 1

Charleroi lijkt nog een druk einde van de transferperiode tegemoet te gaan. Er hangen immers nog de ...

30
30
Vanhaezebrouck vreest enorm pijnpunt bij Club Brugge

Club Brugge heeft ondanks een woelige zomer dit seizoen tot dusver een nette start genomen. Het won ...

741
741
'Standard jubelt: eindelijk oplossing voor dure flop'

Standard liep vorige week tegen een eerste nederlaag van het seizoen aan. De Rouches gingen met ...

131
131
‘Schoktransfer Vincent Janssen naar Eredivisie’

Antwerp moest de voorbije jaren op financieel vlak terugschakelen. Dat betekende dat het elke ...

1187
1187
Anderlecht krijgt goed & slecht nieuws uit ziekenboeg

In de play-offs van de Conference League krijgt RSC Anderlecht donderdag AEK Athene over de vloer. ...

673
673
'Hoofdpijn voor De Condé: 5 dossiers baren Genk zorgen'

KRC Genk slaagde er tot dusver wonderwel in om de kleedkamer bij mekaar te houden. Ook op inkomend ...

586
586
'Club Brugge houdt adem in: toptalenten richting exit?'

Club Brugge gaf deze zomer al ongeveer 36 miljoen uit aan vijf zomeraanwinsten. Hoewel er naar ...

862
862
'Overmars onthult masterplan: Antwerp boort goudmijn aan'

Drie jaar na Den Dubbel reiken de bomen niet langer tot de hemel bij Antwerp, dat om diverse redenen ...

812
812
RSCA-pion haakt om dramatische privé-reden af voor AEK

Anderlecht staat voor een cruciale week. Het moet in een dubbele confrontatie met AEK Athene ...

489
489
Mechele onthult zeer straffe ambitie bij Club Brugge

Club Brugge beleefde dinsdag een geweldige avond in Glasgow, want dankzij een 1-3-zege tegen Rangers ...

467
467
'KV Mechelen duwt door voor offensieve versterking'

KV Mechelen zag deze week nog een sterkhouder vertrekken, want Rafik Belghali koos voor een ...

257
257
Opvolger Hasi? Oude bekende solliciteert bij Anderlecht

Anderlecht sloeg deze zomer nog maar eens een nieuwe richting in. Het trok daarbij voluit de kaart ...

448
448
'Club Brugge wrijft zich in handen na transferwending'

Club Brugge beleeft een zeer drukke zomermercato. Daarbij zag het ook al heel wat smaakmakers ...

745
745
'Aster Vranckx verrast met terugkeer in Serie A'

De transfermarkt is nog iets meer dan twee weken open en er zullen ongetwijfeld ook nog de nodige ...

110
110
'Club Brugge heeft volgende transferslag al klaarstaan'

Club Brugge ging dinsdagavond met 1-3 winnen op het veld van Rangers en zette daarmee een enorme ...

1127
1127
Patrick Goots opent nieuw hoofdstuk dat niemand zag aankomen

Patrick Goots stond altijd bekend als een 'goalgetter pur sang'. De aanvaller maakte bij ...

256
256
Voormalig RWDM-voorzitter Vermeersch is overleden

De voorbije jaren beleefden een aantal Belgische traditieclubs turbulente tijden. Bij RWDM Brussels ...

0
0

Meer sportnieuws