Patrice Evra doet er alles aan om het Alexander Büttner zo goed mogelijk naar zijn zin te laten hebben bij Manchester United. De Fransman wil zijn vervanger op de linksback zo veel mogelijk helpen om hem beter te maken en hem alle kneepjes van het vak bij te brengen.
"Ik probeer Alex altijd te helpen, omdat ik een United-speler ben, niet omdat ik Patrice Evra ben", vertelt Evra tegen
United Review. "Ik wil het beste voor dit team. Of ik het dan goed doe of hij, dat maakt me echt niets uit. Dat zeg ik niet om goed over te komen, het is de waarheid. Ik ben geen egoïstische speler en ik hoop dat mijn ploeggenoten zo ook over mij denken. Ik denk dat Alex ook ziet dat ik geen slechte jongen ben en hem graag wil helpen", aldus de Franse international.
Evra weet dat zijn concurrent Büttner nog niet rijp genoeg is voor het eerste, maar dat hoeft volgens hem niet lang te duren. De voormalig speler van Vitesse moet alleen nog een beetje wennen aan de omstandigheden, denkt Evra. "Natuurlijk help ik Alex graag. Ik vertelde hem toen hij hier aankwam, dat mijn eerste maanden op Old Trafford voelden alsof ik me op een vliegveld bevond. Het was hier zo groot en ik moest zo veel rennen, dat het voelde alsof mijn benen in brand stonden na de wedstrijden. Maar dat is wel normaal in het begin. Je hebt zeker zes maanden de tijd nodig om je hier aan te kunnen passen", zo concludeert de geroutineerde linksback.
LEES OOK:
Duivels plan met Tielemans onthuld: “Essentieel”