Anderlecht won zondagmiddag in een met sneeuw bedekt Jan Breydelstadion met 2-0 van
Club Brugge. De zege is voor
Paars-wit een aangenaam vervolg op de Europese kwalificatie, die eerder deze week werd veiliggesteld. Ariël Jacobs, trainer van de Brusselse ploeg, is trots op zijn spelers. "Mijn spelers verdienen de felicitaties."
De insteek van Anderlecht voorafgaand het duel was om Club Brugge op gelijke afstand te houden. "En als het kon nog wat uitlopen. We hebben vorige week tegen Lokeren thuis twee punten verloren en die hebben we nu teruggepakt. Ik heb vooral veel wilskracht gezien bij mijn ploeg", aldus Jacobs.
De regerend landskampioen miste in de Belgische klassieker een aantal basisspelers vanwege blessures. "Daardoor was het in het begin wat aarzelend. Na enkele minuten kregen de spelers vertrouwen. Door de blessures liepen vooral op het middenveld veel jonge spelers, maar iedereen heeft het schitterend gedaan. Mijn spelers verdienen de felicitaties", besloot de tevreden oefenmeester.