Doelwit waarschuwt Genk en Gent: "Wil minstens driekwart van de matchen spelen"

door
Doelwit waarschuwt Genk en Gent:

De meeste eersteklassers zijn al volop bezig met de samenstelling van hun kern voor volgend seizoen en daarbij zijn jonge, talentvolle Belgen uiteraard meer dan welkom. Op die manier kwamen AA Gent, KRC Genk en Antwerp in hun zoektocht naar een rechtsachter uit in Oostende, waar Jelle Bataille zich het voorbije seizoen in de kijker speelde.


De 21-jarige belofteninternational brak dit seizoen helemaal door en kwam in 24 wedstrijden tot twee goals en twee assists. Daarmee kwam hij niet alleen op het lijstje van bovengenoemde topclubs, maar werd hij door de fans van KV Oostende ook verkozen tot beste speler van het voorbije seizoen. Maar dat betekent niet dat Bataille gehaast is om te vertrekken.

"Ik ontken niet dat er interesse is, maar ik ben echt geen hele dagen met een transfer bezig, hoor. Een mooi voorstel is één ding, maar ik moet op sportief vlak kunnen verbeteren", stelt hij immers in Het Laatste Nieuws. "Ik wil komend seizoen minstens driekwart van de matchen spelen en wil niet naar een ploeg gaan waar er pakweg al vijf backs rondlopen. Ik zit hier in een goeie, vertrouwde omgeving en gevoelsmatig kies ik altijd voor KV Oostende. Het kan best zijn dat als ik nog een jaartje blijf, er zowaar nóg mooiere aanbiedingen op me afkomen."

JOUW MENING TELT:
Is Bataille al klaar voor de stap naar een topclub?

Meest recent

Straffe exitdeal in zicht: Club Brugge zet de kassa klaar

Na drie seizoenen lijkt het doek te vallen voor een van de opvallendste aanvallers van Club ...

118
118
Fluminense laat Dortmund bibberen en beven op WK voor clubs

Om 18 stond op het WK voor clubs de match tussen Fluminense en Borussia Dortmund op het programma. ...

8
8
Lierse SK shopt in Noorwegen en ziet clubicoon vertrekken

Lierse SK is een traditieclub pur sang in het Belgische voetbal. De club uit de Challenger Pro ...

12
12
Beerschot heeft er Belgische versterking bij

Beerschot kan de nodige versterking gebruiken als ze komend seizoen snel willen promoveren naar de ...

35
35
STVV vindt akkoord en stelt ex-Rode Duivel voor

Bij STVV gaan ze voor een stabiel seizoen. De technische staf oogt ondertussen heel kwaliteitsvol. ...

49
49
Union SG slaat toe met eerste zomertransfer

Landskampioen Union SG maakte vandaag bekend dat Isaac Promise bijtekende tot medio 2029 en dus nog ...

89
89
'Standard, STVV & KV Mechelen vechten om CPL-sensatie'

Zoals gebruikelijk belanden de Belgische clubs ook nu geregeld in mekaars vaarwater op de ...

162
162
'Club Brugge verlegt grenzen: recordtransfer nadert'

Ook deze zomer zullen helaas weer heel wat smaakmakers de Belgische velden verlaten, maar hét ...

595
595
Witte rook in Westerlo: opvolger Simons voorgesteld

Zoals verwacht nam Westerlo maandag afscheid van Timmy Simons. Ondertussen maakten de Kemphanen ook ...

70
70
KV Mechelen maakt opvallende aanwinst wereldkundig

Terwijl de Belgische eersteklassers langzaam maar zeker de trainingen hervatten draait ook de ...

93
93
Antwerp shopt bij derdeklasser, Anderlecht legt doelman vast

In Youth We Trust is al lang geen uitzondering meer, want zowat alle Belgische topclubs trekken ...

182
182
'Witte rook in Genk: De Condé strikt eerste zomeraanwinst'

KRC Genk wil deze zomer vooral inzetten op continuïteit, al lijkt een exit van pakweg Tolu ...

453
453
Grote kuis bij AA Gent: Baro dumpt vier meubelstukken

Na een ronduit rampzalig einde van het seizoen gaat Sam Baro met de grove borstel tekeer bij AA ...

207
207
'Renard slaat toe: Anderlecht heeft toptarget te pakken'

Terwijl het ook elders wemelt van de geruchten is het vooral bij RSC Anderlecht bijzonder druk in de ...

782
782
Engeland zet tornooi op het spel: Expert woest na bizar ritueel

In Slovakije is momenteel het EK voetbal voor spelers onder de 21 jaar bezig. Engeland is ...

75
75
‘Standard-fans bedrogen: pijnlijke realiteit onthuld'

Standard Luik is aan een nieuw hoofdstuk begonnen na 777 Partners. De club hoopt de weg naar de ...

835
835
‘Supporters lachen Dessers keihard uit na vreemde transfer’

Cyriel Dessers speelde in het verleden bij KRC Genk, maar sinds 2023 staat de Nigeriaanse Belg onder ...

334
334
OHL haalt snoeihard uit: “Niemand staat boven de club!”

Oud-Heverlee Leuven heeft met David Hubert een nieuwe hoofdtrainer. Chris Coleman werd ...

135
135
Grote ogen en open monden: Wesley Sonck verrast iedereen

Wesley Sonck is naast analist ook een showbeest pur sang. De Ninovieter dook al op in een aantal ...

160
160
Club Brugge verliest twee talenten: “Daarom verhaal uit”

De jeugdopleiding van Club Brugge heeft de afgelopen jaren een enorme opmars meegemaakt. Voor het ...

582
582
Witsel naar Standard? 'Exacte situatie aan het licht'

De terugkeer van Axel Witsel werd toegejuicht door de supporters van Standard. De middenvelder brak ...

561
561
Hubert gooit alles op tafel over Anderlecht

David Hubert werd bij RSC Anderlecht de laan uitgestuurd en Besnik Hasi werd aangesteld als zijn ...

455
455
Union SG pakt plots uit met zéér straffe deal

Union SG staat erom bekend onbekende spelers voor een prikje te halen. Promise David werd zo voor ...

205
205
Talenten staan klaar bij Duivels: “Nieuwe Gouden Generatie”

De Gouden Generatie kende een hoogtepunt met een bronzen medaille op het WK in 2018. Sindsdien ...

363
363
“Waanzinnig bizar!” - De Bruyne-gekte slaat toe in Napels

Kevin De Bruyne begint aan een nieuw avontuur bij Napoli. De Italiaanse club werd afgelopen seizoen ...

140
140

Meer sportnieuws