'Cristiano Ronaldo gelinkt aan nieuwe transferbom'

door
'Cristiano Ronaldo gelinkt aan nieuwe transferbom'

Nadat hij twee weken in verplichte quarantaine zat, traint Cristiano Ronaldo sinds dinsdag weer mee op de oefencomplexen van Juventus. De Portugees stoomt zich er klaar voor de eventuele voortzetting van de Serie A. Maar ondertussen wordt de superster alweer aan een transfer gelinkt.


Toen de coronacrisis nog maar net begonnen was, werd Ronaldo al nadrukkelijk aan een transfer gelinkt. Juventus zou immers zwaar moeten besparen en het wegvallen van CR7's megasalaris zou voor heel wat ademruimte zorgen. Maar Italiaanse media meldden toen vrij snel dat de Oude Dame gewoon met Ronaldo door wil. En toch wordt hij nu door onder meer The Sun gelinkt aan een schoktransfer naar PSG.

Dat heeft alles te maken met een uitspraak die eigenaar Nasser Al-Khelaifi enkele dagen geleden deed in France Football. "Ronaldo motiveert iedereen met zijn motivatie om dagelijks beter te worden en steeds weer zijn grenzen op te schuiven", vertelde Al-Khelaifi. "Ik heb waardering voor zijn eindeloze instelling. Hij is een geweldig voorbeeld voor alle sporters in de toekomst."

De PSG-eigenaar zou het dus wel zien zitten om Ronaldo in te lijven. Op dit moment lijkt een transfer echter niet aan de orde. De Franse kampioen zou immers zelf met de nodige financiële problemen kampen en moet zich houden aan de Financial Fair Play-regels. Enkel bij een vertrek van Neymar Jr of Kylian Mbappé, is de komst van CR7 aan de orde.

LEES OOK: 'Real Madrid wil uitpakken met Ronaldo-transferbom'

Ronaldo blijft gewoon bij Juventus ...

Meest recent

Geen euforie bij Duivels: "Rustig en bescheiden blijven"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een knappe zege geboekt. De Verenigde Staten kregen een 2-5 om ...

6
6
Garcia reageert op minpunt: "Ik maak me geen zorgen"

De aanloop van de Rode Duivels naar het WK is begonnen met een klinkende zege, want na een ...

12
12
Kranten unaniem: 2 Rode Duivels blinken uit

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun eerste oefenwedstrijd op weg naar het WK. De ...

63
63
EK U19: Jonge Duivels tonen karakter en redden punt

Er kwamen zaterdag heel wat Belgische elftallen in actie. De meeste ogen waren uiteraard gericht op ...

30
30
Rode Duivels komen na rust onder stoom en vernederen VS

De voorbereiding van de Rode Duivels op het WK is uitstekend begonnen. In de Verenigde Staten hadden ...

72
72
RWDM wacht bang af: eigenaar failliet verklaard

Gaat er dit seizoen weer een tweedeklasser kopje onder? Het lijkt niet helemaal uitgesloten dat na ...

74
74
Onana deelt straffe anekdote over eerste training bij Duivels

De Rode Duivels ondergingen de voorbije jaren een stevige verjongingskuur, want vrijwel de volledige ...

24
24
Degryse en Alderweireld vrezen rampscenario voor Duivels

De Rode Duivels hopen in de Verenigde Staten al wat vertrouwen te tanken met het oog op het WK. De ...

93
93
Fans ergeren zich dood aan één zaak tijdens USA-België

De Rode Duivels hebben zaterdagavond hun WK-voorbereiding helemaal op gang getrapt. In de eerste ...

169
169
'Club moet plooien: bod van meer dan 30 miljoen'

Club Brugge heeft de komende maanden maar één doel: de landstitel veroveren. Op die ...

242
242
Alderweireld tipt Garcia: "Dat moet defensie op WK zijn"

De Rode Duivels beginnen zaterdagavond helemaal aan hun voorbereiding op het WK. De eerste ...

121
121
Ito bezorgt Japan knappe zege, Canada wendt domper af

De Rode Duivels komen om 20u30 pas in actie, maar eerder op de avond kwamen ook enkele andere ...

25
25
'Monsterbod geweigerd: Club Brugge verrast'

Club Brugge weigerde in de winter een monsterbod en koos toen voor sportieve rust midden in de ...

369
369
'Klopp reikt Liverpool opvolger Salah op schoteltje aan'

Liverpool FC kondigde deze week aan dat Mohamed Salah na het seizoen vertrekt op Anfield. De Engelse ...

71
71
Basiself Duivels bekend: Garcia voorziet één grote verrassing

De Rode Duivels werken zaterdagavond in het Mercedes Benz-stadium te Atlanta een oefenwedstrijd af ...

184
184
Jonge Duivels U17 mogen na spektakelstuk naar WK én EK

Voor de Rode Duivels staat er in de komende dagen weinig op het spel, want zij spelen slechts twee ...

113
113
Club vs Union: Joos ziet belangrijk voordeel in titelstrijd

Na de interlandbreak is het tijd voor de laatste editie van de play-offs in de Jupiler Pro League. ...

77
77
'Kompany wil Man City enorme transferhak zetten'

De voorbije weken laaiden de geruchten weer op over een mogelijk vertrek van Vincent Kompany naar ...

74
74
Garcia kondigt opmerkelijk experiment aan bij Duivels

De Rode Duivels staan om 20u30 tegenover de Verenigde Staten. Het is de eerste oefenpartij die ze ...

99
99
U19: Tien Jonge Duivels doen geweldige zaak voor EK

Heel wat Belgische jeugdteams proberen in de komende dagen om een EK-ticket af te dwingen. De U19 ...

93
93
'Club eraan voor de moeite: transferplan Stankovic bekend'

Club Brugge staat voor alweer een zeer bewogen transferzomer. Net als een jaar geleden zal het weer ...

167
167
'PSV ziet kersverse Jonge Duivel naar België trekken'

Bij PSV lijken er weer enkele Belgen aan het doorbreken te zijn. Er wordt veel verwacht van de ...

179
179
'Geen Duivels, wel knaltransfer voor Mandela Keita'

De Rode Duivels nemen het om 20u30 op tegen de Verenigde Staten. Dat zal met enkele nieuwe namen in ...

98
98
'Club Brugge beeft: eerste topploeg in actie voor Tresoldi'

Club Brugge dreigt zijn speerpunt Nicolo Tresoldi al na amper één seizoen kwijt te ...

267
267
Extra boost Cercle: publiekslieveling blijft aan boord

Cercle Brugge wil zich in de Relegation Play-Offs zo snel mogelijk verzekeren van het behoud. Na de ...

76
76

Meer sportnieuws